boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-04-19, 12:06   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 631 razy w 118 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 49
Domyślnie Wasyl Łomaczenko wciąż chce starcia z Mikeyem Garcią

To z całą pewnością byłby lepszy i bardziej wyrównany pojedynek, gdyby w ringu z Mikeyem Garcią (39-1, 30 KO) stanął Wasyl Łomaczenko (12-1, 9 KO), a nie Errol Spence Jr. Fenomenalny Ukrainiec twierdzi, że temat nie jest zamknięty, a wszystko zależy od chęci Garcii do tej walki. Już w piątek Łomaczenko podejmie Anthony'ego Crollę, a w razie zwycięstwa chce do swoich pasów WBO i WBA w wadze lekkiej dodać kolejne albo zaprosić do ringu Mikeya.

- Wciąż chcę walki z Mikeyem Garcią. Sto procent, ale wszystko zależy od niego. Czy Mikey jest w stanie zbić wagę i wrócić do kategorii lekkiej? Ja na pewno jestem na tak. Mój cel to unifikacja wszystkich tytułów. Jeśli dojdzie w drugiej części roku do starcia z mistrzem IBF Richardem Commeyem, to znakomicie. To byłaby świetna walka. Chcę pasów IBF i WBC. Chcę każdego z mistrzów, aby zapisać się w historii jako wielki czempion
- powiedział Garcia.

Po niedawnym laniu od Spence'a, Garcia zadeklarował chęć rywalizacji w wadze półśredniej, ale nie wydaje się to być dobry kierunek dla jego kariery.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-19, 12:15   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Pewnie, czemu nie? Łomaczenko powiedział też, że byłby gotów zaboksować z Davisem za darmo, ale ten z Floydem nigdy się na to nie zdecydują. Z akcentem na "nigdy". Cóż, nie zaszkodzi powywierać trochę presji, a nuż ludzie będą się coraz bardziej domagać takiej walki.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-19, 12:46   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Już w piątek Łomaczenko podejmie Anthony'ego Crollę, a w razie zwycięstwa chce do swoich pasów WBO i WBA w wadze lekkiej dodać kolejne albo zaprosić o ringu Mikeya.
Mikey ciągle ma pas WBC, także 2 w 1.
candrew jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania