boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Genialny Łomaczenko znokautował Crollę w 4 rundzie i obronił swoje pasy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/55700-genialny-omaczenko-znokautowaa-crollae-w-4-rundzie-i-obronia-swoje-pasy.html)

Andrzej Pastuszek 13-04-19 07:00

Genialny Łomaczenko znokautował Crollę w 4 rundzie i obronił swoje pasy
 

Fenomenalny mistrz WBO i WBA w wadze lekkiej Wasyl Łomaczenko (13-1, 10 KO) nie miał najmniejszych problemów z odprawieniem obowiązkowego pretendenta z ramienia tej drugiej federacji Anthony'ego Crolli (34-7-3, 13 KO). W czwartej rundzie jednostronnego pojedynku przepiękny prawy sierpowy na skroń Anglika zakonczył dzieło zniszczenia.

W pierwszej rundzie Łomaczenko jedynie badał reakcje bardzo defensywnie nastawionego Crolli, ale zdołał się już przebić przez gardę błyskotliwą kombinacją ciosów. Więcej ofensywy ze strony Ukraińca było w kolejnych trzech minutach, zaś pretendent ograniczał się do ucieczki i wysokiej gardy. Czempion szukał ciosów na dół i kilka świetnych znalazł.

Wreszcie w trzeciej rundzie Wasyl złapał Crollę przy linach i zasypał serią uderzeń. Sędzia Jack Reiss uznał, że gdyby nie liny, to Anthony upadłby na deski i zaordynował liczenie protestującego Brytyjczyka. Zdezorientowany Łomaczenko wskoczył na liny i świętował swoje zwycięstwo, ale okazało się, że nie była to jeszcze końcowa akcja. Tak, czy inaczej pretendent mocno odczuł presję Łomy.

Kolejna runda przyniosła nokaut, który zaprzeczył teorii, że Ukrainiec nie ma ciosu. Crolla zupełnie nie widział spadającego na jego skroń krótkiego prawego sierpa, który zakończył rywalizację. Wasyl bardzo szybko znalazł sposób na rozmontowanie obrony Anglika i właśnie tak musi kończyć walkę uznawany przez wielu za króla P4P pięściarz z przeciwnikiem o klasę słabszym. Szybkość, precyzja, kreatywność i wielość rozwiązań w ataku po raz kolejny były znakami rozpoznawczymi geniusza z Ukrainy.

Źródło: redakcja

nosytekim 13-04-19 07:12

Crolla w swoim drugim zawodowym pojedynku wygrał że śp. Arielem Krasnopolskim

Szymon Aleksandrowicz 13-04-19 08:34

Cytat:

Napisał nosytekim (Post 594660)
Crolla w swoim drugim zawodowym pojedynku wygrał że śp. Arielem Krasnopolskim

Wyjaśnione zostały przyczyny śmierci Ariela Krasnopolskiego? Utopił się sam czy ktoś mu pomógł?

Lojalny Kibic (thekudiq) 13-04-19 10:07

Cytat:

Napisał Szymon Aleksandrowicz (Post 594661)
Wyjaśnione zostały przyczyny śmierci Ariela Krasnopolskiego? Utopia się sam czy ktoś mu pomógł?

Od lat niema żadnej informacji na ten temat, więc pewnie nigdy się nie dowiemy.

ZYGA 13-04-19 10:16

Wynik z góry znany chociaż ja osobiście stawiałem na czasówkę przez kumulację ciosów bądz przez poddanie a tu bomba i Crolla cieplutki tak czy inaczej Crolla na tę walkę moim zdaniem nie zasłużył bo to nie ta liga

Mariusz Smorawa 13-04-19 10:30

Cytat:

Napisał Szymon Aleksandrowicz (Post 594661)
Wyjaśnione zostały przyczyny śmierci Ariela Krasnopolskiego? Utopił się sam czy ktoś mu pomógł?

Chyba Ariel się utopił z tego co pamiętam, możliwe, że był pijany.

nosytekim 13-04-19 10:39

Cytat:

Napisał Szymon Aleksandrowicz (Post 594661)
Wyjaśnione zostały przyczyny śmierci Ariela Krasnopolskiego? Utopił się sam czy ktoś mu pomógł?

Tak jak kolega wyżej napisał. Najprawdopodobniej po zakrapianej imprezie na mazurach poszedł popływać. Ale to tylko spekulacje. Zostawił partnerkę i dziecko:/ smutna to historia

pain.exe 13-04-19 11:54

Crolla mega pasywny, wystraszony, od początku wiedział, że nie ma szans i nawet jak udało mu się czymś trafić Lomachenko to ciosy te zazwyczaj były bite bez przekonania, po prostu takie musniecia, na tułów raz ładnie mu się udało, ale to był mega słaby cios. Kto by pomyślał, że malutki Vasyl ma już taki fear factor, ze ludzie przegrywają już w szatni, ewentualnie po 1 rundzie już wiedzą, że są w dupie. Wiadomo Crolla to nie ta liga, ale nawet jego jezyk ciała mówił, ze on wyszedł tu przetrwać a nie walczyć, nie dał nic z siebie, byłem zażenowany.

mat.d 13-04-19 12:19

Prawdziwy wirtuoz. Co tu dużo pisać - kosmita. Ta szkoła ukraińska jest jak z bajki. Stary Loma to taki genialny żòłw i pohodowal sobie takich Songòw i Krillanòw XD Loma to poezja, ale za osobistą 1-ke p4p dalej uważam Crawforda :) Ale to już wedle preferencji.

szmagel 13-04-19 14:53

dobra czas na poważnych rywali


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.