boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 15-04-19, 18:37   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Deontay gra pod publiczkę. I osiąga swój cel, bo zbierze za tę wypowiedź wiele hejtu. Jeśli ktoś nie zakocha się w jego atutach i stylu, to go znienawidzi za wypowiedzi i zachowanie poza ringiem. Grunt, żeby płacił zielonymi za walki.

Pamiętam, jak Wilder mówił po walce ze Szpilką, że nie miał ochoty na pyskowanie z Furym, bo na ziemi leżał ciężko znokautowany człowiek, z którym nie było za dobrze. Że to nie był czas na pyskowanie w tle dramatu Polaka. Wtedy był moim zdaniem bardziej prawdziwy. Dziś już kreuje swoje wypowiedzi i zachowanie pod konkretny cel.
Krystian, łudzisz się, bo chcesz w to wierzyć. Po pierwsze, te jego wypowiedzi nie wynikają z wielkiego sprytu, tylko tak jest, kiedy kretynowi zbyt długo potakują i wydaje mu się, że co nie powie jest nieziemsko mądre i sprytne. I poziom wypowiedzi szybuje coraz bardziej w dół, a nie ma kto gościa sprowadzić na ziemię. Po drugie zapewniam Cię - Wilder nie żałował Szpilki ani trochę. Ogarnij podstawy mowy ciała, a przekonasz się, że w wywiadzie po walce w ringu, mówiąc jak współczuje Szpilce kłamał do kwadratu, stosując, który to już raz, typową amerykańską pozę. Co jest żałosne, bo wyraźnie ta sytuacja mu się podobała. "Ale jestem straszny, budzę grozę".
Ja myślę, że konkretni ludzie podszeptują mu co ma mówić, tylko ma zbyt mało inteligencji żeby zrobić to z klasą.

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-19, 18:45   #12 (permalink)
contender

Domyślnie

Kolejna kompromitująca wypowiedź Wildera. Chciałbym żeby Dominic wygrał z"Wielką gębą"Wilderem.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-19, 19:12   #13 (permalink)
prospect

Domyślnie

Wypowiedź godna "miszcza". Niech już zawalczy z AJ, odda pas i zniknie. Chociaż AJ ostatnio też zaczyna głupi trash talking. Szkoda, bo jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli trzech pajaców a nie trzech króli HW.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-19, 19:54   #14 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał kretos Zobacz post
Wypowiedź godna "miszcza". Niech już zawalczy z AJ, odda pas i zniknie. Chociaż AJ ostatnio też zaczyna głupi trash talking. Szkoda, bo jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli trzech pajaców a nie trzech króli HW.
O jaką wypowiedź AJ dokładniej chodzi?
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-19, 07:09   #15 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wilder podczas udzielania wywiadu
Roy Batty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-19, 07:23   #16 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Krystian, łudzisz się, bo chcesz w to wierzyć. .
Nie. Taką mam na ten temat opinię. Nie przykładam do tego wielkiej wagi. Z tego co pamiętam, to Wilder już mówił, że chciałby mieć trupa w rekordzie. Potem za te słowa przepraszał, a potem znów to mówi... Mniejsza z tym.

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Ogarnij podstawy mowy ciała, a przekonasz się, że w wywiadzie po walce w ringu, mówiąc jak współczuje Szpilce kłamał do kwadratu
A to tam było już w ringu na ten temat? Wiem, że coś takiego było cytowane na portalach, o tym współczuciu, ale nie kojarzę niczego innego niż pyskówka z Furym między linami. Dla mnie Wilder to aktor. Kiepski bo kiepski, ale aktor.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-19, 13:07   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Dla mnie Wilder to aktor. Kiepski bo kiepski, ale aktor.
Jasne,ze jest aktorem i mowi to pod publiczkie ...suabo to wyszło jak zwykle ale taki juz jego urok....jak ktos chce kogos / cos zabic to zazwyczaj to robi...zapisuje sie do sluzb / kola mysliwych i zabija legalnie lub od dzicinstwa dreczy zwierzeta ...a potem ludzi...nielegalnie. A takie gadanie to jest poprostu zalosne zwlaszcza w jego wykonaniu

Kazdy kibic osobiscie chcialby aby chlopaki do ringu wychodzili ze 100% zaangazowaniem i dawali z siebie wszystko gwaratowaloby to show najwyzeszj jakosci. Gdyby teroetycznie do ringu wyszlo dowch gosci i walczyliby ustraczysto i jedenmu wszedlby strzal zycia i jakims cudem wykluczajac wszystkie niedoskonaloaci medyczne typu tetniaki itp. Zabil tego drugiego chyba nikt by nie mial do nikogo pretensji a sama sytuacja dodalaby tylko smaczku dyscyplinie.

A w rzeczywistosci mamy cos takiego ze Pan typu wilder i wielu wielu innych zestawiany jest z totalnymi bumami ktorych leje czym popadnie jak popadnie, ktory nawet na tym smiesznym poziomie jest i tak kilka polek wyzej od swoich rywali a dysproporcja w potencjale fizycznym jest tak duza ze rzeczywiwcie juz samo zestawiebie takiej walki przy uczciwiej walce jest zagrozeniem dla zdrowi i zycia dla oponentow...a ten Pan ich jeszcze bezczelnie fauluje...to jak czyytam te jego aktorzenie o pragnieniu smierci w ringu...poprostu chlopiec ktory jeszcze nie dostal w nos ...na nieszczescie z dostepem fo mikrofonu

Ps. Wilder juz ma trupa w rekrodzie ...dla mnie tych jego 30 kilku rywali mogloby nie istniec..moglby przepisac imiona kolegow ze szkolnego dziennika taka maja wartosc..sportowe trupy
puciu jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-19, 18:20   #18 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Przyznam, że nie rozumiem Waszego zaangażowania w tę dyskusję. O czym tu pisać? O Wilderze, który gada, żeby gadać? A cóż on ma do powiedzenia? 10 razy bystrzejszy Fury męczy się jak Azja na palu, żeby coś w miarę ciekawego powiedzieć, a i tak często zamula i chrzani jak Antoni Maciorka - król komisji i podkomisji.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-19, 18:54   #19 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Nie. Taką mam na ten temat opinię. Nie przykładam do tego wielkiej wagi. Z tego co pamiętam, to Wilder już mówił, że chciałby mieć trupa w rekordzie. Potem za te słowa przepraszał, a potem znów to mówi... Mniejsza z tym.

A to tam było już w ringu na ten temat? Wiem, że coś takiego było cytowane na portalach, o tym współczuciu, ale nie kojarzę niczego innego niż pyskówka z Furym między linami. Dla mnie Wilder to aktor. Kiepski bo kiepski, ale aktor.
Tja, ostatnio chyba przed każdą walką gada coś o zabijaniu przeciwnika. Czasem że "boi się, że kogoś zabije", innym razem "myślał, że kogoś zabił", czy czasem że "chce kogoś zabić".

Do tego jest na tyle słabym aktorem, że nikt się na te teksty nie łapie. Tylko jak są w formie pisemnej, to można się nabrać.
DzikiDzwon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania