boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Najman ponownie kontuzjowany. Tym razem przegrał przez TKO w 1. rundzie (http://www.boxing.pl/forum/newsy/55856-najman-ponownie-kontuzjowany-tym-razem-przegraa-przez-tko-w-1-rundzie.html)

Andrzej Pastuszek 28-04-19 22:28

Najman ponownie kontuzjowany. Tym razem przegrał przez TKO w 1. rundzie

Podczas dzisiejszej gali w Starachowicach doszło do rewanżowego pojedynku pomiędzy Marcinem Najmanem (15-6, 12 KO) a Richardem Bigisem (14-7, 12 KO). Tym razem nasz weteran przegrał z kontuzją już w pierwszej rundzie. Przybysz z Łotwy nie zamierzał tracić czasu i od początku ruszył na gospodarza gali z kombinacjami ciosów, co wyraźnie zaskoczyło i zdeprymowało Polaka. Marcin Najman szybko zasygnalizował odnowienie urazu prawego barku.

Pozostałe wyniki gali w Starachowicach:

Andrzej Sołdra (15-6-1, 7 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Adama Koprowskiego (4-2-2, 0 KO). Sędziowie punktowali trzykrotnie 58-56 dla pięściarza z Nowego Sącza.

Przemysław Gorgoń (9-5-1, 5 KO) pokonał na dystansie sześciu rund Piotra Podłuckiego (6-3, 2 KO). Punktacja sędziów 57-56, 57-55, 59-55.

Michał Olaś (8-0, 7 KO) znokautował w pierwszej rundzie Siniszę Kondicia (10-12, 10 KO).

Kamil Łaszczyk (25-0, 8 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Rusłana Berczuka (11-11, 3 KO).

Źródło: redakcja
Zdjęcie: Szymon Starnawski/warszawa.naszemiasto.pl

Krystian Sander 28-04-19 22:39

Bigis jest po prostu lepszy, piszę to bez robienia sobie jaj ;) W pierwszej walce nie wiedział o co kaman i myślał, że gość po drugiej stronie może nie żartować. W rewanżu już doskonale wiedział, z kim ma do czynienia.

Marcinowi Najmanowi zazdroszczę dystansu do siebie...

Pawulon 28-04-19 22:39

Żaden komik by tego lepiej nie wymyślił :D

Krystian Sander 28-04-19 22:42

A oto Buffer nie na żywo. Nie no, k***a, to jest wszystko nie do ogarnięcia :)

http://www.boxing.pl/galeria/images/...fferaa__1_.jpg

robercik 28-04-19 22:47

Nie bede krytykowal Najmana, bo on raczej ma świadomość tego co prezentuje sportowo, ale dzięki niemu paru zawodników stoczyło walki. Mam nadzieje, że organizacyjnie troszkę się dopracują, bo pomysł z PPV trochę bezsensowny.

Krystian Sander 28-04-19 22:50

Jasne @Frazier, ale masz pewność, że chłopaki dostaną kasę? Albo kiedy ją dostaną? Narodowa do dziś nie jest rozliczona, o czym pisał dziś AW. A co jeśli Marcin sobie obmyślił, że dobrze sprzeda PPV i będzie na wypłaty, a zaraz się okaże, że PPV kupiło 150 osób? Kolejne pozwy, tym razem może do gościa, który walkę na YT wrzucił? Nie mam nic do Marcina Najmana jako człowieka, ale on się nazywa sportowcem, bokserem, mistrzem Europy w K1... Słowa samokrytyki w życiu nie wypowiedział.

candrew 28-04-19 22:56

Ja pierd*lę jeszcze Durda tłumaczy tego pajaca na koniec, że ,,przegrywa z kontuzją", tak jakby tego Bigosa w ringu nie było. Tak btw to zdjejmijcie to wideło bo jeszcze pozew dostaniecie.

Mariusz Smorawa 28-04-19 23:07

Na trzeźwo to wygląda jak żart. Naprawdę tego by Bareja nie wymyślił.

legos 28-04-19 23:08

To co wyrabia ten dzban to jest po prostu niesamowite. Podziwiam tylko jego psychikę, nie wiem jak tak skompromitowany człowiek porusza się na co dzień, robi zakupy w galerii, wychodzi gdzieś z żoną, no po prostu nie mogę tego pojąć. Wyobrażam sobie tą wszechobecną szyderę i pojazd z niego przez kogokolwiek. Normalny człowiek siedziałby w domu po tych wszystkich porażkach, wiecznym ośmieszaniu się w ten czy inny sposób, no chyba, że tak to wygląda i sam się za bardzo nie wychyla, nie wiem, serio.......nieuleczalny typ

robford 28-04-19 23:08

Cytat:

Napisał candrew (Post 596014)
Ja pierd*lę jeszcze Durda tłumaczy tego pajaca na koniec, że ,,przegrywa z kontuzją", tak jakby tego Bigosa w ringu nie było. Tak btw to zdjejmijcie to wideło bo jeszcze pozew dostaniecie.

Z kamienna twarza on te rzecy mowil? To jakis science fiction, ja nie wierze ze takie cos moze byc w ogole pokazywany w telewizji. Only in Poland.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:18.