boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-03-19, 11:09   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Kłopoty Krzysztofa Włodarczyka. Prowadził auto mimo zakazu

Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) popadł w problemy z prawem. Według "Faktu" Diablo w niedzielę prowadził auto mimo zakazu prowadzenia pojazdów do 2020 roku.

- Znany bokser został w ostatnią niedzielę zatrzymany przez policjantów w centrum Warszawy. 38-latek chciał wjechać w zamknięte dla ruchu Krakowskie Przedmieście. I pewnie skończyłoby się na mandacie, gdyby nie fakt, że... Diablo ma zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku! Jakby tego było mało, samochód, którym jechał bokser, był poszukiwany.

– Wszystko wskazuje na to, że auto jest leasingowane i szukała go firma, która jest właścicielem samochodu – mówi "Faktowi" wysoki rangą oficer znający sprawę. Jak dodaje, Diablo najprawdopodobniej nie płacił rat za leasing.

Teraz znany bokser ma ogromne kłopoty – bo za złamanie prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów może mu grozić nawet do 5 lat więzienia! - czytamy na internetowej stronie dziennika "Fakt".

Źródło: fakt.pl
Zdjęcie: Boxing.pl

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:12   #2 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Nie placil rat za leasing... W cenie 2 rat tego leasingu mialby uzywane autko na chodzie i tez by sobie jezdzil. To on serio jest splukany? Myslalem ze to tylko takie gadki.
Robercik (Frazier) jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:27   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robercik (Frazier) Zobacz post
Nie placil rat za leasing... W cenie 2 rat tego leasingu mialby uzywane autko na chodzie i tez by sobie jezdzil. To on serio jest splukany? Myslalem ze to tylko takie gadki.
Widzisz Ty czy ja byśmy nabyli furę używaną , 4-5 letnią. Ale nie on. Krzysiek nie umie mądrze posługiwać się pieniędzmi... Dużo osób o tym mówi otwarcie. Wystawny tryb życia, nowe samochody, restauracyjki, alimenty itp to kosztuje. Krzysztof przyzwyczaił się do życia na takim poziomie, nie rozumiejąc sytuacji w jakiej jest (38 letni były mistrz bez większych szans czy nawet walkę o tytuł. Prawda dobre nazwisko, ale co z tego? Waga ciężka w jego przypadku nie wiele zmieni. Nie zdziwi mnie w ogóle informacja, że Diablo zawalczy że Szpilą w formule MMA...).
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:27   #4 (permalink)
Felietonista

Nominowany 235 razy w 56 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 15
Domyślnie

Czy ktoś widział kiedyś boksera KP, który się czegoś dorobił i ustawił życiowo? Mam na myśli koniec kariery, bo w trakcie jej trwania to niektórzy rozrzucają złote łańcuchy po plażach.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:28   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Nie znam tematu zakazu dl Diablo i jestem ciekaw za co. Wóda czy proch ?
Znajomy dostał 4 miesiące z prowadzenie po pijaku a 14 miesięcy za złamanie zakazu, kary bezwzględne. Jednak znajomy nie miał Pana Andrzeja za promotora.
OutLaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:30   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Czy ktoś widział kiedyś boksera KP, który się czegoś dorobił i ustawił życiowo? Mam na myśli koniec kariery, bo w trakcie jej trwania to niektórzy rozrzucają złote łańcuchy po plażach.
Artur Szpilka
OutLaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:30   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:

Wawrzyk?
jurgenik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:51   #8 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Wawrzyk. Za kasę z boksu rozkręcił kilka firm i teraz trzepie kasę na biznesach.
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 12:08   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Przykro mi to słyszeć, myślałem że te największe problemy już za nim, mam nadzieję że to nic poważnego i zaboksuje w Łomży. Dzień przed walką z Brudovem, skasował samochód w Sosnowcu, historia lubi się powtarzać.
thekudiq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 12:09   #10 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Wawrzyk. Za kasę z boksu rozkręcił kilka firm i teraz trzepie kasę na biznesach.
No to fajnie, ze sie chlopakowi uklada poza boksem.

Tak szczerze piszac, to nawet lepiej ze nie doszlo do jego walki z Wilderem, bo to byl przeskok o 10 poziomow dla Wawrzyka, dodatkowo Andrzej zle reagowal na przyjete ciosy, a Wilder bije takie ciosy, ktorych Polak nawet by nie widzial, a to mogloby sie zwyczajnie zle skonczyc. Wasyl na twitterze czepial sie M. Borka, ze ten wyslal Adamka na Millera. Wysylanie Wawrzyka na Wildera bylo tak samo zle.
Robercik (Frazier) jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania