boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 30-01-19, 10:37   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Kobieta oskarżająca Kowaliowa o pobicie ujawnia się i domaga się odszkodowania

Mamy nowe informacje w sprawie domniemanego pobicia przez Siergieja Kowaliowa kobiety podczas przyjęcia w Big Bear, które odbyło się w czerwcu 2018 roku. Kobieta, która miała być ofiarą boksera, postanowiła się ujawnić - to Jamie Frontz, aktorka i modelka.

Frontz wniosła właśnie pozew o odszkodowanie za pobicie, domagając się od "Krushera" trzech milionów dolarów. Kobieta szerzej opisała też przebieg zdarzeń z feralnej nocy w Big Bear.

Frontz miała spotkać Kowaliowa na uroczystym otwarciu nowego gymu w Big Bear. Siergiej w towarzystwie jeszcze jednej osoby miał odprowadzić Frontz do jej domu, znajdującego się nieopodal. Kowaliow już na miejscu miał próbować zmusić Jamie do uprawiania seksu. Odgłosy kłótni i szarpaniny miał usłyszeć pies Frontz, którego, według kobiety, Kowaliow chciał wystraszyć i kopnął go w klatkę piersiową. Następnie bokser miał odwrócić się do Frontz i uderzyć ją pięścią w twarz. Kobieta miała natychmiast wezwać policję, a niedługo potem trafiła do szpitala.

- Słyszałam, że na swoich portalach społecznościowych zaprzecza, że ​​uderzył mnie w twarz. Jestem ciekawa, jak tłumaczy fakt, że nagle miałam roztrzaskany nos, otwartą ranę na głowie, wstrząs mózgu i dwa urazy kręgosłupa. W dodatku brutalnie kopnął mojego psa. Mam na to naocznego świadka - pisała w mediach społecznościowych Jamie Frontz.

W marcu sąd zdecyduje, kto w tej sytuacji ma rację. Będziemy informować o postępach w tej sprawie. Siergiej Kowaliow nie przyznaje się do winy.

- Według mnie większość tego co zaszło było zaplanowanym przedstawieniem, w którym zagrałem główną rolę nie z własnej woli - tłumaczył kilka dni temu Rosjanin, któremu grożą 4 lata więzienia.

Źródło: TMZ

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-19, 10:49   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Zwykły cham i prymityw który miał duży talent do boksu. Może kiepsko skończyć po zakończeniu kariery.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-19, 10:54   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Ciekaw jestem tłumaczeń fanów Kowala po tym, jak sąd orzeknie jego winę... Pewnie wtedy będziemy czytać, że sędzia na co dzień dupczy tę modelkę.

stare 30-01-19, 10:57   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Kurde, ale tam byl albo nie byl... co to za jakies tlumaczenie, ze zaplanowana intryga... sama sie uderzyla czy ktos ja uderzyl?? Prosta rzecz to stwierdzenia.. on czesto naduzywa wodki, i wtedy przejela kontrole...
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-19, 11:54   #5 (permalink)
prospect

Domyślnie

USA? No to ma przechlapane. Nie takie tuzy szły do kicia za przemoc.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-19, 12:01   #6 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Równie dobrze mogło to być zaplanowane i laska mogła sama odjebać jakiś cyrk, że Kowal na odczepnego jej przypierdolił, żeby się od niego odczepiła. Naprawdę różnie mogło być. Poza tym za taki numer Kowal byłby chyba aresztowany na miejscu, a coś nie za bardzo jest o tym mowa.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-19, 12:05   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Robercik (Frazier) Zobacz post
Równie dobrze mogło to być zaplanowane i laska mogła sama odjebać jakiś cyrk, że Kowal na odczepnego jej przypierdolił, żeby się od niego odczepiła. Narawdę różnie mogło być. Poza tym za taki numer Kowal byłby chyba aresztowany na miejscu, a coś nie za bardzo jest o tym mowa.
Pisałem już o tym, Kowaliow trafił do aresztu.

http://www.boxing.pl/forum/newsy/548...d-sae-dem.html

stare 30-01-19, 12:19   #8 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Pisałem już o tym, Kowaliow trafił do aresztu.

http://www.boxing.pl/forum/newsy/548...d-sae-dem.html
No tam napisane jest, że na przyjęciu, a tu że w domu. Niby Kowaliow chciał uprawiać z nią seks i została uderzona i ma na to świadka. To znaczy, że Kowal chciał z tą laską uprawiać seks przy świadku? Bez sensu. Lepiej poczekać na tłumaczenia obu stron. Nie jestem za przemocą, ale różne to intrygi czy prowokacje były urządzane żeby coś na kimś wymusić? Jeśli jednak sytuacja była taka jak opisała ją ta modelka, to Kowal słusznie za to powinien beknąć. Narazie jednak nie wiemy jak było naprawdę.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-19, 12:34   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Za 3mln dolców ludzie są w stanie zrobić dziwne rzeczy. Nawet taki "scenariusz" nie jest niemożliwy.
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-19, 12:58   #10 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Robercik (Frazier) Zobacz post
No tam napisane jest, że na przyjęciu, a tu że w domu. Niby Kowaliow chciał uprawiać z nią seks i została uderzona i ma na to świadka. To znaczy, że Kowal chciał z tą laską uprawiać seks przy świadku? Bez sensu. Lepiej poczekać na tłumaczenia obu stron. Nie jestem za przemocą, ale różne to intrygi czy prowokacje były urządzane żeby coś na kimś wymusić? Jeśli jednak sytuacja była taka jak opisała ją ta modelka, to Kowal słusznie za to powinien beknąć. Narazie jednak nie wiemy jak było naprawdę.
Początkowo informacje były szczątkowe. Świadkiem mógł być sąsiad słyszący odgłosy awantury, mógł być ktoś kto mieszka w domu tej modelki, mogła być to ta trzecia osoba, która być może zawróciła wcześniej, ale coś zdołała usłyszeć, opcji jest wiele. No i do tej akcji nie doszło w domu, a bardziej na jakimś tarasie przed domem chyba. Pozew o odszkodowanie został złożony kilka dni temu, a policja i sąd zajmują się sprawą od ponad pół roku. Nikogo nie chcę tutaj oskarżać, ale nie będę też na siłę szukał bronienia Kowaliowa... Co to to nie. Niejedna osoba znająca Kowala twierdzi, że ma on słabość do wódy. A wóda potrafi zamieszać we łbie... A na tym przyjęciu jej zapewne nie brakowało. Teorii można snuć wiele. Dziwi mnie jednak trochę, że po jednej stronie mamy kobietę ze zdemolowaną twarzą, a po drugiej boksera, który twierdzi, że odegrał główną rolę nie ze swojej woli, a jednak nie brak komentarzy, ze laska to ukartowała... Przecież Kowal nie wyjdzie, żonaty i dzieciaty facet, i nie powie, że tak, chciałem ją bzyknąć, nie chciała więc pod wpływem alkoholu wkurwiłem się i ją uderzyłem, przepraszam Mogła mu być może dawać jakieś sygnały, może poczuł, że laska ma na niego chęć, ale i to nie powinno w żadnym wypadku stopniować KO. Może po prostu nie umiem być obiektywny... Nie wiem.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania