boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-04-19, 18:32   #31 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Mimo wszystko cała ta sytuacja mnie bardzo irytuje. Nie chodzi tu nawet o Millera... Hearn już pieprzy, że nikt nie widzi sposobu na pokonanie AJ, więc się faszerują, by mieć jakieś szanse... Bull shit.

VADA i te jej testy to tylko kolejne narzędzie do kontrolowania boksu przez największych. Nic więcej. Nie ma to nic wspólnego z uczciwością. Big Baby nafaszerowany jak prosię, a AJ czysty? To chcą nam powiedzieć? Wolałbym, żeby tych testów nie było. Adamek miał testy w kontrakcie, czekał na nie... Pytali o miejsce pobytu i nie zbadali go ani razu. A do Wawrzyka baba jechała z Portugalii? To jest jedno wielkie g***o. Robienie z kibica idioty.

Jednych badają, innych nie. Jeden wpadnie i zdąży się oczyścić nim prawda ujrzy światło dzienne (Stiverne), drugi unika kontroli i jest bezkarny (Charlo's)... Kto dzisiaj mi udowodni, że Wilder i Joshua byli wyrywkowo badani w ostatnich miesiącach? I czy to takie niemożliwe, że przy ich wpadkach prawda nigdy by nie wyszła? Te całe testy to straszak na bokserów ze strony "B". Jeden Canelo miał jakieś tam kłopoty, ale co mu zrobili? Nic. Zresztą to była substancja, którą za chwilę można było szeroko bronić powołując się na meksykańskie mięso. Mogła to być równie dobrze pokazówka.

We mnie VADA nie zbudowała zaufania do tego procederu badań. Gdy wpadł Canelo, to byłem pozytywnie zaskoczony, ale nadal nie zapatruję się na to pozytywnie... Brak tu minimum transparentności.
Ja myślę, że zdecydowanie pokazówka. Że niby nikt nie jest bezkarny. A w rzeczywistości co to była za kara? W pewnym sensie to nic nie zmieniło.
Cytat:
Napisał Lotnik Zobacz post
Jedyny plus tej sytuacji jest taki, że Miller po wpadce potrafi się przyznać do brania a nie brzęczeć o nafaszerowanym mięsie czy fantazjować o szukaniu zanieczyszczonych odżywek.

Najbardziej szkoda samego pojedynku bo myślę że byłoby widowiskowo.
Pierwsze co Miller powiedział, to że niczego nie brał świadomie i chcą go zniszczyć. Przestał ściemnieć dopiero, jak wyszedł na jaw tercet wspomagaczy. Więc to żadna chwała, po prostu postanowił się jednak nie błaźnić.
Cytat:
Napisał Doctor Zobacz post
Myślę, że jednak większość z nas wie, że sport wyczynowy dzisiaj jest przesiąknięty dopingiem. Ale tego czy wszyscy co do jednego koksują czy nie, nie wiesz ani ty ani ja ani redaktorzy tego forum. Wszyscy możemy sobie pogdybać bo nikt nie złapał wszystkich za rękę. Oczywiście można wyznawać spiskową teorię dziejów (każdy ma do tego prawo) i na jej podstawie formułować opinie, że: "każdy" i "zawsze", a jedyne co wiemy na pewno, to, że Jarell Miller jest naszprycowany jak koń pociągowy. A co do AJ, Wildera i innych możemy sobie co najwyżej pogdybać, dopóki ktoś ich nie złapie za rękę.
Brawa dla tego pana. Już od dawna odnoszę wrażenie, że większość stała się cyniczna i niepotrzebnie dramatyzuje i generalizuje. Oczywiście, od problemu nie uciekniemy, jest szeroki i poważny, ale czy aż tak, jak się to przedstawia? Osobiście mam wątpliwości.

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-04-19, 18:38   #32 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Wpadł Powietkin, po czym znów później mu się nie udało ze Stiverne'em, a także Ortiz, po czym dostał jednak walkę i skończyło się bez DQ. No i całe szczęście Wawrzyk, ale czy ja to jakoś wychwalałem? Te wpadki? Jedynym, którego nie trawiłem był Powietkin, który nigdy wcześniej ani później nie był tym, kim był po Kliczce... No i tam była inna sytuacja, bo to jeszcze nie był chyba CBP, a do tego wówczas mało kto wpadał. Dziś lecą jak kaczki na rzeź. A co do Wilder - Powietkin, to napisałem nawet tekst, w którym krytykowałem Wildera za to, że sam sobie podjął decyzję o powrocie do USA i olaniu Rosjan, choć WBC nie zajęła żadnego stanowiska. Więc luz. Nie krytykuję AJ-a, krytykuję bardziej system. Myślałem, że to oczywiste. Tak jak i to, że Joshua jest "w grupie ryzyka".

@kubuś

Fakt, ten argument o kontuzjach być może jest nietrafiony. Ale twardy koks, najwyższej jakości, nie poprawiłby wytrzymałości mięśni na obciążenia/przeciążenia/mikrourazy? Pytam, bo nie wiem.
Mi wiadomo tyle, że stosowanie dopingu powoduje zapalenie i bóle stawów i ścięgien (przeciążenia). I co się wtedy robi? Szprycuje innym syfem, przeciwbólowym. Oczywiście nic nie trwa wiecznie, w końcu organizm się załamuje (Haye, Drozd). Ale jak się ma odpowiednio dużo czasu, to można to długo ciągnąć. Dużo czasu między walkami, by się pozbierać. Podejrzewam, że stąd moda na dwie walki rocznie, a Joshua zaczyna walczyć coraz rzadziej. Kto wie co tam się dzieje, może za jakiś czas okaże się, że nie jest taki niezniszczalny.

stare 20-04-19, 18:41   #33 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał robford Zobacz post
Raczej chodzi o to ze gosc ktory wazy 120(prawie bez tkanki tluszcowej) potrafi na wysokim poziomie walczyc przez 12 rund. Dla mnie to jest troche podejrzane, tak na chlopski rozum. Albo ma najlpesze geny na swieci albo ma dobre geny i sie czyms wspomaga.
no z tym to też róznie bywa. Ali vs Frazier to 15rund rzeźni na jaką dzisiejszych ciężkich raczej nie stać fakt że oni ważyli ok 100 kg ale przy takim tempie, dynamice akcji, ilości ciosów wyprowadzanych na pełnej kurwie w czasach kiedy wiedza o przygotowaniu fizycznym, suplementacji itp była nieporównalnie mniejsza niż dziś... AJ może i regeneruje sie szybko ale jednak zadyszki dostał po pierwszej mocnej akcji własnej i nie ma co z niego robić takiego cyborga. A teraz jego walki nie imponują tempem.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-04-19, 20:02   #34 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lotnik Zobacz post
Jedyny plus tej sytuacji jest taki, że Miller po wpadce potrafi się przyznać do brania a nie brzęczeć o nafaszerowanym mięsie czy fantazjować o szukaniu zanieczyszczonych odżywek.

Najbardziej szkoda samego pojedynku bo myślę że byłoby widowiskowo.

No prawdziwy bohater... Po pierwszej próbce rżnął głupa. Po drugiej tak samo i po trzeciej się przyznał... Ma charakter ... Takich szkodników trzeba tępić!

Co to by było za widowisko ? Jeden świecący od epo a drugi myślę, że też łyka to do każdego posiłku (szybko puchnie, bo nie ma co gadać kawał byka z tego AJ-a, ale chwila moment świeżutki). Ale w tej smutnej jak p***a wadze ciężkiej i to jest wydarzenie. Tu fakt. Liczę na walkę Joshua - Ortiz (w sumie kolejny debil na wspomagaczach, no ale...).
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-04-19, 21:54   #35 (permalink)
champion

Cool

Cytat:
Napisał Jachos Zobacz post
No prawdziwy bohater... Po pierwszej próbce rżnął głupa. Po drugiej tak samo i po trzeciej się przyznał... Ma charakter ... Takich szkodników trzeba tępić!

Co to by było za widowisko ? Jeden świecący od epo a drugi myślę, że też łyka to do każdego posiłku (szybko puchnie, bo nie ma co gadać kawał byka z tego AJ-a, ale chwila moment świeżutki). Ale w tej smutnej jak p***a wadze ciężkiej i to jest wydarzenie. Tu fakt. Liczę na walkę Joshua - Ortiz (w sumie kolejny debil na wspomagaczach, no ale...).
Hehe to co pislaem gowno bryzga....ale to aj zyskal na tej wpadce..
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-04-19, 22:01   #36 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
też nie wiem bo te koksy najwyższej jakości to troche jak w bąsniach.. coś tam jest, nie wiemy co, coś co sprawia że AJ wygląda jak AJ. z drugiej strony powtarzam - największe cyborgi są poza boksem. W starym dobrym Pride i K1 nie było badań, koks był powszechny i mieliśmy takich mutantów jak Sapp do którego przez ostatnie 20 lat nikt się nawet nie zbliżył jeżeli chodzi o muskulature. Ale dominował poczciwy Fiedia wyglądający jak tatuś 1500 + który po 40-ste wzia się za siebie, poszedł na siłke i są pierwsze efekty chociaż dupy nie urywa. Haye na oko leciał na mega soku, on podobnie jak Kliczki i AJ był wyznawcą nowoczesnych metod ale kontuzje go zniszczyły. Myślisz że AJ lepiej koksuje? Mało kto chyba pamięta że on był fizo-fenomenem już za amatorki a że w wieku 30 lat jest potęzniejszy niż 20 to nie dziwi. Najbardziej imponujące przyrosty to w boksie chyba Holy jeżeli chodzi o tych sławnych a on się bił 30 lat temu. U nas Izu w pewnym momencie wyglądał jak milion dolców ale do Kownackiego pod względem cardio sie nie zblizył chociaż wyglądał bardziej zdrowo. Tak więc temat złozony. Z kolei w MMA przyrosty Overrema i jego power wbijały w fotel, okazało sie jednak że leciał na starym dobrym teściu, jak odstawił to już szału takiego nie było. Ja tam jednak wierze że w boksie jest jakieś miejsce dla naturali, chociaż niewielkie i w jakimś stopniu każdy na czymś jedzie. Z tych mniej znanych warto zwrócić uwagę na Joeya Abella. Przed, i po. Joshua zawsze wydawał się przepakowany, moim zdaniem takie geny i to może też dotyczyć wydatnego brzucha mimo iż jest on uważany za dowód na hormony tak samo jak krosty na plecach które nasz Andrew też miał charakterystyczne.
Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Mi wiadomo tyle, że stosowanie dopingu powoduje zapalenie i bóle stawów i ścięgien (przeciążenia). I co się wtedy robi? Szprycuje innym syfem, przeciwbólowym. Oczywiście nic nie trwa wiecznie, w końcu organizm się załamuje (Haye, Drozd). Ale jak się ma odpowiednio dużo czasu, to można to długo ciągnąć. Dużo czasu między walkami, by się pozbierać. Podejrzewam, że stąd moda na dwie walki rocznie, a Joshua zaczyna walczyć coraz rzadziej. Kto wie co tam się dzieje, może za jakiś czas okaże się, że nie jest taki niezniszczalny.
jaki stan zapalny?, zalezy co bierzesz jedne sterydy wysuszaja stawy i uposledzaja wydzielanie kolagenu inne je nawadniaja i wzmacniaja, GH regeneruje jak nic innego tkanki laczne, zreszta jest teraz mnostwo wynalazkow ktore regeneruje stawy ze np u szczurow naciete ahillesy sie zrastaja bez sladu np bp 157 , tak samo pisaliscie ze gw powoduje raka ale w rtym badaniu na kilogram wagi ciala dla szczura dlai kilkaset wieksza dwke niz stosuja ludzie, wiescie sobie kilkaset wieksza dawke aspiryny przez tydzien, znowu festiwal nieznam sie ale sie wypowiem
wektor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-04-19, 22:38   #37 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Wskaż mi topowego boksera HW który się nie wspomaga? Przy wadze ponad 100 kg Ci goście mają jakoś dużą wydajność i zdolność regeneracji. Temat EPO jest powszechnie znany z innych sportów (np. piłka nożna). Sylwetkę jak ktoś wspomniał można "wychodować" na białku, ale na dotlenienie 100-120 kg mięśni sposobu nie ma. Choćby żył jak buddyjski mnich. Jest kasa jest wielu którym się udało/udaję i będzie udawało taka prawda.

Zgadzam się z Tobą w kwestii konkurencji. Hearn myślał, że zrobi galę opartą na swoich zawodnikach bez większego podziału (bo i tak szmal by był jego w dużej mierze). Naturalne się wydaje, że krzykacz, koszykarz, bum bomber lub bronzer cepper Wilder i ska chciałby coś uszknąć z tego torcika w końcu on się mieni ostatnim "czystym" w tym interesie. XD

Edit:

Wybaczcie , ale w jakim celu don mówi o Adamk ? Sugestia, że jakby były rzetelne badania w walce w której stawką był uścisk dłoni Hearna, to Tumeczek by znokautował Millera ?

stare 21-04-19, 06:47   #38 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Cytat:
Boks Haye-a opierał się na refleksie , a z wiekiem spada refleks a zwiększa się podatność na kontuzje to nie gość kujący dupę wynalazkami, tylko topowy bokser. Wątpię, żeby nie dbał o ścięgna i stawy (legalnie bądź nie).

Fakt numer dwa, z doświadczenia byłego amatorskiego kopacza A klasy, częściej ciężko trenujesz - zwiekszasz ryzyko kontuzji. Najczęściej widać to po kontuzjach. Chcesz jak najszybciej wrócić do gry, na treningu w siłowni czy bieżni dajesz z siebie 101 % i ... Urazy się odnawiają i mogą pojawić się nowe. Tak to wygląda

stare 22-04-19, 14:24   #39 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jachos Zobacz post
Boks Haye-a opierał się na refleksie , a z wiekiem spada refleks a zwiększa się podatność na kontuzje to nie gość kujący dupę wynalazkami, tylko topowy bokser. Wątpię, żeby nie dbał o ścięgna i stawy (legalnie bądź nie).

Fakt numer dwa, z doświadczenia byłego amatorskiego kopacza A klasy, częściej ciężko trenujesz - zwiekszasz ryzyko kontuzji. Najczęściej widać to po kontuzjach. Chcesz jak najszybciej wrócić do gry, na treningu w siłowni czy bieżni dajesz z siebie 101 % i ... Urazy się odnawiają i mogą pojawić się nowe. Tak to wygląda
Chyba nie zrozumiałeś przesłania. Niektórzy nie mają z tym żadnego problemu (Hopkins), inni, jak Ci, których wymieniłem na pewnym etapie leczą się bez końca, bo jedna kontuzja przechodzi w drugą. Uogólniasz i generalizujesz, a ja podaję konkretne przypadki do tezy, która postawiłem. Moim zdaniem Drozd i Haye zdecydowanie przesadzali i w końcu w pewnym momencie organizm powiedział dość. I Joshuę może czekać to samo albo będzie walczył raz na rok. Oczywiście, wiele z tego co piszę to domysły, ale nie strzały na ślepo.

stare 22-04-19, 17:51   #40 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Moim zdaniem Drozd i Haye zdecydowanie przesadzali i w końcu w pewnym momencie organizm powiedział dość.
Jest jeszcze inna opcja. Organizm nie rowny organizmowi. Jeden rozleci sie przed trzydiestka a drugi bedzie zawaniał do pięćdziesiątki.
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania