boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Najman ponownie kontuzjowany. Tym razem przegrał przez TKO w 1. rundzie (http://www.boxing.pl/forum/newsy/55856-najman-ponownie-kontuzjowany-tym-razem-przegraa-przez-tko-w-1-rundzie.html)

robercik 29-04-19 03:20

Cytat:

Napisał Tomasz Baranek (Post 596043)
Nie podoba mu się relacja, bo gala była w PPV i ten pan uważa, że został okradziony. Jest takie naczynie, które jest zaokrąglone do dołu i ma ucho. Oczywiście nie napiszę publicznie tego słowa, ale ten pan zachował się właśnie tak.

No to niech nasyła prawnika. Od kiedy to jest zakaz na robienie relacji z gali boksu, która jest otwartym wydarzeniem nadzorowanym i sankcjonowanym przez panstwowy zwiazek bokserski? Przecież każdy wynik oficjalnego zawodowego pojedynku jest przyjęty do publicznej opinii w chwili uznania go przez sędziego. Poza tym redaktor kupił PPV, mógł równie dobrze być na gali boksu. Niech boxreca pozwie, bo tam też relacja z gali boksu w postaci werdyktów.

Tomasz Baranek 29-04-19 03:24

Cytat:

Napisał Robercik (Frazier) (Post 596044)
No to niech nasyła prawnika. Od kiedy to jest zakaz na robienie relacji z gali boksu, która jest otwartym wydarzeniem nadzorowanym i sankcjonowanym przez panstwowy zwiazek bokserski? Przecież każdy wynik oficjalnego zawodowego pojedynku jest przyjęty do publicznej opinii w chwili uznania go przez sędziego. Poza tym redaktor kupił PPV, mógł równie dobrze być na gali boksu. Niech boxreca pozwie, bo tam też relacja z gali boksu w postaci werdyktów.

Frazier, ja to wiem, Ty to wiesz. Ale ten pan najwyraźniej tego nie wie.

Szymon Aleksandrowicz 29-04-19 05:20

Cytat:

Napisał kubakj (Post 596030)
Do poki ktos placi to bedzie wystepowal. A czemu taka napinka na jego walki? Niech sobie tam pyka dla masochostwo.

Ja to jedynie ciesze sie, ze jest jakas gala i ktos na tej gali walczy. Ci chlopacy pewnie by nie mogli walczyc nigdzie indziej...

Trzeba Ci przyznać, że jesteś bardzo konsekwentny w obronie Najmana. Ten występ był na prawdę żenujący i obronić się go nie da. Co do chłopaków to poczekajmy na rozliczenie gali.

rambo2010 29-04-19 06:00

Cała ta gala to anty reklama boksu.Poziom sportowy,poziom realizacji itd,itp.

bode 29-04-19 06:29

Nauczka za to, że w ogóle piszecie tu o tym idiocie.
Najmanowi pewnie chodzi o zapis video z walki.
A te ppv to z pewnością tylko po to, by sądownie ścigać steamerów. Nacxytał się o 4 mln złotych kary dla 12latka za steamowanie FameMMA i odkrył nowy sposób na biznes.

To mój ostatni komentarz o Najmanie choćby nie wiem co, nie będę nakręcał spirali temu durniowi.

mat.d 29-04-19 07:03

Szkoda pisać o cyrkach, które tworzy. Kupowanie jego tworu jest równoznaczne z wplacaniem donejtow patostreamerom przez tzw. Gimbusow. Jasne, jak juz tworzą swój cyrk np. Major z kononem, to dla tej satyry i niepodrabialnych tekstów lubię to pooglądać, ale grosza im nie dam. Wolalbym wpłacić na schronisko dla zaglodzonego przez nich psiaka niż dać jakiś grosz wiecznym nierobom. Tu jest tak samo. Gość gwalci ta dyscyplinę, od zawsze, nie powinno się o nim wspominać.

macius 29-04-19 07:07

Cytat:

Napisał Tomasz Baranek (Post 596043)
Nie podoba mu się relacja, bo gala była w PPV i ten pan uważa, że został okradziony. Jest takie naczynie, które jest zaokrąglone do dołu i ma ucho. Oczywiście nie napiszę publicznie tego słowa, ale ten pan zachował się właśnie tak.

Może Ty nie napiszesz, bo Tobie nie wypada, ale ja wykładam kiełbasę na poprawność polityczną:

Najman Ty dzbanie, skompromitowałeś się po raz kolejny.

Doctor 29-04-19 07:22

Po raz kolejny napiszę. Jedynym sposobem aby Pan N. zakończył karierę jest niepisanie o nim w kontekście wydarzenia sportowego. W mojej ocenie to jest freak fight i powinno się pisać o tym w newsach o fame MMA a nie o wydarzeniu bokserskim. Kariery walczących celebrytów mają znacznie krótszą żywotność niż bokserów. Ale prawda jest taka, że facet jest rozpoznawalny i jak się o nim pisze, to każdy portal ma z tego klikalność i dużo komentarzy (a o to chodzi). Dzięki temu Janusze go oglądają i płacą za bilety, może nawet transmisje. Zatem będzie się to kręcić tak długo aż Marcin sam da sobie spokój, bo póki co system jest jak perpetum mobile :-)

Nelson 29-04-19 07:32

Akcja w narożniku wyglądał początkowo na jakąś ulepszoną mayweatherowską obronę, a to było "nie bij, nie bij, bark mnie boli."
Człowiek komedia to mało powiedziane. Moim zdaniem moglibyście kompletnie zignorować ten temat i nie dawać żadnej wzmianki o tej "gali" bo to z boksem nie ma nic wspólnego. Tak to może faktycznie będziecie mieli problemy prawne z tym mistrzem pięści.

Taszun 29-04-19 08:06

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=oWMke1YvilM

mysle ze warto wysluchac samego bohatera gali za nim zacznie sie go krytykowac.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:29.