boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Rosado: styl Sulęckiego będzie mi pasował. On nie jest puncherem, ale jest aktywny (http://www.boxing.pl/forum/newsy/55393-rosado-styl-sulae-ckiego-bae-dzie-mi-pasowaa-nie-jest-puncherem-ale-jest-aktywny.html)

Krystian Sander 12-03-19 07:52

Rosado: styl Sulęckiego będzie mi pasował. On nie jest puncherem, ale jest aktywny
 

Gabriel Rosado (24-11-1, 14 KO) w rozmowie z boxingtalk.com opowiada o piątkowej walce z Maciejem Sulęckim (27-1, 11 KO). Bokser z Filadelfii zapewnia, że obóz przygotowawczy przebiegł dobrze i jest gotowy na pokonanie "Stricza". Rosado swojej przewagi nad Polakiem upatruje głównie w swoim doświadczeniu.

- Sulęcki ma dobre podstawy, ale myślę, że stylowo będzie mi pasował. Nie jest trudno znaleźć go w ringu. Jest aktywny, ale nie jest wielkim puncherem. Obóz przebiegł znakomicie. Mam nad nim przewagę doświadczenia. Wziąłem kilka walk trochę za wcześnie, ale to było coś, co mogło mnie złamać albo wzmocnić. Teraz zobaczycie nowego Rosado. W walce z Ariasem pokazałem swoje zdolności bokserskie. Ludzie przyzwyczaili się, że zawsze idę na wojnę, ale udowodniłem, że potrafię też boksować. Myślę, że tym razem będę trochę bardziej agresywny. Studiowałem wiele walk Sulęckiego, miałem na tym punkcie małą obsesję. Moim celem jest pas mistrza świata, ale nie chcę teraz wybiegać w przyszłość. Jacobs nie zdołał go zastopować, więc bardzo chciałbym to zrobić. Ale wiem, że to odporny gość. W każdym razie na pewno idziemy po zwycięstwo - mówił Rosado.

Źródło: boxingtalk.com

____________

<iframe width="580" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/5osD7c_Ay_4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

AddictedToBoxing 12-03-19 09:00

Oby Rosado spelnil swoje zapowiedzi i bedzie probowal wyboksowywac Macka... Mysle, ze po paru rundach zadalby sobie sprawe iz trzeba isc na przelamanie ;)

LegiaPany 12-03-19 16:52

Tu nie ma zadnego "ale". Jezeli mysli sie o najwiekszych laurach to walka z aktualnie nr. 15-20 w tej kat. wagowej nie moze stanowic problemu, striczu moze oddac gora 2-3 rundy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.