boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-04-19, 23:13   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Video: Łomaczenko i Crolla w limicie wagi lekkiej

Video: FightHub TV

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-19, 20:22   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jak myslicie na punkty czy przed czasem ? Wszyscy spodziewaja sie czasowki ale nie jestem pewien. Crolla to twardziel a i sila ciosu w tej wadze Vasyla nie jest az tak imponujaca.
GacoPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-19, 20:40   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał GacoPL Zobacz post
Jak myslicie na punkty czy przed czasem ? Wszyscy spodziewaja sie czasowki ale nie jestem pewien. Crolla to twardziel a i sila ciosu w tej wadze Vasyla nie jest az tak imponujaca.
Stawiam 12-0 Łoma, dość łatwo. Gallagher mówił, że przygotowywali się, by Brytol nie spękał, jak będzie ośmieszany.
Ajtujo Szminkunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-19, 20:43   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Nie jestem, nie byłem i raczej nigdy nie będę fanem boksu Łomaczenki, ale galę obejrzę, a właściwie to chyba tylko jedną walkę z tej gali, o której to nie było tu jak dotąd żadnej wzmianki.

Mam tu na myśli oczywiście starcie Alvarado z Barbozą Jr. Spotkałem się też z informacjami, że zwycięzca dostanie walkę o pas WBC z Ramirezem. Jednak nie wybiegając zbyt daleko w przyszłość muszę przyznać, że dla mnie ta dzisiejsza walka zapowiada się bardzo interesująco. Barboze z tego co kojarzę widziałem w ringu tylko raz, kiedy walczył z Mikem Reed'em na undercardzie gali Valdeza z Quiggiem. I jakiegoś specjalnego wrażenie na mnie nie zrobił. Sporo większy od Reeda i rozmiar w tej walce zrobił różnicę. Sugerując się danymi z boxrec Alvarado powinien tylko nie znacznie ustępować warunkami fizycznymi Barbozie, a Reed jak wiemy jest bardzo mały jak na limit 140 lbs. Kolejna sprawa, siła ciosu zdecydowanie po stronie Alvarado, który potrafi nokautować i choć w 6 jego ostatnich oponentach ciężko dopatrzyć się interesujących, reprezentujących "jakiś" poziom pięściarski nazwisk, to jednak fakt, że aż 5 z nich skończył przed czasem na pewno na duży plus. Mike ma już blisko 39 lat i to chyba ostatnia dla niego szansa, aby dopchać się do jakiejś fajnej, większej wypłaty, stąd mam nadzieję, że przygotował się optymalnie najlepiej, jak tylko mógł. Barboza będzie walczył na własnym terenie, zapewne ściany będą mu pomagać, dlatego też liczę, że Alvarado wyjdzie po nokaut. I choć Mike ma już wiele wojen za sobą, z kolei w rekordzie Barbozy ciężko znaleźć jakieś cenne nazwiska, to mimo wszystko liczę na zażartą wojnę w ringu i na to, że Mike przełamie rywala. Buki bardzo mocno faworyzują Barboze dlatego też zachęcony dobrym kursem postawiłem niewielką sumę na zwycięstwo przed czasem Mike'a Myślę, że nie jest jeszcze aż tak mocno rozbity, po trzeciej walce z Riosem zrobił sobie ponad roczną przerwę, a jego ostatni rywale też nie byli najwyższych lotów, a sam Barboza patrząc na jego rekord jakimś strasznym puncherem nie jest. Zobaczymy ile jeszcze zostało ze starego, dobrego Alvarado
Pac-Man jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-19, 21:32   #5 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ajtujo Szminkunio Zobacz post
Stawiam 12-0 Łoma, dość łatwo. Gallagher mówił, że przygotowywali się, by Brytol nie spękał, jak będzie ośmieszany.
Wydaje mi się, że na coś takiego nie da się przygotować.Twardości nikt Crolli nie odmówi, ale jak będzie łykał kontry raz za razem a sam będzie pruł tylko powietrze to naprawdę idzie się szybko sfrustrować.
Dodatkowo work-rate Lomaczenki jest niesamowicie wysoki, tych ciosów na jego łeb będą spadały dziesiątki w każdej rundzie, Loma nie zwalnia tylko przyspiesza do końca.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-19, 21:42   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Łoma przed czasem ale nie po jednej bombie a po kumulacji a może nawet Crolla nie wyjdzie do którejś rundzie
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania