boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-03-19, 12:23   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 454 razy w 132 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Colonna: niech Jeżewski nie patrzy na to, że Winters ma 38 lat

Świetnie znany w Polsce Sam Colonna niebawem pojawi się w naszym kraju. Amerykański trener przygotowuje do walki z Nikodemem Jeżewskim (16-0, 9 KO) Shawndella Wintersa (11-1, 10 KO). Panowie skrzyżują swoje pięści 6 kwietnia w Katowicach na gali MB Promotions. Co o swoim podopiecznym ma do powiedzenia Colonna?

Przemysław Garczarczyk: Kolejny wyjazd do Polski w roli trenera. Tym razem jednak w nie do końca takiej samej roli, bo Shawndell Winters, rywal Jeżewskiego, to nie do końca twój podopieczny...

Sam Colonna: Wygląda na to, że to, co się zaczęło z Andrzejem Gołotą ponad 25 lat temu, czyli mój związek z polskim boksem jest nie do rozerwania. Tutaj rzeczywiście było inaczej, Shawndella znam bardzo długo, przez większość jego zawodowej kariery, ale nigdy nie byłem jego pierwszym trenerem. Teraz, zaczynając z nim przygotowania, nawet nie wiedziałem, że walka jest w Polsce. Zadzwonił do mnie, czy mam czas, czy mógłbym popatrzeć na jego sparingi. Zapytałem z kim się bije. Próbował wypowiedzieć nazwisko rywala i wtedy się zorientowałem, że to musi być Polska…

Jeżewski! Dasz radę powiedzieć?

Nie będę próbował. Może być Niko?

Może być. Na co się Niko powinien przygotować?

Niech nie patrzy na to, ile Shawndell ma lat. 38 lat, fakt, ale tylko niespełna cztery w boksie. Wyboksowany nie jest i ma ambicję, jaką chciałbym widzieć u wielu dwadzieścia lat młodszych. Nie pęka, więc jeśli bierze walkę, to po to, żeby wygrać. Sam widzisz. Trenuje już od kilku tygodni, chce mu się. To wcale nie takie oczywiste, że trenuje. Wielu pięściarzy, także tych, którzy byli w Polsce, przyjdzie na kilka treningów, zrobią dwie fotki na sali i to się nazywa “obóz treningowy”. Winters inaczej - lubi pracować.

Źródło: polsatsport.pl
Zdjęcie: Garnek Media

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania