boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-03-19, 11:09   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Kłopoty Krzysztofa Włodarczyka. Prowadził auto mimo zakazu

Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) popadł w problemy z prawem. Według "Faktu" Diablo w niedzielę prowadził auto mimo zakazu prowadzenia pojazdów do 2020 roku.

- Znany bokser został w ostatnią niedzielę zatrzymany przez policjantów w centrum Warszawy. 38-latek chciał wjechać w zamknięte dla ruchu Krakowskie Przedmieście. I pewnie skończyłoby się na mandacie, gdyby nie fakt, że... Diablo ma zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku! Jakby tego było mało, samochód, którym jechał bokser, był poszukiwany.

– Wszystko wskazuje na to, że auto jest leasingowane i szukała go firma, która jest właścicielem samochodu – mówi "Faktowi" wysoki rangą oficer znający sprawę. Jak dodaje, Diablo najprawdopodobniej nie płacił rat za leasing.

Teraz znany bokser ma ogromne kłopoty – bo za złamanie prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów może mu grozić nawet do 5 lat więzienia! - czytamy na internetowej stronie dziennika "Fakt".

Źródło: fakt.pl
Zdjęcie: Boxing.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:12   #2 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Nie placil rat za leasing... W cenie 2 rat tego leasingu mialby uzywane autko na chodzie i tez by sobie jezdzil. To on serio jest splukany? Myslalem ze to tylko takie gadki.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:27   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robercik (Frazier) Zobacz post
Nie placil rat za leasing... W cenie 2 rat tego leasingu mialby uzywane autko na chodzie i tez by sobie jezdzil. To on serio jest splukany? Myslalem ze to tylko takie gadki.
Widzisz Ty czy ja byśmy nabyli furę używaną , 4-5 letnią. Ale nie on. Krzysiek nie umie mądrze posługiwać się pieniędzmi... Dużo osób o tym mówi otwarcie. Wystawny tryb życia, nowe samochody, restauracyjki, alimenty itp to kosztuje. Krzysztof przyzwyczaił się do życia na takim poziomie, nie rozumiejąc sytuacji w jakiej jest (38 letni były mistrz bez większych szans czy nawet walkę o tytuł. Prawda dobre nazwisko, ale co z tego? Waga ciężka w jego przypadku nie wiele zmieni. Nie zdziwi mnie w ogóle informacja, że Diablo zawalczy że Szpilą w formule MMA...).
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:27   #4 (permalink)
Felietonista

Nominowany 237 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 16
Domyślnie

Czy ktoś widział kiedyś boksera KP, który się czegoś dorobił i ustawił życiowo? Mam na myśli koniec kariery, bo w trakcie jej trwania to niektórzy rozrzucają złote łańcuchy po plażach.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:28   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Nie znam tematu zakazu dl Diablo i jestem ciekaw za co. Wóda czy proch ?
Znajomy dostał 4 miesiące z prowadzenie po pijaku a 14 miesięcy za złamanie zakazu, kary bezwzględne. Jednak znajomy nie miał Pana Andrzeja za promotora.
OutLaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:30   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Czy ktoś widział kiedyś boksera KP, który się czegoś dorobił i ustawił życiowo? Mam na myśli koniec kariery, bo w trakcie jej trwania to niektórzy rozrzucają złote łańcuchy po plażach.
Artur Szpilka
OutLaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:30   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:

Wawrzyk?
jurgenik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 11:51   #8 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Wawrzyk. Za kasę z boksu rozkręcił kilka firm i teraz trzepie kasę na biznesach.
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 12:08   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Przykro mi to słyszeć, myślałem że te największe problemy już za nim, mam nadzieję że to nic poważnego i zaboksuje w Łomży. Dzień przed walką z Brudovem, skasował samochód w Sosnowcu, historia lubi się powtarzać.
thekudiq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 12:09   #10 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Wawrzyk. Za kasę z boksu rozkręcił kilka firm i teraz trzepie kasę na biznesach.
No to fajnie, ze sie chlopakowi uklada poza boksem.

Tak szczerze piszac, to nawet lepiej ze nie doszlo do jego walki z Wilderem, bo to byl przeskok o 10 poziomow dla Wawrzyka, dodatkowo Andrzej zle reagowal na przyjete ciosy, a Wilder bije takie ciosy, ktorych Polak nawet by nie widzial, a to mogloby sie zwyczajnie zle skonczyc. Wasyl na twitterze czepial sie M. Borka, ze ten wyslal Adamka na Millera. Wysylanie Wawrzyka na Wildera bylo tak samo zle.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania