boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-03-19, 16:40   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Wilder spotkał się z szefami DAZN. Do wzięcia 20 mln dolarów za walkę z Breazeale'em

Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) ma już za sobą pierwsze spotkanie z przedstawicielami DAZN, którzy chcą pozyskać dla swojej platformy prawa do pokazywania walk mistrza WBC wagi ciężkiej. W spotkaniu tym, jeśli chodzi o obóz boksera z Alabamy, brał również udział między innymi Shelly Finkel.

Oferta DAZN dla Wildera jest niesamowicie atrakcyjna, bo jak inaczej nazwać propozycję zapłaty 20 milionów dolarów za pojedynek z Dominickiem Breazeale'em (20-1, 18 KO), oficjalnym pretendentem? Umowa z DAZN gwarantowałaby też Wilderowi walkę z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) jesienią.

Nie wiemy jeszcze, jak na całą sytuację zapatruje się Al Haymon i telewizja Showtime, czyli dotychczasowi partnerzy Deontaya Wildera.

Źródło: redakcja

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-03-19, 14:21   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Przenoszę tutaj z innego tematu, żeby nie spamować.

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
miszcz wilder 90% walk tak wygrywa
Puciu, pokaż mi 3 walki, w których Wilder wygrał po ciosach w tył głowy. Nie trzeba 90%. Trzy. Traktuję Cię poważnie i poważnie biorę Twoje słowa. Bardzo chętnie zmienię pogląd na temat Wildera, jeżeli będzie to zasadne. Po prostu nie widzę tego walenia w potylicę i to na 90% nokautów. Ale chętnie się temu przyjrzę. Czekam na jakieś linki do zdjęć/filmów z tymi faulami.

stare 16-03-19, 14:33   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Przenoszę tutaj z innego tematu, żeby nie spamować.

Puciu, pokaż mi 3 walki, w których Wilder wygrał po ciosach w tył głowy. Nie trzeba 90%. Trzy. Traktuję Cię poważnie i poważnie biorę Twoje słowa. Bardzo chętnie zmienię pogląd na temat Wildera, jeżeli będzie to zasadne. Po prostu nie widzę tego walenia w potylicę i to na 90% nokautów. Ale chętnie się temu przyjrzę. Czekam na jakieś linki do zdjęć/filmów z tymi faulami.
Wtrące się. Pierwsza walka, która przychodzi mi na myśl to Wilder vs Harrison.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-03-19, 14:39   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

No tam w tym narożniku działy się cuda. Nie będę tego teraz analizował pod tym kątem - zaliczam Choć rzuciłem okiem i doszedł tam może jeden cios w tylną część głowy, ale pewności nie mam. Reszta przestrzelona. Dalej?

stare 16-03-19, 14:42   #5 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
No tam w tym narożniku działy się cuda. Nie będę tego teraz analizował pod tym kątem - zaliczam Dalej?
Przestudiujmy ten filmik.

https://m.youtube.com/watch?v=j5Nx8RUut1M

stare 16-03-19, 14:44   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Nie mam czasu i ochoty. Puciu pisze, że 9 na 10 walk Wilder kończy ciosami w tył głowy, więc uznałem, że trzy wymieni mi na poczekaniu, obudzony w środku nocy

stare 16-03-19, 14:54   #7 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Można? Można.
Do niedawna wg. wielu, "Bumobijca" z Albany będąc no-name w USA nie zapełniał hal i był nieporozumieniem w HW...

Dzisiaj wielomilionowe kontrakty, a champion WBC po wielokrotnych, efektownych obronach tytułu, rozbija Ortiza, przewraca Furego i jest jednym z trzech najgłośniejszych nazwisk w ciężkiej, nokautując przy okazji krytyków
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-03-19, 14:57   #8 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Jeden nokdaun, chyba ten ostatni z Moliną był czyscioch w odwrconego rywala. Ogolnie Wilder przy kolejnych nokdaunach nie patrzy gdzie bije, jak rywal sie nachyla z unikiem, to juz ma cepa z tyłu. W tym filmiku to niezle wiatraki lecą, jeden to nawet oberwał w łopatke.

stare 16-03-19, 17:45   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Ten idiota odrzuci pewnie te 20 baniek z DAZN i wezmie marna oferte z SHO. Haymon powinine jak najszybciej zwachac interes i wepchac sie do DAZN dla kilku swojich bokserow (tak jak to juz robi dla Jacobsa).
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-03-19, 20:34   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Robercik (Frazier) Zobacz post
Dokladnie na tym filmiku sie opieralem pisząc te swoje kocopoloy. Nie ogladam wildera bo ten patus mnie nie bawi...nawet te highlajty wlaczylem doslownie w kilku miejscach i jak lecialy czysste luje na glowe odroconego rywala ....chyba 5 min to wzilo mnie na pozyg i to sie powinno kwalifikowac na material dowodowy w sadzie....facet ponad 40 walk a unyslbie dalej bije...w ten spsooob...ale po wczorajszym sedziwaniu u suleckiego...skoro kazdy pozwala mu na takie zachowania...no to sie nie dziwie...

Aha i nie chodzi tylko o ciosy konczace na tyl lba...ale zabiera duzo zdrowia tymi ciosa.i w trakcoe walki..patrz na walke z ortizem...sulecki po tych ciosach na tyl byl podlaczony do konca walki..a nie byly to cepy bite jak u wildera

5:09 wilder i sedzia do wiezienia..
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania