boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Kłopoty Krzysztofa Włodarczyka. Prowadził auto mimo zakazu (http://www.boxing.pl/forum/newsy/55396-ka-opoty-krzysztofa-wa-odarczyka-prowadzia-auto-mimo-zakazu.html)

Krystian Sander 12-03-19 11:09

Kłopoty Krzysztofa Włodarczyka. Prowadził auto mimo zakazu

Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) popadł w problemy z prawem. Według "Faktu" Diablo w niedzielę prowadził auto mimo zakazu prowadzenia pojazdów do 2020 roku.

- Znany bokser został w ostatnią niedzielę zatrzymany przez policjantów w centrum Warszawy. 38-latek chciał wjechać w zamknięte dla ruchu Krakowskie Przedmieście. I pewnie skończyłoby się na mandacie, gdyby nie fakt, że... Diablo ma zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku! Jakby tego było mało, samochód, którym jechał bokser, był poszukiwany.

– Wszystko wskazuje na to, że auto jest leasingowane i szukała go firma, która jest właścicielem samochodu – mówi "Faktowi" wysoki rangą oficer znający sprawę. Jak dodaje, Diablo najprawdopodobniej nie płacił rat za leasing.

Teraz znany bokser ma ogromne kłopoty – bo za złamanie prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów może mu grozić nawet do 5 lat więzienia! - czytamy na internetowej stronie dziennika "Fakt".

Źródło: fakt.pl
Zdjęcie: Boxing.pl

robercik 12-03-19 11:12

Nie placil rat za leasing... W cenie 2 rat tego leasingu mialby uzywane autko na chodzie i tez by sobie jezdzil. To on serio jest splukany? Myslalem ze to tylko takie gadki.

Jachos 12-03-19 11:27

Cytat:

Napisał Robercik (Frazier) (Post 592139)
Nie placil rat za leasing... W cenie 2 rat tego leasingu mialby uzywane autko na chodzie i tez by sobie jezdzil. To on serio jest splukany? Myslalem ze to tylko takie gadki.

Widzisz Ty czy ja byśmy nabyli furę używaną , 4-5 letnią. Ale nie on. Krzysiek nie umie mądrze posługiwać się pieniędzmi... Dużo osób o tym mówi otwarcie. Wystawny tryb życia, nowe samochody, restauracyjki, alimenty itp to kosztuje. Krzysztof przyzwyczaił się do życia na takim poziomie, nie rozumiejąc sytuacji w jakiej jest (38 letni były mistrz bez większych szans czy nawet walkę o tytuł. Prawda dobre nazwisko, ale co z tego? Waga ciężka w jego przypadku nie wiele zmieni. Nie zdziwi mnie w ogóle informacja, że Diablo zawalczy że Szpilą w formule MMA...).

Dariusz Chmielarski 12-03-19 11:27

Czy ktoś widział kiedyś boksera KP, który się czegoś dorobił i ustawił życiowo? Mam na myśli koniec kariery, bo w trakcie jej trwania to niektórzy rozrzucają złote łańcuchy po plażach.

OutLaw 12-03-19 11:28

Nie znam tematu zakazu dl Diablo i jestem ciekaw za co. Wóda czy proch ?
Znajomy dostał 4 miesiące z prowadzenie po pijaku a 14 miesięcy za złamanie zakazu, kary bezwzględne. Jednak znajomy nie miał Pana Andrzeja za promotora.

OutLaw 12-03-19 11:30

Cytat:

Napisał Dariusz Chmielarski (Post 592142)
Czy ktoś widział kiedyś boksera KP, który się czegoś dorobił i ustawił życiowo? Mam na myśli koniec kariery, bo w trakcie jej trwania to niektórzy rozrzucają złote łańcuchy po plażach.

Artur Szpilka

jurgenik 12-03-19 11:30

Cytat:

Wawrzyk?

Black Dragon 12-03-19 11:51

Cytat:

Wawrzyk. Za kasę z boksu rozkręcił kilka firm i teraz trzepie kasę na biznesach.

Lojalny Kibic (thekudiq) 12-03-19 12:08

Przykro mi to słyszeć, myślałem że te największe problemy już za nim, mam nadzieję że to nic poważnego i zaboksuje w Łomży. Dzień przed walką z Brudovem, skasował samochód w Sosnowcu, historia lubi się powtarzać.

robercik 12-03-19 12:09

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 592147)
Wawrzyk. Za kasę z boksu rozkręcił kilka firm i teraz trzepie kasę na biznesach.

No to fajnie, ze sie chlopakowi uklada poza boksem.

Tak szczerze piszac, to nawet lepiej ze nie doszlo do jego walki z Wilderem, bo to byl przeskok o 10 poziomow dla Wawrzyka, dodatkowo Andrzej zle reagowal na przyjete ciosy, a Wilder bije takie ciosy, ktorych Polak nawet by nie widzial, a to mogloby sie zwyczajnie zle skonczyc. Wasyl na twitterze czepial sie M. Borka, ze ten wyslal Adamka na Millera. Wysylanie Wawrzyka na Wildera bylo tak samo zle.

Lojalny Kibic (thekudiq) 12-03-19 12:10

Cytat:

Napisał Robercik (Frazier) (Post 592149)
No to fajnie, ze sie chlopakowi uklada poza boksem.

Tak szczerze piszac, to nawet lepiej ze nie doszlo do jego walki z Wilderem, bo to byl przeskok o 10 poziomow dla Wawrzyka, dodatkowo Andrzej zle reagowal na przyjete ciosy, a Wilder bije takie ciosy, ktorych Polak nawet by nie widzial, a to mogloby sie zwyczajnie zle skonczyc. Wasyl na twitterze czepial sie M. Borka, ze ten wyslal Adamka na Millera. Wysylanie Wawrzyka na Wildera bylo tak samo zle.

Ale wysłał Rekowskiego na Takama, praktycznie kończąc mu karierę.

Roman Wojewoda 12-03-19 12:21

Cytat:

Napisał thekudiq (Post 592150)
Ale wysłał Rekowskiego na Takama, praktycznie kończąc mu karierę.

Pal sześć karierę bo i tak jej tak naprawdę nie było ale Reksio sporo zdrowia stracił. Wysyłanie Kołodzieja na Lebiedieva czy Wawrzyka na Powietkina było podobne

Lojalny Kibic (thekudiq) 12-03-19 12:27

Tyle że Kołodziej i Wawrzyk nie byli aż tak rozbici jak Marcin. Zobacz jego walki od Aguilery do Takama. Wawrzyk był bardzo młody jak walczył z Povietkinem a Paweł miał 34 lata i rekord 33-0 i musiała być weryfikacja. Marcinowi nie powinno się proponować nawet tej walki, oby to się kiedyś nie zemściło.A co do kariery to nie można pisać że jej nie było. Dał dużo fajnych walk, i w Polsce był to czołowy ciężki na europejskim poziomie.

miquel 12-03-19 12:32

1.Jechać samochodem, mając zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów.
2 Jechać samochodem, za którego leasing się nie płaci.
3. Wjeżdżać w Krakowskie Przedmieście.

Jaki był dalszy plan Diablo?

Wjechać do knajpy razem z witryną? A może sprawdzić listę obecności w Pałacu Prezydenckim nie wysiadając z samochodu?

Czy jest gdzieś granica głupoty?:lol::lol::lol:

Zmora 12-03-19 12:38

Cytat:

Napisał miquel (Post 592154)
1.Jechać samochodem, mając zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów.
2 Jechać samochodem, za którego leasing się nie płaci.
3. Wjeżdżać w Krakowskie Przedmieście.

Jaki był dalszy plan Diablo?

Wjechać do knajpy razem z witryną? A może sprawdzić listę obecności w Pałacu Prezydenckim nie wysiadając z samochodu?

Czy jest gdzieś granica głupoty?:lol::lol::lol:

Hahaha xD Może...
4. "Dać sędziom szansę, żeby mieli co punktować"? xD

kubakj 12-03-19 14:19

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 592147)

Najlepszy biznes jaki ma to taki, ze handluje suplementami ;)

Lojalny Kibic (thekudiq) 12-03-19 14:26

Cytat:

Napisał kubakj (Post 592159)

Nie tylko. Ma kilka biznesów, zainteresował pieniążki, nie musi już wracać do boksu.

wariat3000 12-03-19 14:42

Cytat:

Napisał thekudiq (Post 592161)
Nie tylko. Ma kilka biznesów, zainteresował pieniążki, nie musi już wracać do boksu.

moze i kilka ,ale glownym sa suple. ma wspolnika naukowca i sami produkuja towar, do tego wspolnik mieszka w chinach wiec koszta sa niskie.a produkty sprzedaja w panstwach typu kazachstan,bialorus,kirgistan etx

Marek Cudek 12-03-19 14:56

Diablo, zawsze ten sam ;) Oni ze Szpilką naprawdę powinni stanąć naprzeciw siebie w ringu. Galę nazwałbym "Zawsze tacy sami" :)

Gdzie porównywać wysłanie zawsze nieźle dającego sobie w ringu radę Adamka do Reksia czy Wawrzyka? Adamek nawet jak zbierał czasem na twarz, to i tak nie przyjmował tyle czyściochów co ci dwaj. Wawrzyka to ratowała jednak rzecz, walczył tylko z jednym poważnym rywalem i to jeszcze przed szczytem koksowania Powietkina. Poza tym Miller to jednak nie Wilder, nie ta moc pojedynczego uderzenia zupełnie, a Reksiu rzeczywiście był już rozbity.

Lojalny Kibic (thekudiq) 12-03-19 15:04

Cytat:

Napisał wariat3000 (Post 592162)
moze i kilka ,ale glownym sa suple. ma wspolnika naukowca i sami produkuja towar, do tego wspolnik mieszka w chinach wiec koszta sa niskie.a produkty sprzedaja w panstwach typu kazachstan,bialorus,kirgistan etx

Wiem ale zaczynał od wynajmowania limuzyn i ten biznes też dobrze idzie. Jestem ciekaw czy uda mu się tą galę dla vipów zrobić.

Zmora 12-03-19 15:13

Panowie...wszedlem na stronę z odżywkami Wawrzyka, a tam (https://lifepower.com.pl/about-us/?lang=en):
"Andrzej Wawrzyk
Sportowiec
Swoją pierwszą walkę stoczył 18 listopada 2006 z czeskim bokserem Ervinem Slonką. 4-rundowy pojedynek wygrał jednogłośną decyzją sędziów na punkty. W swojej karierze stoczył 34 walki w tym 33 zwycięstwa (19 nokautów) w wadze ciężkiej.
2008r –
Mistrz Polski wagi ciężkiej
Młodzieżowy tytuł – Mistrz Świata wagi ciężkiej WBC
2010r.-
Mistrz Świata WBC

2011r. –
zdobycie pasów WBC Baltic oraz WBA International
2012r. –
zdobycie wakujący pas WBC CIS and Slovenian Boxing Bureau (CISBB)."

No bez jaj...fajnie, że po zostaniu mistrzem świata WBC nie spoczął na laurach tylko kontynuował podbój wagi ciężkiej dodając do swojego dorobku pas WBC CIS and Slovenian Boxing Bureau :/

Marek Cudek 12-03-19 15:17

Co chcesz, Baltic i Slovenian Boxing Bureau brzmią nawet lepiej :D

kubakj 12-03-19 15:18

Cytat:

Napisał thekudiq (Post 592161)

To byla tylko taka sugestia, ze szefc w dziurawych butach - produkuje i sprzedaje uzywki, a biedaczek w jednej mu dosypali cos gratisowo, pewnie konkurencja ;)

ciekawe jak tam szukanie tej puszki odrzywki mu poszlo haha

Marian Paździoch 12-03-19 16:31

Diablo to fachowiec od jebania owiec, a jeszcze się okazuje, że w niepłaceniu rat też.

Black Dragon 12-03-19 16:36

Cytat:

Napisał kubakj (Post 592159)

Chyba już nie. Teraz to chyba bardziej jakies pierdoły na detoks skóry i kaca (tak mi sie przynajmniej wydaje, ale pewnosci nie mam).

Lojalny Kibic (thekudiq) 12-03-19 16:54

Glutation to jego główna odżywka która sprzedaje się świetnie, odżywki nie znalazł, mówił o tym w wywiadzie z Hubertem Kęską z czerwca 2018.

Exodus89 12-03-19 16:57

Kto to kupuje, z daleka śmierdzi ściemą.

Lojalny Kibic (thekudiq) 12-03-19 16:58

Cytat:

Napisał Exodus89 (Post 592176)
Kto to kupuje, z daleka śmierdzi ściemą.

Używałeś? Znajomi używali?

Krystian Sander 12-03-19 17:54

Ta cała walka z Wilderem i wszystko wokół niej to jest grubsza sprawa i mam na ten temat swoją teorię, ale nie będę jej głośno mówił :) Powiem tylko tyle: wcale bym się nie zdziwił, jakby ta wpadka nie była przypadkowa... ;)

Szymon Aleksandrowicz 12-03-19 17:56

Jak Wawrzyk może pisać, że był Mistrzem Świata WBC? W jakiej dyscyplinie?

kubakj 12-03-19 18:30

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 592173)
Chyba już nie. Teraz to chyba bardziej jakies pierdoły na detoks skóry i kaca (tak mi sie przynajmniej wydaje, ale pewnosci nie mam).

Nie wiem czy handluje jeszcze, bo ja tego nie sledze, ale jak wpadl to chyba handlowal i do tego piłem...

kubakj 12-03-19 18:32

Czy w PL jak ktos nie splaca fury (leasing czy financing) to samochod trzeba oddac dobrowolnie, bo inaczej zglaszaja jako kradziony i policja moze zatrzymac jako zlodzija?

W USA policja nic nie zrobi, bo to ich nie interesuje, dopoki samochod ma ubezpieczenie i wazna rejestracje. Sa od tego specjalne hieny co sciagaja za kase dla bankow samochody. Nikt za to do pudla nie idzie, ze nie splaca.

Lojalny Kibic (thekudiq) 12-03-19 18:59

Cytat:

Napisał Gwahu (Post 592189)
Czy ktoś wie co słychać u byłej żony Diabla, Małgorzaty Babilońskiej? Bo w zeszłym roku widziałem na Kozaczku, że się ostatnio wylaszczyła, chodzi na siłownię itd, wie ktoś czy ona sobie kogoś znalazła po tym jak Diablo od niej odszedł?

Tego nie wiem ale całkiem niedawno widziałem ją w Dzień Dobry TVN, kobietą zawsze dla mnie była piękną.

puciu 12-03-19 19:27

Cytat:

Napisał kubakj (Post 592185)
Czy w PL jak ktos nie splaca fury (leasing czy financing) to samochod trzeba oddac dobrowolnie, bo inaczej zglaszaja jako kradziony i policja moze zatrzymac jako zlodzija?

W USA policja nic nie zrobi, bo to ich nie interesuje, dopoki samochod ma ubezpieczenie i wazna rejestracje. Sa od tego specjalne hieny co sciagaja za kase dla bankow samochody. Nikt za to do pudla nie idzie, ze nie splaca.

tutaj diabolo pomidoro scigneli za zakaz prowadzenia...a co do samochodu..to dziwne ze w usa nie scigaja...skoro moga cie legalnie zajebac jak komus naruszysz teren a za kradziez auta (nie placenie leasingu) nic nie robia ale w sumie usa to kraj kredytytow pewnie 150% populacji musieliby wtedy posadzić (słupy) xd wiec olewaja. skoro jest leasing to wlascicielem jest lesingodawca...przy nieplaceniu zapewne wypowida umowe...i tyle tracisz wszelkie prawq do fury. Nie zdajac samochodu - to jak przywlaszczenie mienia ...podobnie z kredytami hipotecznymi...tylko tam raczej domu nie ukryjesz wiec bank ma latwa akcje z wysidleniem... teraz wlicz jeszcze w to kary i koszty windykacji...to mondy diabel zamiast oddac auto i brac kolejne u innego ...to jeszcze zabuli ekstra

to jak w takim razie w sua jest z autami na godziny? rozumiem ze wsiadasz jedziesz do dziupli i policja ma to w dupie równiez?

kretos 12-03-19 20:40

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 592179)
Ta cała walka z Wilderem i wszystko wokół niej to jest grubsza sprawa i mam na ten temat swoją teorię, ale nie będę jej głośno mówił :) Powiem tylko tyle: wcale bym się nie zdziwił, jakby ta wpadka nie była przypadkowa... ;)

Sugerujesz, że Wawrzyk wykorzystał walkę, żeby wypromować nazwisko a odżywkę, żeby nie dostać po ...?

kubakj 12-03-19 20:44

Cytat:

Napisał puciu (Post 592196)
tutaj diabolo pomidoro scigneli za zakaz prowadzenia...a co do samochodu..to dziwne ze w usa nie scigaja...skoro moga cie legalnie zajebac jak komus naruszysz teren a za kradziez auta (nie placenie leasingu) nic nie robia ale w sumie usa to kraj kredytytow pewnie 150% populacji musieliby wtedy posadzić (słupy) xd wiec olewaja. skoro jest leasing to wlascicielem jest lesingodawca...przy nieplaceniu zapewne wypowida umowe...i tyle tracisz wszelkie prawq do fury. Nie zdajac samochodu - to jak przywlaszczenie mienia ...podobnie z kredytami hipotecznymi...tylko tam raczej domu nie ukryjesz wiec bank ma latwa akcje z wysidleniem... teraz wlicz jeszcze w to kary i koszty windykacji...to mondy diabel zamiast oddac auto i brac kolejne u innego ...to jeszcze zabuli ekstra

to jak w takim razie w sua jest z autami na godziny? rozumiem ze wsiadasz jedziesz do dziupli i policja ma to w dupie równiez?

Brak zaplaty skutkuje tym, ze bank ma sam znalezc samochod sobie lub ktos kto to robie dla pieniedzy (bounty hunterzy roznego rodzaju sa w USA). Oczywiscie w ramach rekompensaty rujnuja kogos historie kredytowa, a jak odbiora autko, to sprzedaja, ile wezma, to splacaja dlug, a reszte beda robic collection. Moga zaskarzyc prywatnie, ale jak nie ma co zabrac, to nic nie traca.

W przypadku domu to dom jest zastawem i tego nie mozna ukryc, wiec tylko zabieraja dom jak ktos nie placi.

Jak wypozyczasz auto czy na godziny czy na pare dni, to twoje ubezpieczenie odpowiada za samochod do momentu oddania. Tak samo w PL i pewnie calym swiecie. Jak zginie, to ubezpieczyciel pokrywa ile sie da, a reszte scigaja pewnie jakos.

puciu 12-03-19 22:02

Cytat:

Napisał kubakj (Post 592207)
Brak zaplaty skutkuje tym, ze bank ma sam znalezc samochod sobie lub ktos kto to robie dla pieniedzy (bounty hunterzy roznego rodzaju sa w USA). Oczywiscie w ramach rekompensaty rujnuja kogos historie kredytowa, a jak odbiora autko, to sprzedaja, ile wezma, to splacaja dlug, a reszte beda robic collection. Moga zaskarzyc prywatnie, ale jak nie ma co zabrac, to nic nie traca.

W przypadku domu to dom jest zastawem i tego nie mozna ukryc, wiec tylko zabieraja dom jak ktos nie placi.

Jak wypozyczasz auto czy na godziny czy na pare dni, to twoje ubezpieczenie odpowiada za samochod do momentu oddania. Tak samo w PL i pewnie calym swiecie. Jak zginie, to ubezpieczyciel pokrywa ile sie da, a reszte scigaja pewnie jakos.

w przypadku domu bank jest współwłaścicielem (chyba) nieruchomosci do końca kredytu..umowa skonstruowana jest tak z jak nie płacisz masz 3 msc i dostajesz wypowiedzenie...umowy...bank stawia hate na licytacje i fnito....z lizingiem to w zależnosci od rodzaju ale zazwyczaj lizningodwca jest wlacicielem auta do konca ..lizingu...więc ..nie płacenie ...skutkuje takim samym wypowiedzeniem umowy..oczywiście zaległe raty pewnie trzeba wyciągnąć od klienta sądownie...ale nie zdanie auta...to przywłaszczenie mienia...i myślę że powinno być ścigane z urzedu ale w praktyce... zapewne w tym pojebanym kraju jest tak samo jak w usa, że z tym tzreba iśc do sądu wygrac sprawę...a potem wynająć (w Polsce komornika)...tylko u nas komronik działa tak ,że jak przed chatą nie stoi samochod a na koncie co 20 lat temu podałeś gdzieś w urzednie nie siedzi kasa...to nie jest w stanie sciagnać...i chuj po sprawie...w usa to juz wogole delware...bahamy ...panamy wyspy itd...tam bez zawodoców to sie nie obejdzie...bo urzedas nie ma szans na starcie z zawodowym dłużnikiem

szmagel 13-03-19 01:13

w fakcie -pisali że jechał golfem po Warszawie hehe

omen 13-03-19 08:59

Cytat:

Napisał szmagel (Post 592222)
w fakcie -pisali że jechał golfem po Warszawie hehe

Podobno Golfem R - czyli sportowym i dosyć drogim.

Oj co ten Krzysiek zrobi jak Wasilewski skończy roztaczać nad nim opiekę ? :(

kubuś 13-03-19 09:46

Cytat:

Napisał omen (Post 592238)
Podobno Golfem R - czyli sportowym i dosyć drogim.

Oj co ten Krzysiek zrobi jak Wasilewski skończy roztaczać nad nim opiekę ? :(

Jak nie znajdzie kobity która się nim zaopiekuje to cieżko to widze.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:20.