boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-04-19, 06:42   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Pozytywny wynik testów antydopingowych Jarrella Millera

Jak przekazał przed paroma godzinami Eddie Hearn, jedna z próbek pobranych 20 marca przez VADA od przygotowującego się do starcia z Anthonym Joshuą Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO) dała wynik pozytywny. Niedozwolona substancja, którą wykryto w organizmie Nowojorczyka, GW1516 służy do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej oraz poprawienia wytrzymałości.

- Jesteśmy w trakcie uzyskiwania dalszych informacji o wykryciu VADA i wkrótce będziemy mieli więcej do powiedzenia na temat całej sytuacji. W międzyczasie Jarrell kontynuuje przygotowania do walki z Anthonym Joshuą 1 czerwca - oświadczył promujący Millera Dmitrij Salita.

Jeśli walka zostanie anulowana, będzie to pretendenta drogo kosztowało. Jego gaża za ten występ miała wynieść 4,875 miliona dolarów bez uwzględnienia wpływów ze sprzedanych w Wielkiej Brytanii pakietów PPV. "Big Baby" dodatkowo zawarł umowę z DAZN na dwie walki w przypadku porażki z Joshuą, gdzie za każdą miał otrzymać 1,5 miliona dolarów. Jeśli ostatecznie do pojedynku nie dojdzie, umowa ta również będzie nieaktualna. Dotychczasowy największy zarobek Millera wynosił 500 tysięcy USD za pojedynek z Bogdanem Dinu.

GW1516 znajduje się na liście substancji zakazanych przez Światową Agencję Antydopingową i jest klasyfikowany jako modulator metaboliczny. WADA ostrzegała sportowców przed zagrożeniami dla zdrowia związanymi z tym preparatem, który we wczesnej fazie badań powodował raka u myszy laboratoryjnych.

Millera czeka przesłuchanie w tej sprawie przed Komisją Sportową Stanu Nowy Jork. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż odmówi ona udzielenia mu licencji. Niebawem powinniśmy poznać więcej szczegółów dotyczących całej sytuacji. Póki co nie wymienia się żadnych nazwisk zawodników, którzy mogliby zastąpić Millera, jednak bez względu na sytuację pewnym jest, że kolejna walka czempiona odbędzie się zgodnie z planem. Uprzedzając pytania polskich kibiców Przemysław Garczarczyk zdążył już poinformować, że Adam Kownacki nie jest zainteresowany ewentualną walką z Joshuą w tym terminie ze względu na zbyt krótki okres przygotowawczy.

Źródło: Dan Rafael, Dmirij Salita, Eddie Hearn, Przemysław Garczarczyk

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-19, 07:16   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

Ale dołujący news... jedna z najciekawszych walk w HW do zrobienia odwołana. Miller przekreślił swoim nieprofesjonalizmem swoje szanse na cokolwiek w tej chwili. Do walki z Joshuą już pewnie nigdy nie dojdzie.
KiDDynamite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-19, 08:05   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Zaskoczenie niewielkie...
Szkoda walki ale to się musiało kiedyś wydarzyć.

Ciekawe kogo teraz wymyśli Hearn dla AJ, żeby go dobrze sprzedać w US?
miquel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-19, 08:15   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Szkoda, szkoda. Niespodziewane, nie wiedziałem że jest taki głupi. Mam nadzieję, że Babyface nie stosuje podobnych praktyk
armand jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-19, 08:26   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał armand Zobacz post
nie wiedziałem że jest taki głupi. Mam nadzieję, że Babyface nie stosuje podobnych praktyk
Głupi bo wziął? czy głupi bo nie wpadł na to,
że to nie walka z Adamkiem czy Wachem i wywloką go na lewą stronę.

Dlaczego Fury będzie walczył z Niemcem a GGG z Kanadyjcem?
Bo dla ich menadżerów doping to nie problem (wasz wziął - nasz wziął i po sprawie).
Ale do walki o mistrza to już się jest czystym. Widocznie Miller tego nie wiedział.

Adam i JM to w ogóle inne prowadzenie. Zresztą to Miller wyglądał
jak fenomen fizjologiczny "gruby a nie gruby".
I niestety jak wyżej teraz Adam ma walkę gdzie się to nie liczy.
Szczególnie jak z Chrisem ma walczyć, no to gdzie doping badać

Adam wygląda jednak na inny typ człowieka. Jednak przyjaźń
mądrego z głupim to nic nowego, tylko człowiek się dziwi dlaczego?
MutantGentleman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-19, 08:46   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ciekawe czy w kontraktach są jakieś kary dla pięściarza za takie zagrania. Wg mnie 10% gaży własnej i przeciwnika powinien taki Miller odpalić teraz AJ. Bo brak licencji to tylko przerwa i brak zysków - równie dobrze może się rozchorować, doznać kontuzji - wliczone w koszt zawodu. Teraz widać skąd brała się kondycha Millera. Ciekawe czy z Adamkiem też biegał z pokłutą dupą (nie żeby musiał ale być może stosował od dawna).
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-19, 08:48   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

AJ na bank czysty jak lza:-) Dziwil mnie ten wybor Hearn'a, bo Miller mogl naprawde ubic mu gwiazde, ale jak widac problem z glowy. Ci co maja wpasc, wpadaja...
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-19, 09:07   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Niestety, spodziewałem się. Miller już kiedyś wpadł, Miller przybral kilkadziesiat kilo miesnia i tluszczu a kondycyjnie wygladal lepiej niż kiedyś, Miller również miał gdzieś od dawna ranking wbc nie zgadzają się na clean boxing, a co za tym nie będąc w nim uwzglednianym.. Zaprzepascil fantastycznie zapowiadajaca się batalie
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-19, 09:18   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie

Gdyby Miller miał walczyć z Wilderem i wpadł... co to by się działo. Nie byłoby komentarzy "spodziewałem się, bez zaskoczenia, bo Jarrell wyglądał tak i tak". Byłoby, że Wilder się obs**ł i udupili mu groźnego oponenta. Ale AJ? Czysty jak łza, nieskalany grzechem? No way
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-19, 09:30   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Gdyby Miller miał walczyć z Wilderem i wpadł... co to by się działo. Nie byłoby komentarzy "spodziewałem się, bez zaskoczenia, bo Jarrell wyglądał tak i tak". Byłoby, że Wilder się obs**ł i udupili mu groźnego oponenta. Ale AJ? Czysty jak łza, nieskalany grzechem? No way
Pozostaje mi tylko odpowiedzieć w stylu Talarka - "Taa"... kolejny przykład wpływu emocji na subiektywna opinie.
O dopingu zapominamy, co jakiś czas jednak ktoś wpadnie przypominając nam, że boks zawodowy na najwyższym szczeblu to raczej mały % czystych zawodników. Wątpię żeby Anthony był czysty, ale nikt go nie złapał więc...
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania