boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 18-04-19, 12:09   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Miller: 15 lat ciężkiej pracy, jestem w szoku. Nie wierzcie we wszystko, co słyszycie

Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), jak każdy przyłapany na dopingu pięściarz, przekonuje o swojej niewinności. "Big Baby" oznajmił, że zakazane środki nie są mu do niczego potrzebne i jest tym wszystkim szalenie zaskoczony. Amerykanin przez dopingową wpadkę stracił walkę z Anthonym Joshuą, która mogła ustawić go finansowo w sumie na całe życie.

- Dziękuję wszystkim tym, którzy wspierają mnie w tych szczególnie trudnych dla mnie chwilach. Nie zaglądam nawet do social mediów, skupiam całą energię na ciężkiej pracy. Jestem całkowicie zdruzgotany słysząc wiadomości, że moja licencja bokserska została unieważniona w stanie Nowy Jork. Będziemy się odwoływać od tej decyzji. Nigdy świadomie nie wziąłem żadnej zakazanej substancji, jestem zszokowany tym, co się stało. Moje marzenia zostały mi zabrane, choć w sercu czuję, że nie zrobiłem niczego złego. 15 lat ciężkiej pracy... Nie wierzcie we wszystko, co słyszycie - powiedział załamany Jarrell Miller.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-04-19, 12:49   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Super dobrana fota :D Miller rzeczywiście wydaje się być tam zdziwiony.

Cóż...facet zapieprza na treningu po klilka(naście?) godzin dziennie. Dla zwykłego sportowca to jest duże obciążenie, a co dopiero dla takiego nosorożca. Nieraz pojawiały się tu głosy, że na czymś musi być. Gdyby był "100% natty" walczyłby pewno jak Buterbean.

Mógłby iść w modyfikację linii obrony Canelo: "zjadłem zakażonego hamburgera w McDonaldzie", albo "Przypadkie zładłem też zabawkę z Happy Meala i to pewnie do jej produkcji wykorzystano toksyczne związki".

Strasznie szkoda tej walki i tego, że nigdy nie zweryfikujemy na co go było stać. Wróci po detoksie i pewnie będzie połowa tego co znamy, a AJ zleje go wtedy jedną ręką.
Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-04-19, 14:19   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Kolejny z dupą pokutą, akurat w jego przypadku to mnie w ogóle nie zdziwiło
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-04-19, 14:46   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Ciekawe ile tego GW w siebie ładował Miller, ja brałem po 10-20 mg dziennie żeby po kontuzji szybciej wrocić do formy i zrzucić parę kilo. Efekty były takie, że zeszło ze mnie 5 kilo w ciagu miesiaca, z 85 do 80, forma jakaś tam była, ale nie nazwałbym tego jakimś cudownym środkiem, lepsze wyniki kręciłem i bez tego. Rozwala mnie to, że ktoś będący w TOP 10 chwyta się za jakieś gówniane GW50516 które można kupić za kilkadziesiąt dolarów w każdym sklepie z odżywkami w US. Powinni w niego chyba trochę więcej zainwestować.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-04-19, 15:21   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Screen pochodzi z mojej prywatnej korespondencji do BigBaby na insta. Wrzucal jakies puszki z odzywkami.
https://pasteboard.co/IaI0DEe.png
miłośnik_boksu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-04-19, 15:26   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czacho Zobacz post
Gdyby przyjmował świadomie a nie zdążył tego usunąć to mógł olać kontrolę
Sęk w tym, że zapewne każdy, kto wpada, myśli, że w momencie badania już jest czysty. A unikanie kontroli to żadne rozwiązanie. Chyba, że nazywasz się Charlo. Ale jak się nazywasz np. Yoka, to już masz kłopot.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-04-19, 16:02   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Kiedys moze napisze jak z tymi kontrolami i braniem jest, pytalem w srodowisku jak z tym jest i pelno smiechu jest z tym. Biora jak wejdzie to co nie jest na liscie (tak jak z dopalaczami), zmodyfikowane cos, ze nie odpowiada niczemu z listy VADA i wtedy VADA nie moze krzyknac, ze cos bierze. Do tego niezle umieja wyplukac lub podmienic mocz czy krew. Wszystko zalezy jak bardzo przygotowani sa.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-04-19, 17:00   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Ciekawe czy spaślak już nabrał kredytów na domu i samochody wiedzac, ze zarobi niezly hajs hehe.

To musi byc jakas grubsza afera. Ktos z ekipy Joshuy musial wynajac tych samych ludzi co dosypali cos do naszego supermana Wawrzyka.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-04-19, 17:07   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
To musi byc jakas grubsza afera. Ktos z ekipy Joshuy musial wynajac tych samych ludzi co dosypali cos do naszego supermana Wawrzyka.
No jasne! Zwyczajnie kupił odżywki w sklepie "Mistrza WBC" Wawrzyka i się stało! Case solved :D
Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-04-19, 17:10   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Ciekawe czy spaślak już nabrał kredytów na domu i samochody wiedzac, ze zarobi niezly hajs hehe.

No właśnie chyba komuś nie posmarowali z komisji stanowej jak Floyd "piniądz" swego czasu... Więc gościa zdjeli

Ewentualnie konkurencja pokazuje hearnowi jego miejsc w USA
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania