boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-03-19, 21:44   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 631 razy w 118 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 49
Domyślnie Dubois ma nadzieję na walkę z Joshuą. Na razie posparuje z Millerem

21-letni Daniel Dubois (10-0, 9 KO), który zanotował w sobotę kolejne zwycięstwo, nokautując już w drugiej rundzie Razvana Cojanu, nie może się już doczekać lepszych rywali. "Triple D" znany był jeszcze do niedawna głównie z domniemanego powalenia Anthony'ego Joshui (22-0, 21 KO) na sparingu, a teraz zaczyna już myśleć o skrzyżowaniu rękawic ze starszym rodakiem w realnej walce. Na razie jednak Dubois zamierza pomóc Jarrellowi Millerowi przygotować się do walki z Joshuą służąc "Big Baby" jako sparingpartner.

- Dubois ma fantastyczny jab i bije naprawdę mocno. Walczy na relaksie i jest naturalnym bokserem i puncherem. On nie tylko rzucił Joshuę na deski, on go po prostu zlał na tym sparingu - powiedział promotor Frank Warren.

- Ten sparing był naprawdę świetną rzeczą dla mnie. To dobrze, że ludzie wciąż o tym mówią. Mam nadzieję, że w przyszłości ja i Joshua wyjdziemy do ringu. Najprawdopodobniej pojadę na sparingi z Jarrellem Millerem. Bardzo cieszy mnie ta perspektywa, a także zobaczenie co Ameryka ma do zaoferowania - wyjawił Dubois.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 13:25   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Obejrzalem ta walke z Cojanu i mimo,że to tylko dwie rundy i mimo,że była demolka,to jednak Dubois pokazał ile jeszcze pracy przed nim. Dość sporo błędów i wad motorycznych pokazuje dotychczas. Oczywiscie,to wciąż jest wielki material na przyszlosc,ale kupa roboty przed nim.. A takie gadki jak te wyzej oczywsicie w cenie,dobre pod budowe medialną. Za kilka lat walka Joshua vs Dubois to może być przeogromny hit,ale teraz to by bylo uniwersytet vs przedszkole.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-19, 19:26   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Dość sporo błędów i wad motorycznych pokazuje dotychczas. Oczywiscie,to wciąż jest wielki material na przyszlosc,ale kupa roboty przed nim..
A jakie błędy zauważyłeś (chodzi mi o konkretne rzeczy, które robi źle i które wymagają poprawy)?
Gwahu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania