boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Manny Pacquiao kolejnym rywalem Errola Spence'a? (http://www.boxing.pl/forum/newsy/55451-manny-pacquiao-kolejnym-rywalem-errola-spencea.html)

Krystian Sander 17-03-19 11:19

Manny Pacquiao kolejnym rywalem Errola Spence'a?

Manny Pacquiao (61-7-2, 39 KO) zameldował się w ringu tuż po tym, jak Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) zdeklasował, pokonując wysoko na punkty mniejszego i bezradnego Mikeya Garcię. Czy Filipińczyk będzie kolejnym rywalem mistrza IBF wagi półśredniej? "Pac Man" zdaje się być zainteresowany tą opcją, tak jak "The Truth".

- Tak, czemu nie? (czemu nie chcieć walki ze Spencem - red.). Damy fanom dobrą walkę. Jestem szczęśliwy, że jestem tutaj w Dallas i mam nadzieję, że wkrótce tu wrócę - mówił Pacquiao, czempion WBA Regular w limicie do 147 funtów.

Źródło: redakcja

Winky 17-03-19 11:48

Napisałem to już wcześniej, ale powtórzę. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Dla dobra Pac-Mana oczywiście. To, że pokazał świetny boks i dobrze wypadł na tle Bronera nic nie znaczy.

Pacquiao ma 40 lat! i jeszcze gorsze warunki od Garcii wg Boxrec, w najgorszym razie zbliżone. Może jest silniejszy, bardziej atletyczny niż Mike, ale to tyle. Nie wniesie do ringu nic więcej niż wczoraj Garicia i nie zrobi nic więcej niż robił Garcia.

Pomimo wciąż dobrej pracy nóg i ogólnie wszystkich parametrów na wciąż wysokim poziomie, nie ma mowy, że sięgnie szeroko stojącego na nogach i dobrze operującego jabem Spenca. Ani ciosy sierpowe ani firmowy bezpośredni lewy nie znajdzie celu. Pac jest za krótki, po prostu. Będzie łykał te ciosy z lewej i prawej ręki tak, jak wczoraj Mike. Tylko nie wierzę, że będzie w stanie przyjmować tak dużo przez 12rd. Gdyby Pac był młodszy o 10 lat to mielibyśmy kapitalne zestawienie, ale nie teraz!!! :suicide:

Tejksio 17-03-19 12:40

Bez sensu. Pacquiao jest dobry na ten moment dla Thurmana, Spence powinien celować gdzie indziej, przecież wyzwań nie brakuje. Danny Garcia, Ugas, Porter, to tak na szybko. Jeżeli by doszło do tego zestawienia, byłbym bardzo zawiedziony.

T2JD 17-03-19 12:56

A może by tak Crawforda wyzwał a nie dążył do kolejnej walki ze znacznie mniejszym od siebie w dodatku podstarzałym Pacquiao

mat.d 17-03-19 14:41

Szacunek do Paca mam na poziomie egzosfery. Malo, ja nawet twierdze,że to dalej jest ścisły top tej mocnej dywizji i daje mu olbrzymie szanse(nawet minimalnie byłby faworytem dla mnie) np. z Porterem,D.Garcią czy nawet Thurmanem,ale Spance i Crawford to jest coś zupelnie innego.. Ja pierdziele,jak on by to wygrał to byłby dla mnie co najmniej chyba top3 ever bez podziału. Ale szanse iluzoryczne. Errol jest młody,głodny,wielki i silny, a do tego wszystkiego jest też wybitnym piesciarzem. Aż tak. Dość wielu kibiców nie zwraca uwagi na jego skill,skupiajac sie tylko na świetnych warunkach fizycznych,a to błąd.

Tejksio 17-03-19 18:25

Cytat:

Napisał Gwahu (Post 592660)
Ta trójka, którą podałeś (pozycje 4, 5 i 6 z boxreca, czyli nie jest zła) ma sens, ale jeden z nich będzie walczył, drugi nie ma pasa, jedynie Porter miałby sens, ale bardziej opłaca się walczyć z Pacmanem, to zawsze dobre nazwisko, duże pieniądze, awans w rankingu a wygrać z weteranem nie będzie trudno. Tą walkę zobaczę bardzo chętnie, bo ciekawi mnie czy Pacman się podda i co wtedy będzie mówił czy na ambicji dojedzie do końca i jak wtedy będzie wyglądał a zawsze możliwa jest też niespodzianka, czyli jakiś szalony zryw Pacmana.

Jakie ma znaczenie to, że Ugas nie ma pasa? Prezentuje odpowiedni poziom, można to zrobić. Garcia walczy niedługo, żaden problem zrobić to w sierpniu. Generalnie mam na myśli to, że opcje są. Na pewno nie wynika to z konieczności.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:53.