boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-04-19, 09:16   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Unifikacja Gilberto Ramireza z Callumem Smithem pod koniec bieżącego roku?

Bardzo ciekawe wieści docierają do nas zza oceanu. Jak poinformował szef grupy Matchroom Boxing, Eddie Hearn, przygotowujący wspólnie z Bobem Arumem piątkową galę, na której dojdzie do pojedynku Wasyla Łomaczenki z Anthonym Crollą, ruszyły rozmowy na temat ciekawie zapowiadającej się walki unifikacyjnej w wadze super średniej o pasy WBO i WBA Super, pomiędzy Gilberto Ramirezem (39-0, 25 KO) a Callumem Smithem (25-0, 18 KO). Obaj promotorzy w dniu wczorajszym dyskutowali na ten temat i obaj publicznie deklarują chęć do organizacji takiego starcia.

- Tym, o czym rozmawialiśmy, było (starcie) Ramireza ze Smithem w walce unifikacyjnej, która jest po prostu genialną walką, i (Arum) w zasadzie powiedział mi: „Chcemy zrobić tę walkę”. Będziemy przygotowani na organizację tej walki w Wielkiej Brytanii. Myślę, że to jedna z najlepszych walk, jakie można zorganizować w tej dywizji. Więc (jeśli) wszystko będzie dobrze z Ramirezem i wszystko (pójdzie) dobrze Callumowi 1 czerwca, to myślę, że byłaby to wielka walka, którą można by zorganizować - stwierdził Brytyjczyk, któremu wtórował szef grupy Top Rank.

- Rozmawialiśmy dziś o możliwości walki Calluma Smitha z Zurdo Ramirezem, szczególnie w Londynie. Wyprzedalibyśmy O2 Arenę - dodał leciwy promotor.

Obaj pięściarze jak najbardziej również są chętni na taki pojedynek. Po starciu unifikacyjnym "Mundo" nie widzi problemu, aby ponownie skrzyżować rękawice z rosłym Meksykaninem już w limicie 175 funtów, do którego Smith również ma zamiar się w niedługim czasie przenieść. Póki co jego kolejny występ jest planowany na karcie najbliższej gali Anthony'ego Joshui 1 czerwca w Madison Square Garden. "Zurdo" z kolei, jak wiemy, w najbliższy piątek debiutuje w kategorii półciężkiej w walce przeciwko Tommy'emu Karpency'emu.

Źródło: Boxing Scene

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-04-19, 12:19   #2 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ciekawe zestawienie bez wyraźnego faworyta. Smitha ostatnio bardzo się wychwala, choć przed walką z Grovesem nie błyszczał specjalnie, a i pokonanie przed czasem mocno już naruszonego przecież George'a chyba trochę zaburza tą wizję Calluma, jako kogoś lepszego, niż jest w rzeczywistości. Kariera Meksykanina jest z kolei prowadzona jakby bez pomysłu. Te obrony z przeciętnymi rywalami, poza Jesse Hartem, z którym dał dwie bliskie walki. Pomimo swojego rodowodu chyba nie jest chodliwym towarem, który przyciągałby na trybuny swoich rodaków, a więc sprzedawał bilety i generował zyski. Stąd też pewnie zgoda Aruma, aby puścić swojego zawodnika na teren wroga. Chętnie obejrzę tą walkę, ale jakoś specjalnie to zestawienie mnie nie elektryzuje...
Pac-Man jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-04-19, 12:24   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pac-Man Zobacz post
Chętnie obejrzę tą walkę, ale jakoś specjalnie to zestawienie mnie nie elektryzuje...
Mam podobnie. I to mówi też wiele o dzisiejszej kondycji 168, jeżeli walka dwóch liderów, obaj w prime, nie jest czymś specjalnie atrakcyjnym. Walka swoją drogą chyba bez faworyta.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-04-19, 17:15   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja stawiam na Smitha
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-19, 11:51   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Billy pewnie ma duży ból pupy jak to czyta.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania