boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 21-04-19, 22:58   #11 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Zastanawiające jest to że ostatnio tyle naczytałem się chwalenia mm u Borka, a dziś czytam że lepiej takiej walki dla Kownasia nie organizować bo zbyt duże ryzyko.
Kownaś jest o krok od walki o pas. Każdy chętnie zobaczy walkę z Ruizem nieco później.

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-04-19, 22:58   #12 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
Jednak Kownaś jest wiekszym pulpetem od Ruiza, silniejszym fizycznie. Dla mnie klasyczne 50 - 50 ale postawiłbym na Polaka który jest w sztosie, Andy troszke nierówny. Ruiz jr boksuje dużo ładniej dla oka ale czy jest skuteczniejszy?
Dlatego takie walki sa najlepsze, a nie gdzie jest 90-10 szans i z gory wiemy kto wygra.Bedzie niespodzianka i z wiekszymi nadziejami podchodzic bedziemy do walki. Ja bym chetnie obejrzal, bo szanse na Arreole sa male z tego co wiem, bo TV tego nie chce poscic w prime time
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 09:35   #13 (permalink)
contender

Domyślnie

Fajna bitka by była. Moim zdaniem że wskazaniem na Ruiza (lepszy technicznie.,szybszy)Adam wyższy Ale nie wyobrażam sobie Kownasia lewym prostym i pracą nóg oszukujacego Meksyka. Po walce z Arreola gdyby nie był jeszcze dostępny Wilder.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 09:42   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Raczej nikt by sie tu nie bawil w oszukiwanie ...rzeznia jak fonfara clev...twardsszy leb wygra ale obaj straca mase zdrowia...troche bez sensu dla mnie walka dwoch niemalze chalengerow na wyniszczenie od jednwgo promotora....oczywuscie na reke ruizowi
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 12:54   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Bez sensu jest ta walka dla Kownackiego. Moim zdaniem każda walka z zawodnikiem w stylu swarmera jest dla niego bez sensu. Do czasu otrzymania titleshota nie powinnien tracić zdrowia.
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 13:59   #16 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Kownaś jest o krok od walki o pas. Każdy chętnie zobaczy walkę z Ruizem nieco później.
Dokładnie. A z Borkiem była mowa o bokserach, którzy dopiero wchodzą na drogę, która ma zapewnić im jakąś pozycję.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 22:01   #17 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Dla mnie bezdyskusyjnie faworytem walki jest Ruiz. Przewaga technichniki i doświadczenia po stronie "wytatuowanego Misia". Adam za dużo dziur w obronie. Parcie do przodu sprawdza się na panikantach, którzy jak ich się przyciśnie robią głupie rzeczy (vide Szpilka, Washington czy Martin). Wolak też był dobry do czasu gdy trafił na przeciwnik
A który ładował w dziury tyle ile się dało.
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-19, 22:49   #18 (permalink)
contender

Domyślnie

Chciałbym aby Jachos się mylił, ale porównanie do Wolaka jest niezwykle trafne. Mimo, że Adam poprawił swoją obronę znacząco, to jednak dalej za mało na TOP moim zdaniem. Oby miał titleshota - najlepiej z Wilderem który jest IMO najsłabszym mistrzem i jesli Adam miałby kogoś pokonać, zdusić presją to chyba właśnie Wildera. Wóz albo przewóz, poza pierwszą piątką jest sporo piesciarzy w zasiegu Adama i można z nimi tworzyc ekscytujace eventy.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-04-19, 00:19   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

watpie ...książe marcin miał wszytsko aby poskładać adama a tego nie zrobil...zagrał co prawda w gre adama ale dalej mial ciezkie lapy i przewage techniki a nie dal rady...

mysle ze byloby podobnie z ruizem, ktory fajnie wyglada wlasnie na tle typkow bez serducha i ktorych połdystans nie jest ulubionem polem do popisu...tu stanalby na niego pod wzgledem serducha kozak najwyzszej klasy, ktory sam by sie pchal do walkiw poldystansie i ruzi moglby sie zdziwic...a jak by pojechal po ambicji i chciał przelamac adama w wyminach to dostalby k.o ...ogolnie walka kozak...cos jak whyte chrisoa...z tym ze jezeli jeden zaliczy ciezkie k.o cofnie go to kilka lat od tittle shoto wiec po co? Po co jezeli sa od haymona i obaj celuja w pasek haymona ...ekhem wildera..
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-04-19, 17:28   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Puciu, rozumiem że lubisz Adama, bo jak tu nie lubić tak przesympatycznego faceta , któremu sodówa nie bije na dekiel? Jednak uważam, że Adam podzieli los Pawła Wolaka. Serducho, ambicja , parcie do przodu bez względu na przyjmowane ciosy są dobre, ale do pewnego momentu. Posypmy konkretami:
1. Joshua - poza zasięgiem
2. Wilder - nie lubię go, dupa nie bokser, ale jedną kontrą kończy gościa. Siłę ciosu umiem docenić.
3. Fury - na paluszkach do tyłu , ale go wypunktuje
4. Ortiz - poszedł byś na wymianę z turem ?
5. Parker - mistrz bez historii, mega chaotyczny , tu szczęścia można popróbować
6. Whyte - ciekawa walka , pod warunkiem że by była w USA
7. Povietkin - Saszka leje Adama jak bura sukę
8. Pulev - ciekawe jak by to wyglądało Pulev to bardzo solidny bokser. Umie dziobać prostym, uderzyć też ma czym , ale nie naciska na nokaut.
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania