boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 21-03-19, 15:56   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Gorman: będę chciał wypaść na tle Johnsona lepiej niż Dubois

Nathan Gorman (15-0, 11 KO) i Daniel Dubois (10-0, 9 KO) to dwaj obiecujący pięściarze wagi ciężkiej boksujący dla Franka Warrena. Coraz więcej mówi się o bezpośredniej walce obu panów, do której mogłoby dojść przed końcem roku. 22-letni Gorman w sobotę zmierzy się z Kevinem Johnsonem (34-12-1, 18 KO), z którym 21-letni Dubois walczył w ubiegłym roku i wygrał na punkty. Gorman postara się wypaść lepiej od swojego rodaka w tym korespondencyjnym pojedynku.

- Wydaje się, że najtwardszym gościem w tej branży jest stary "Kingpin", prawda? Był już w ringu ze wszystkimi, więc i dla mnie będzie to ciekawe doświadczenie. Trenowałem pod innego rywala, ale to będzie dla mnie coś nowego. Przegrał przed czasem tylko dwa razy. Postaram się go zatrzymać, wypaść lepiej niż Dubois, to jest moim celem. Przemówić musi jednak przede wszystkim mój boks - mówił Gorman podczas konferencji prasowej.

Źródło: wbn

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-03-19, 15:58   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Nie widziałem jeszcze Gormana w akcji, ale zbieram się do nadrobienia jego walk. Tym bardziej, że nie brakuje głosów, że on dziś poskładałby Dubois...
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-03-19, 16:38   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dubois w 2 rundy skasował Cojanu, z którym Gorman ku mojemu zdziwieniu bo wcześniej stawiałem np po dobrym kursie jego zwycięstwo przed czasem z twardym Turnerem spędził w ringu pełne 12 rund. Oczywiście walka walce nierówna, styl robi walkę itd, a boks to nie matematyka, ale idąc tym tokiem trudno spodziewać się zwycięstwa przed czasem Gormana z Johnsonem, któremu Dubois nie był w stanie zrobić większej krzywdy.
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-03-19, 19:52   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Zbyt młodzi i zbyt perspektywiczni są Gorman i Dubois, żeby ich Warren już krzyżował. Są jeszcze inni Cojanu i Kingpiny to obicia. Zaletą Johnsona jest to, że może jeszcze dać tym młodym wiele rund walki.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-03-19, 20:04   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Ciekawe jak by wypadł Kingpin z Polskimi ciężkimi?Czasami wygrywa jak Mu się chce...
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania