stare 28-03-19, 14:22   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Korobow z Aleemem 11 maja w Fairfax

Do ciekawej walki w wadze średniej dojdzie 11 maja w EagleBank Arena w Fairfax. Rosjanin Matt Korobow (28-2, 14 KO) stanie naprzeciw Immanuwela Aleema (18-1-1, 11 KO).

Bokser z Rosji w ostatniej walce uległ na punkty Jermallowi Charlo, pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Do dziś nie brakuje głosów, że to Charlo równie dobrze mógł wówczas opuszczać ring jako przegrany.

25-letni Amerykanin zdołał odbudować się jednym zwycięstwem po nokaucie z rąk Hugo Centeno. Wcześniej Aleem zastopował między innymi Jewgena Chytrowa, a starcie to było jednym z najlepszych w roku 2017.

Źródło: redakcja

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-03-19, 14:24   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Super matchmaking!
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-03-19, 14:30   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Aleem wypadł bardzo efektownie z Chytrowem, dał niezłą walkę z dużo większym Nicholsonem. Nicholsonem, który zdołał podłączyć Jessiego Harta i jest super średnim. Liczyłem, że Aleem poradzi sobie z Centeno, ale został pięknie pocelowany. Według mnie Aleem powinien tam postawić albo na ostrzejszy pressing z zabieraniem miejsca, albo próbować wciągnąć Hugo na kontrę. A on nie mógł się specjalnie w ringu odnaleźć i dawał się trzymać w środkowym dystansie, korzystnym dla Centeno. Nie jest moją intencją ujmowanie Hugo tej wygranej - ładnie kontrolował dystans i trafił na punkt. Rosjanin będzie faworytem, ale jest to całkiem dobre zestawienie. Styl Amerykanina może mu się dać we znaki. Forma, motywacja IA powinna być na najwyższym możliwym poziomie. Duża szansa dla niego, choć wygląda na to, że nie ma on bardzo mocnej szczęki. To może być problem.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-03-19, 14:40   #4 (permalink)
Felietonista

Nominowany 252 razy w 61 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 20
Domyślnie

Myślę, że niedoceniany Korobow pomału dopcha się wreszcie na należne mu miejsce w czołówce MW. Aleema postrzegam jako boksera silnego, ale ograniczonego. Moim zdaniem nie ma szans.
Dariusz Chmielarski jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-03-19, 15:53   #5 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Oby nie za bardzo pomału... Korobow ma juz 36 lat. Nie ma miejsca na wtopę, nie ma czasu na krok wstecz.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania