boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 22-04-19, 08:45   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Przegląd Twittera: SMS do Szymańskiego, atak Margulesa, książka Wasilewskiego

Ciekawie było wczoraj na bokserskim Twitterze. Nie brakowało powrotu do statusu Patryka Szymańskiego, pojawiły się wzmianki o książce, która miałaby wstrząsnąć polską sceną boksu, a głównym inicjatorem całej akcji był Andrzej Wasilewski, w mniejszym zaś stopniu Mateusz Borek.

- Okropne sa te głosy, które namawiają tak fajnego, młodego chłopaka do kontynuowania kariery, czego nie powinien robić. Szczególnie, że ma wiele zdolności, inteligencji, talentu i wdzięku, żeby inaczej sobie życie ułożyć. Teraz jeszcze będzie mu łatwiej... Nie daj Boże później, ciężej - pisał szef KP.

- Znowu konfiturowa konfabulacja. Nikt nikogo nie namawia. Chłopak sam podejmuje decyzje. Niech ten kłamca napisze, że wysłał mu w dniu walki SMS, pierwszy od miesięcy, że ma nadzieję, że wygra i że razem coś zrobią jeszcze w USA. To się ociera o psychopatię - kontrował szef MB Promotions.

- Wyjaśniam, że to ja przeniosłem na emeryturę T. Bonina, braci Hutkowskich, Bieniasa.. I nie chciałem dalej pracować z Patrykiem. I tak będzie z każdym, u którego zauważę niepokojące dla mnie oznaki - dodał Wasilewski.

- Ronnie Shields mówił to samo (O Szpilce - red.), co Andrzej Gmitruk o Patryku Szymańskim. Ludzie różne rzeczy mówią. (...) Powiedziałem to samo ówczesnemu współpromotorowi PS Margulesowi (że werdykt walki Szymański - Villalobos był naciągany - red.), to ruszył z łapami w ringu. To mu powiedziałem, że pomylił odwagę z odważnikiem i ze względu na wiek, daję mu 5 sekund na opuszczenie ringu - dodał znany dziennikarz i promotor.

W rozwijającej się dyskusji padł temat książki, w której Andrzej Wasilewski miałby ujawnić wszelkie tajemnice, mniejsze i większy prawdy o polskim środowisku bokserskim.

- Mam duży problem mentalny, żeby uczciwie nakreślić niektóre osoby, to trzeba w niektórych przypadkach wejść w życie osobiste, a nawet intymne... No chyba, żeby napisać bajkę np. o świecie piesków lub kotków. Jakbym pojechał głęboko z kilkoma świętoszkami, to by było po wszelkich sprawach. Oczywiście, choćby dla picu, kilka pozwów by był. Np. o takim, który więził i bił przywiązaną do kaloryfera panią lekkich obyczajów po gali przez kilkanaście godzin, zanim się uwolniła. Chciałbym pokazać kibicom kilku kompletnie zakłamanych hipokrytów. Ale na dziś nie ma tematu - pisał Andrzej Wasilewski.

Jak widzimy, na polskim Twitterze bokserskim nigdy nie jest nudno.

Zdjęcie: boxingphotos.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 11:30   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

To teraz będą się kłócić ,kto jest bardziej ludzki i sprawiedliwy. Jednemu i drugiemu nie zależy na zdrowiu zawodników. Skoro AW wie coś na temat takich spraw w zbrodnia przeciwko wolności powinien to zgłosić. Jeżeli ukrywa i broni zboczenca i zwyrola to sam powinien zostać przesłuchany w tej sprawie. Ale widać ,że w tym środowisku to norma i ten AW sam się kompromituje takimi wypowiedziami i środowisko bokserów. Problem mentalny ma? ...chyba problem braku elementarnej moralności. Prokuratura powinna się tym zająć.
BezStraha jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 11:37   #3 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Z tego to by można 10 newsów zrobić

Jak dla mnie, to i tak długo w tej twitterowej wojence nie widać gróźb karalnych, straszenia sądami etc. Panowie stworzyli wenezuelski serial o przywiązaniu (Diablo), nie biciu słabszych (Szymański), dobroczynności, wspieraniu starszych (TA). Pada wiele ostrych słów, ale nadal nikt nikogo nie pozywa. Interesujące
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 12:34   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Z tego to by można 10 newsów zrobić

Jak dla mnie, to i tak długo w tej twitterowej wojence nie widać gróźb karalnych, straszenia sądami etc. Panowie stworzyli wenezuelski serial o przywiązaniu (Diablo), nie biciu słabszych (Szymański), dobroczynności, wspieraniu starszych (TA). Pada wiele ostrych słów, ale nadal nikt nikogo nie pozywa. Interesujące
Tak, wszystko to dziwne. Jeszcze było wczoraj o podawaniu placebo pod przykrywką dopingu przed walką o MŚ. (Zegan)
Ajtujo Szminkunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 19:12   #5 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
- Mam duży problem mentalny, żeby uczciwie nakreślić niektóre osoby, to trzeba w niektórych przypadkach wejść w życie osobiste, a nawet intymne... No chyba, żeby napisać bajkę np. o świecie piesków lub kotków. Jakbym pojechał głęboko z kilkoma świętoszkami, to by było po wszelkich sprawach. Oczywiście, choćby dla picu, kilka pozwów by był. Np. o takim, który więził i bił przywiązaną do kaloryfera panią lekkich obyczajów po gali przez kilkanaście godzin, zanim się uwolniła. Chciałbym pokazać kibicom kilku kompletnie zakłamanych hipokrytów. Ale na dziś nie ma tematu - pisał Andrzej Wasilewski.

Zdjęcie: boxingphotos.pl

Rozumiecie coś z tego? albo czy ktoś słyszał o tej sprawie?
nie ukrywam, że zaciekawiło mnie to, jeśli wasyl puszcza takie farmazony w świat to słabo.
effukt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 19:20   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

W dodatku AW okrasił ten wpis o tej kobiecie więzionej uśmiechniętą emotikoną. Przecież to jest poważne przestępstwo - bić i pozbawić wolności? WTF? Nie wiem o co tu chodzi, ale jeżeli takie sprawy były tam zamiatane pod dywan, to sporo to mówi o tym środowisku i o tych ludziach...
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 19:41   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
W dodatku AW okrasił ten wpis o tej kobiecie więzionej uśmiechniętą emotikoną. Przecież to jest poważne przestępstwo - bić i pozbawić wolności? WTF? Nie wiem o co tu chodzi, ale jeżeli takie sprawy były tam zamiatane pod dywan, to sporo to mówi o tym środowisku i o tych ludziach...
Dobrze to nie wygląda. Jeśli Wasyl podaje prawdziwe informacje to jest to istne bagno.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-04-19, 08:26   #8 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

W tym naszym boksie tyle się dzieje na twitterze, że życzyłbym sobie choć 10% tych emocji w ringach podczas gali.

To jest zwykłe odbijanie piłeczki, tyle że tym razem AW wyciągnął broń większego kalibru, choć nie wiadomo, czy w magazynku naboje, czy ślepaki.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania