boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 29-04-19, 09:18   #41 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Taszun, dla mnie to mega ściema z tekstem o tym, że na treningach nie było problemu z prawym barkiem, a w walce już był problem. Na treningach masz tarczowanie, heavy bag, sparingi itp. Gdyby problem był, to by się już pojawił wcześniej, bo na treningach intensywniej tej ręki używał niż w walce.

Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-04-19, 10:20   #42 (permalink)
champion

Domyślnie

Ktoś gdzieś kiedy powiedział ...zabijesz jedna osobę wsadzają Cie na pol zycia do wizezienia....zabijesz kilka biora cie na na szubeinice / krzesło elektryczne + cegła w łeb zabijesz setki...wsadzają cię za szklana szybke i zyjesz sobie spokojnie (np. pol pot) podobnie jest z Marcinem..nie da się go bardziej osmieszyc, zdyskredytowac, ukarać etc ..zrobil to juz za duzo razy
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-04-19, 10:26   #43 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Rzeczywiście, MN nazywa nas złodziejami i obiecuje, że dziś odezwie się jego prawnik. Gość przeszedł samego siebie i stracił resztki mojego szacunku, który do niego miałem. To jest człowiek, który idąc na dno zawsze pociągnie za sobą niewinnych, bez żadnych skrupułów. Takim jest człowiekiem, jakim jest fighterem.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-04-19, 10:40   #44 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Rzeczywiście, MN nazywa nas złodziejami i obiecuje, że dziś odezwie się jego prawnik. Gość przeszedł samego siebie i stracił resztki mojego szacunku, który do niego miałem. To jest człowiek, który idąc na dno zawsze pociągnie za sobą niewinnych, bez żadnych skrupułów. Takim jest człowiekiem, jakim jest fighterem.
Zobaczymy co powie, kiedy TVP dobierze się do jego skompromitowanego tyłka. Ja dalej nie wierzę w to, co odwalił w nocy. Przychodzi mi na myśl scena z Kariery Nikodema Dyzmy. "To bydlę! On sądem straszy?! Tfu!"
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-04-19, 11:01   #45 (permalink)
champion

Domyślnie

Nie ważne jak ....aby mowili zaraz sie poniesie po mediach mainstremowych ...ze ekehem " znany polski celebryta pozwal naistarszy portal bokserski...." i mzozna dalej zyc z wyciskania ciemnoty.

Btw. Marciinku oddales juz Pani z super expresu pinionzki co sad zasadzil xd czy tamten wyrok to nie wyrok xd
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-04-19, 11:27   #46 (permalink)
prospect

Domyślnie

Jesli mecenas prezentuje taki poziom jak MN, to ja poproszę o relacjęna żywo...
heatbeat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-04-19, 12:39   #47 (permalink)
champion

Nominowany 27 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 3
Domyślnie

W oparach absurdu :D

Pan Zarzeczny miał talent do barwnego opisywania ludzi i zjawisk

Nic tu nie trzyma się kupy.
1. Podrzędna gala wystawiona w ppv.
2. Organizator gali sam walczy, a właściwie - daje powód do beki, nie peirwszy raz i nie ostatni.
3. MN chce się sądzić. Jak zwykle chodzi o to, żeby o nim mówiono, bo łatwiej dodałby sobie powagi i znaczenia, gdyby po prostu zorganizował poprawnie galę, bez cyrków ze swoją osobą, ppv, itp. bzdur. Nie wie lewica, co czyni prawica.

Wg mnie to jest jakiś rodzaj zemsty, być może za wcześniejsze teksty, felietony, ktoś coś przeczytał i poczuł się niefajnie. Absurd tej sytuacji polega na tym, że facet potrzebuje sporej kasy na opłacenie zaległości, a marnuje energię na czynności, które mu tych pieniędzy nie dadzą. Już widzę te miliony monet spływające z biednego portalu tworzonego przez pasjonatów.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-04-19, 12:40   #48 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dinamita Zobacz post
Taszun, dla mnie to mega ściema z tekstem o tym, że na treningach nie było problemu z prawym barkiem, a w walce już był problem. Na treningach masz tarczowanie, heavy bag, sparingi itp. Gdyby problem był, to by się już pojawił wcześniej, bo na treningach intensywniej tej ręki używał niż w walce.
Lubię Twoje posty, Dinamita. Często podchodzisz do tego jak ktoś kto sam boksował i ma pojęcie, jak to wygląda od środka.

stare 29-04-19, 12:42   #49 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
3. MN chce się sądzić. Jak zwykle chodzi o to, żeby o nim mówiono, bo łatwiej dodałby sobie powagi i znaczenia, gdyby po prostu zorganizował poprawnie galę, bez cyrków ze swoją osobą, ppv, itp. bzdur. Nie wie lewica, co czyni prawica.

Wg mnie to jest jakiś rodzaj zemsty, być może za wcześniejsze teksty, felietony, ktoś coś przeczytał i poczuł się niefajnie. Absurd tej sytuacji polega na tym, że facet potrzebuje sporej kasy na opłacenie zaległości, a marnuje energię na czynności, które mu tych pieniędzy nie dadzą. Już widzę te miliony monet spływające z biednego portalu tworzonego przez pasjonatów.
To może świadczyć tylko o tym, że ten pan jest bardzo mocno oderwany od rzeczywistości.

stare 29-04-19, 12:48   #50 (permalink)
champion

Domyślnie

zapominacie panowie, ze najman nie robi tego za darmo. obstawiam ze mimo wszystko, kasy ma wiecej niz my wszyscy razem wzieci
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania