boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 15-04-19, 16:35   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
kuba woli kibicowac najmanowi niz najlepszym polskim piesciarzom xd ch*j w d*pe, zaden nie ma szans na nic, nie wiem po co oni wogole lataja do tej ameryki na walki??
Wygląda na to, że po to, żeby być mięsem dla amerykadżańskich gwiazd

macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-19, 16:55   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
uwielbiam te twoje "wsparcie" dla Pl bokserów / promotorów :] gg powoli zjezdza do bazy i striczu jakieś tam szanse ma ...oczywiście musiałby chyba zdominowac kazacha jak nikt nigdy w karierze bo umowy sie claunelo dał bliskie optycznie walki ktore obiektywnie przegral a reszte zalatwili sedziowie..striczu takiej wygody nie ma ...ale jak ktos pisal...najpierw niech ryzy odprawi szeremete
Jakie wsparcie?? A dlaczego mialbym wspierwc, skoro obiektywnie wiem, ze GGG jest za mocny na Suleckiego? Niby kurde czy mialby zagrozoc Striczu Golovkinowi?!

Tylko dlatego, ze Striczu jest Polakiem, to mam juz pisac bajki lub fantazjowac? Ciekaw jestem na jakiej podstawie mozna mu dawac szanse, skoro nawet nie wygral z Jacobsem, a mialby z GGG?
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-19, 16:58   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
kuba woli kibicowac najmanowi niz najlepszym polskim piesciarzom xd ch*j w d*pe, zaden nie ma szans na nic, nie wiem po co oni wogole lataja do tej ameryki na walki??
Kibicuje, ale realna szanse wiadome i nie ma co sie podniecac, ze GgG sra w gacie i bedzie mial ciezko z Mackiem.

A jezdza po kolejne wyplaty jakich nie beda nigdzie indziej miec.

Ja nigdy najmanowi jaki bokswrowi nie kibicowalem, a jako promotorowi tak, bo proboje pod gorke mino hejtu i blokady srodowiska

stare 15-04-19, 17:15   #14 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Kibicuje, ale realna szanse wiadome i nie ma co sie podniecac, ze GgG sra w gacie i bedzie mial ciezko z Mackiem.

Ja nigdy najmanowi jaki bokswrowi nie kibicowalem, a jako promotorowi tak, bo proboje pod gorke mino hejtu i blokady srodowiska
No ale konsekwencji to Ci troche brak bo wspierając głupie i beznadziejne działania Najmana mozna równie dobrze wspierac takowe działania Suleckiego lub kogokolwiek np. babci klozetowej bez klozetu
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-19, 17:20   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Vipsale Zobacz post
No ale konsekwencji to Ci troche brak bo wspierając głupie i beznadziejne działania Najmana mozna równie dobrze wspierac takowe działania Suleckiego lub kogokolwiek np. babci klozetowej bez klozetu
Wcale nie wspieram najmana w 100% i nie wychwalam go jako najlepszego promotora, bo wiele mi sie nie podoba rowniez. A czemu jak kogos popieram ,to odrazu mam popierac wszstkich? Jakis narodowy przykaz, ze trzeba zawsze wypisywac, ze polak da rade?

GGG jest TOP1/2 tej wagi, a Maciek niczym nie udowodnil jeszcze, ze moze miec jakiesz szanse na wygranie z GGG. Ale jak ktos lubi fantazjowac lub wierzy w jego sukcse, to ja wcale go nie wytykam palcami, mam odmienne zdanie, ale zeby zaraz katowac go za wlasne zdanie?

stare 15-04-19, 17:38   #16 (permalink)
Felietonista

Nominowany 235 razy w 56 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 15
Domyślnie

Wszyscy kibicujemy Polakom i nie ma się o co spierać. Co innego jednak realne walki, a co innego tendencyjna promotorska propaganda sukcesu. Te wszystkie przymiarki do Canelo, Gołowkina, Charlo, z których zazwyczaj gówno wychodzi. Na razie nie jest nawet pewne, że Sulecki dostanie walkę z Andrade, to po co wybiegać w przyszłość i bawić się w jakieś science fiction.
Dariusz Chmielarski jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-19, 17:56   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post

Chodziło mi o to, że z góry twierdzisz, ze sulecki nie wygra z Andrade.
Z GGG to inna bajka. Ale najpierw jest Andrade.

A nie oszukujmy się, jest post o walce Polaka w USA to kubakj odrazu mówi co jest nie tak, czego nie przegra itd
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-19, 18:00   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Chodziło mi o to, że z góry twierdzisz, ze sulecki nie wygra z Andrade.
Z GGG to inna bajka. Ale najpierw jest Andrade.

A nie oszukujmy się, jest post o walce Polaka w USA to kubakj odrazu mówi co jest nie tak, czego nie przegra itd
A czemu mialbym nie twierdzic, ze przegra (lub wygra) ? Do momentu ostatniej walki do 8 rundy dawalem 50/50 szans z Andrade, a potem jednak dalo mi do myslenia i teraz juz nie daje szans na wygranie takich. Jak mialbym postawic pieniadze, to jednak Andrade i tyle.

stare 15-04-19, 19:08   #19 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Zaraz, zaraz, zapomnieliście o Szeremecie! No więc Sulęcki rozkłada Andrade, a potem tłucze Gołowkina. W tym czasie Szeremeta rozprawia się z Jermallem i zamiata ring Canelo. A potem unifikacja Sulęckiego z Szeremetą o 4 pasy na gali w Łapach lub Mońkach.
No prosze w Łapach to biorę z pocałowaniem ręki, pochodzę stamtad aż dziw bierze że ktos wie że taka miejscowość istnieje :D

ale tak na serio to ani Sulecki nie wygra z Andrade ani Szeremeta nie bedzie miał żadnej walki z top 10 w ciągu 1,5 - 2 lat.
Takie jest moje zdanie na ten temat. W ogóle wątpię, że walka Maćka z Demetriusem się odbędzie, a jesli tak to po przegranej będzie zwalane na niezaleczoną do końca kontuzję itp. wolałbym tego nie widzieć.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania