boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-03-19, 15:55   #11 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Czyli, że co? Mam nie krytykować kiepskiej jakości ,,produktu" tylko dlatego, że jest polski ? Mam przyklaskiwać seryjnemu obijaniu ogórków, mam przez różowe okulary podziwiać dramatyczne wojny o przetrwanie naszych lokalnych ,,gwiazdek" z journeymanami, żeby czasem kogoś nie urazić ? Komuś się chyba coś pomieszało - rynek, konsument ocenia naszą pracę. Skoro hala jest pusta, to nie wskutek zbesztania z błotem jakiegoś słabeusza, tylko dlatego, że jest słabeuszem i nie umie wypełnić hali.

Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-19, 16:18   #12 (permalink)
Felietonista

Nominowany 237 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 16
Domyślnie

Bardzo często bokserom obrywa się za winy promotorów. Np. chyba najbardziej kibice zawsze używali sobie na Kołodzieju. Ja go zawsze broniłem, że sam sobie tych trzydziestu kilku bumów na rywali nie wybierał. Albo np. Diablo w 1 walce z Palaciosem. Zaboksował jak łachudra, ale pewnie zgodnie z wytycznymi: "Nie daj się znokautować, a o resztę nie musisz się martwić. Wygrasz." Inna sprawa, że dolał oliwy do ognia tymi swoimi triumfalnymi występami w każdym narożniku jeszcze przed ogłoszeniem werdyktu.

A co do Szeremety? Czy ktoś go ostro krytykuje? Trudno jednak zachwycać się bokserem o przeciętnych umiejętnościach z watą w pięściach. Czy dostanie walkę z Gołowkinem, czy z Floydem, to dla oceny jego klasy i możliwości nie ma większego znaczenia.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-19, 16:26   #13 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Bardzo często bokserom obrywa się za winy promotorów. .
Wasyl stwierdzil swego czasu ze w Pl za duzo gal sie organizuje xd ..Krystian takich mondralôw jak ty penie tez za duzo najlepiej jak by byl jeden promotor jeden portal....jedna tv wszyscy zadowoleni xd
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-19, 16:35   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Wasyl stwierdzil swego czasu ze w Pl za duzo gal sie organizuje xd ..Krystian takich mondralôw jak ty penie tez za duzo najlepiej jak by byl jeden promotor jeden portal....jedna tv wszyscy zadowoleni xd
Ta i zakaz slow krytyki xd niczym korea pln
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-19, 18:06   #15 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Ta i zakaz slow krytyki xd niczym korea pln
Bo tam(KP) jest Korea Północna, już dawno mówiłem. Zbanowali mnie na rp za krytykę jakiejś tam Łomży czy innego gównianego gówna. Bardzo słaba gala to była, koszmarek, że hej. I nie to, żebym ich jakoś konkretnie cisnął, tylko kulturalnie powiedziałem, że życie seksualne leniwców karłowatych w ameryce południowej jest dużo ciekawsze.
Towarzystwo wzajemnej adoracji, pies ich trącał.

Co do Wilczewskiego to też uważam, że przegina w tej wypowiedzi. Kiedy Waszka przegrał a wygrał z wielkim kozakiem Nascimento, to kibice mają prawo typa wybuczeć i szukać winy nawet po stronie trenera. I jemu się to może nie podobać, ale jako trener niejako bierze na siebie medialną odpowiedzialność za swojego asa.
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-19, 19:26   #16 (permalink)
contender

Domyślnie

Jak nie trzyma ciśnienia to niech ucieka z biznesu, a nie prawi morały. Oni nie rozumieją kim są, jaki zawód sobie wybrali. Właśnie w USA czy np. UK nie funduje się takim gościom jak Zimnoch ( SKRAJNY PRZYKŁAD, ale sam go Wilku użył) wyjazdów zagranicznych, stałej pensji i innych dogodności, byleby tylko raczył łaskawie trenować !

Ci nasi zawodowcy to wyglądają jak łachudry, poza zdecydowaną czołówką. Niektórym nie chce się nawet za bardzo trenować a potem wychodzi ze typ który nie pracuje, tylko trenuje, ma zapewnione super warunki itd. dostaje zadyszki po 2 lub 4 rundach ! To jest właśnie brak szacunku do kibica ! Jak oni chcą mieć taki szacun to trzeba zapierdalać jak Kownacki czy Sulęcki, a nie biadolić na social media albo po walkach te wymówki - TO JEST ŻENUJĄCE.

Wiem że nie mamy takich zasobów jak UK USA czy Rosja, ale do kurwy nędzy szanse na przyzwoite zarobki są, takie o jakich może pomarzyć większość sportowców w tym kraju (oprócz piłkarzy), a oni non stop narzekają. Chcą żeby się zachwycac tymi widowiskami gdzie najbardziej skomplikowanym kombosem takiego np. Wacha jest lewy-prawy w anemicznym tempie raz na 3 rundy... Sorry jestem kibicem i oceniam uczciwie to co się dzieje w ringu. Wieje nudą, umiejętnosci MIERNE, warsztat leży więc ani emocji ani docenienia kunsztu technicznego NIE MA. Nie ma co się dziwić, że ludzie wolą oglądać jakieś freak fighty bo tam przynajmniej przecietny zjadacz chleba ma polewę i jest jakaś niewiadoma, chaos, jakiś czynnik który przyciąga.
pain.exe jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-19, 19:57   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
Jak nie trzyma ciśnienia to niech ucieka z biznesu, a nie prawi morały. Oni nie rozumieją kim są, jaki zawód sobie wybrali. Właśnie w USA czy np. UK nie funduje się takim gościom jak Zimnoch ( SKRAJNY PRZYKŁAD, ale sam go Wilku użył) wyjazdów zagranicznych, stałej pensji i innych dogodności, byleby tylko raczył łaskawie trenować !

Ci nasi zawodowcy to wyglądają jak łachudry, poza zdecydowaną czołówką. Niektórym nie chce się nawet za bardzo trenować a potem wychodzi ze typ który nie pracuje, tylko trenuje, ma zapewnione super warunki itd. dostaje zadyszki po 2 lub 4 rundach ! To jest właśnie brak szacunku do kibica ! Jak oni chcą mieć taki szacun to trzeba zapierdalać jak Kownacki czy Sulęcki, a nie biadolić na social media albo po walkach te wymówki - TO JEST ŻENUJĄCE.

Wiem że nie mamy takich zasobów jak UK USA czy Rosja, ale do kurwy nędzy szanse na przyzwoite zarobki są, takie o jakich może pomarzyć większość sportowców w tym kraju (oprócz piłkarzy), a oni non stop narzekają. Chcą żeby się zachwycac tymi widowiskami gdzie najbardziej skomplikowanym kombosem takiego np. Wacha jest lewy-prawy w anemicznym tempie raz na 3 rundy... Sorry jestem kibicem i oceniam uczciwie to co się dzieje w ringu. Wieje nudą, umiejętnosci MIERNE, warsztat leży więc ani emocji ani docenienia kunsztu technicznego NIE MA. Nie ma co się dziwić, że ludzie wolą oglądać jakieś freak fighty bo tam przynajmniej przecietny zjadacz chleba ma polewę i jest jakaś niewiadoma, chaos, jakiś czynnik który przyciąga.
hehe ciekawe co tam u Balskiego bo coś cicho o nim
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-19, 20:29   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Miałem dziś utarczkę na Twitterze z AW, który stwierdził, że "NIE MOŻNA KRYTYKOWAĆ SZEREMETY!"... I dodał, że wpis Wilczewskiego to jest właśnie do mnie Przeginka, ale w drugą stronę. Mam chwalić Szeremetę, bo dał średnią walkę z przeciętniakiem, ale obronił cudowny, niesamowicie prestiżowy pasek? Ja tego nie kupuję... Te słowa Wilczewskiego osobiście ignoruję. A mogą zrobić więcej złego niż dobrego. Cukierkowi fani i dziennikarze będą teraz mieli fajną podpórkę do swoich pochwał bezpodstawnych - "wpis Wilczewskiego".
Szeremeta dał słaba walkę a nie przeciętną i zasługuje na krytykę. Wasilewski robi gównogale i jest pierwszym szkodnikiem którego interesuje jedynie trwanie skoku na kasę w TVP. Wilczewskiego pojebało i nic dziwnego bo uwierzył że jest trenerem który doprowadzi Sulka do wielkich walk..jest głupi bo skończy jak Kłak. Jesli Sulecki dotrze do wielkiej walki to nie będzie to zasługa Wilczewskiego tylko talentu i pracowitości Suleckiego, który zapewne po drodze zmieni trenera (ma juz doświadczenie). Meritum .. pięściarz to towar albo wygrywa i się sprzedaje albo nie i sie nie sprzedaje. Gówno kogo obchodzi co mysli kilku dupowłazów udających dziennikarzy oraz trener przeciętniaków udający trenera mistrzów, łajna dziś nikt nie kupi .. no może paru nawianych i dupeczki zapełniające "halę" w Dzierżoniowie. Przy okazji darmowa transmisja w TVP vs moja relacja (real) live : Pan kibic zasnął Pani szyje firanki dwa pokoje dalej .. no ale oglądalność leci a czemu to gówno ? no bo za darmo to nawet łajno może być. Byle nikt nie mówił że śmierdzi bo atmosferę zepsuje. I Wilczewski chce w ten sposób naprawiać boks ??
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-19, 20:54   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

to co niszczy tę dyscyplinę to na pewno nie krytyka czy hejt w sieci. Wilczewski jest nieobiektywny, rozumiem że go to wkurwia ale spójrzmy prawdzie w oczy.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-19, 20:58   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Owszem, jest coś takiego, że Polaków cechuje pewnego rodzaju słowiański malkontentyzm, ale to nie ma tak, że dotyczy to tylko boksu. Nie zgadzam się ze słowami Wilczewskiego.

Jeśli ktoś boksuje na tym "najwyższym" poziomie to przecież przyciąga rzesze fanów... weźmy Gołotę, Adamka... polscy kibice ich kochali na dobre i złe, nie było problemów z wypełnianiem hal etcetera. Weźmy teraz Kownackiego, pomimo tego, że wygląda na niegroźnego grubaska, zdobył serca kibiców swoją postawą, poziomem jaki prezentuje. Sulęcki też ma przed sobą wielką szansę zaistnieć. Pewne rzeczy trzeba sobie po prostu wywalczyć!

Kibicom boksu na pewno brakuje bohatera spod biało czerwonej flagi jak był Małysz w skokach, jak jest Lewandowski na boisku, siatkarze z podwójnym mistrzostwem świata etcetera. Skoro Ukraina mogła mieć braci Kliczko, skoro ma Usyka, Gvozdyka i Łomaczenkę, to czemu nie możemy my? Gdzie tkwi ku*** błąd?
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania