boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-02-19, 12:13   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Fury: rozdałem całą wypłatę za Wildera na cele charytatywne

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) przed walką z Deontayem Wilderem zapowiadał, że absolutnie nie wraca do wielkiego boksu dla wzbogacenia się. "Gypsy King" jasno deklarował, że całą wypłatę za walkę z "Bronze Bomberem" odda na cele charytatywne. Teraz Fury potwierdził, że oddał 10 milionów dolarów brytyjskim fundacjom, które pomagają osobom bezdomnym, oraz tym uzależnionym od alkoholu i narkotyków.

- Rozdałem całą wypłatę za walkę z Wilderem, ale nie robię tego dla klepania po plecach. Nie chcę być nazywany dobrym. Robię to, by pomóc tym ludziom, nie liczę na pochwały - mówił kilka dni temu Fury.

- Oni myślą, że jestem tutaj dla paru funtów. Mam zamiar oddać to wszystko biednym i budować domy dla bezdomnych - to z kolei słowa Tysona Fury'ego, które wypowiedział na kilka dni przed zremisowaną walką z czempionem WBC.

Czy można się dziwić, że Tyson Fury nazywany jest "People's Champ"? Zapracował na to tak w ringu, jak i poza nim. Dodajmy, że Fury często mijając na ulicach ludzi bezdomnych, wręcza im pieniądze. Na zdjęciu jeden z obdarowanych przez Tysona mężczyzn.

Źródło: the sun

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-19, 12:30   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Może i nie chce być klepany po plecach ale Tyson Fury jest zajebistym przykładem tego jak powinien zachowywać się prawdziwy mistrz. Mam nadzieję że z tej "wielkiej trójki" to on wyjdzie najbardziej zwycięsko.
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-19, 14:30   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

mistrzem miedzy linami jest ale te pieniadze mógłby zainwestowac w swoja szkołe boksu czy restauracje puby zatrudnic ludzi i zmeinaic ich na sprawe pracy ze tez jest wazna by nie byc ciężarem dla reszty, jego działanie to dla mnie spory minus, lubie tego wariata ale robi ludziom krzywdę rozdajac kase odemnie ma nagane
Wildwik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-19, 14:38   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wildwik Zobacz post
robi ludziom krzywdę rozdajac kase odemnie ma nagane
Wsparcie dla ośrodków, które zajmują się pomaganiem wyjść z nałogu, albo organizują im schronienie nad głową, to nie rozdawanie ludziom. To pomoc, nie robienie krzywdy. Natomiast inaczej ma się sprawa z tymi podarkami na ulicach, o których sam Tyson mówił. No ale tego nie jest 10 mln dolarów, a może kilkaset dolarów.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-19, 17:38   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Z tych wszystkich historii o Furym najfajniejsza jest jak zdjął nowiutkie buty i oddał bezdomnemu, a potem wracał sobie na bosaczka. Bardzo pozytywny wariat. Wierzę w te opowieści.
juanmata27 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-19, 20:05   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jego kasa, jego sprawa.. ja na cpunów czy nierobów nie dałbym grosza. Mimo, że jestem wolnorynkowcem to wolałbym z pobudek alturistycznych przeznaczyc jakas kwote na umierajace dziecko (ktore i tak nie ma szans przezycia) niz na cpuna/pijaka/nieroba, ktory swoim zyciem zapracowal na to w jakim punkcie sie znajduje
The Greatest jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-19, 20:58   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

To jest gość!!
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-19, 10:06   #8 (permalink)
champion