boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-04-19, 17:44   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Claressa Shields o traumie sprzed lat: byłam gwałcona codziennie przez pół roku

Już w sobotę wielkie wydarzenie w boksie kobiet. W pojedynku Claressy Shields (8-0, 2 KO) z Christiną Hammer (24-0, 11 KO) 13 kwietnia w Atlantic City stawką będą pasy IBF, WBA, WBC i WBO wagi średniej. Rafał Mandes z TVP Sport tymczasem przedstawia historię 24-letniej "T-Rex".

Amerykanka nie miała łatwego dzieciństwa. Jej ojciec siedział w więzieniu do jej dziewiątych urodzin za handel narkotykami, zaś matka miała problemy z alkoholem. W dodatku przyjaciel matki, który przychodził do ich domu, przez kilka miesięcy gwałcił Shields, co zostawiło w niej wielką traumę.

- Byłam gwałcona przez przyjaciela matki codziennie przez pół roku. Moja ciotka nigdy nie widziała, żebym płakała, ale widziała strach w moich oczach. Miałam wadę wymowy, problemy z mówieniem i gdy pytała się, co się stało, nie byłam w stanie odpowiedzieć. Jednak gdy dała mi lalkę, to pokazałam jej wszystko, co ten człowiek mi zrobił - opowiada Claressa.

– Były chwile, gdy wraz z rodzeństwem szukaliśmy matki przez kilka dni i wtedy to ja musiałam zdobyć dla nich coś do jedzenia. Już wtedy zorientowałam się, że mogę liczyć tylko na siebie. Robiłam ludziom zakupy, oni mi płacili za to po 2-3 dolary i jakoś dawaliśmy radę przeżyć – wspomniała po latach w rozmowie z BBC.

Cały artykuł przeczytacie TUTAJ.

Źródło: sport.tvp.pl

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-04-19, 09:24   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Co gorsze, ten facet nie poniósł kary z tego co zrozumiałem. Dobrze, że się wygrzebała, bo nie było łatwo. A może właśnie te wydarzenia ją tak zahartowały?
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania