boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-01-19, 20:34   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 620 razy w 115 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 48
Domyślnie Kelly Pavlik chce wrócić na ring w kategorii junior ciężkiej

Były mistrz wagi średniej Kelly Pavlik poważnie rozważa swój powrót na ring, o czym poinformował m.in. w wywiadzie z Joe Roganem. Mierzący 189 centymetrów "Duch" uważa, że najlepsza dla niego byłaby rywalizacja w wadze junior ciężkiej. Ostatni pojedynek Pavlik stoczył w lipcu 2012 roku, pokonując na punkty Willa Rosińskiego.

- Naprawdę myślę o powrocie. Ciężko trenuję i gubię kilogramy. Jest to jednak skomplikowany proces, muszę również skonsultować się z rodziną. Waga junior ciężka to teraz naprawdę dobre miejsce. Mogę bić się ze wszystkimi poza tym potworem Usykiem
- powiedział Pavlik.

Pięściarz z Ohio najbardziej znany jest ze swojej rywalizacji z Jermainem Taylorem, którego dwukrotnie pobił po znakomitych pojedynkach, oraz z przegranych potyczek z Bernardem Hopkinsem i Sergio Martinezem.

Źródło: FightNights.com

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-19, 21:01   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

6 i pół roku przerwy... wcześniej też miał problemy z alkoholem i prawie roczne odstępy. Wspaniała walka z Taylorem a potem rewanż były już ponad 10 lat temu. Gdy kończył karierę to mówił, że brak mu już motywacji. Widocznie teraz brak... kasy
armand jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-19, 21:36   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał armand Zobacz post
6 i pół roku przerwy... wcześniej też miał problemy z alkoholem i prawie roczne odstępy. Wspaniała walka z Taylorem a potem rewanż były już ponad 10 lat temu. Gdy kończył karierę to mówił, że brak mu już motywacji. Widocznie teraz brak... kasy
Kasę ma, jest w świetnej formie fizycznej i intelektualnej. Zardzewiały będzie na pewno, ale chyba przygotowywał się już od jakiegoś czasu. Info stąd: https://youtu.be/LJdcAIfoh_A
DzikiDzwon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-19, 23:21   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Uwielbiałem Kella do czasu pierwszej walki z Taylorem, był niesamowity, niby prosty rzeźnik ale miał ten swój styl, szkoda że sukces go przerosnoł i stoczył się ale nie chce widzieć jego powrotu. Oczywiście to jego decyzja, ale jeśli nie jest zdesperowanym bankrutem, to niech nie wraca.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-01-19, 08:51   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał DzikiDzwon Zobacz post
Kasę ma, jest w świetnej formie fizycznej i intelektualnej. Zardzewiały będzie na pewno, ale chyba przygotowywał się już od jakiegoś czasu. Info stąd: https://youtu.be/LJdcAIfoh_A
dobrze wygląda, szczególnie jeżeli wziąść pod uwage że geniuszem defensywy nie był, lubił przyjąć na szczęke a jego tryb życia pozostawiał wiele do zyczenia.
Bardzo lubiłem tego boksera, w pewnym momencie obok Davida Haye był chyba moim ulubionym zawodnikiem, Bardzo wyrazisty styl, kopyto w łapie, betonowa szczęka, pressing, świetnie siego oglądało. Walki z Mirandą czy z Taylorem były kapitalne, nie wiem co się z nim później stało. Z jednej strony wyszły chyba pewne ograniczenia Kellego, z drugiej wydaje się że po prostu szybko sie skończył jako wybitny zawodnik i do Hopka czy Martineza nie wyszedł w swojej najlepszej dyspozycji chociaż nie chciałbym tego tak upraszczać bo obaj mieli sposób na niego.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-01-19, 19:17   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturBorubar Zobacz post
Uwielbiałem Kella do czasu pierwszej walki z Taylorem, był niesamowity, niby prosty rzeźnik ale miał ten swój styl, szkoda że sukces go przerosnoł i stoczył się ale nie chce widzieć jego powrotu. Oczywiście to jego decyzja, ale jeśli nie jest zdesperowanym bankrutem, to niech nie wraca.
Może właśnie jeżeli już musi wracać, to nie dlatego, że jest zdesperowanym bankrutem. W takim wypadku nie miałby problemu z szybkim zakończeniem tej przygody, jeżeli od razu coś by nie wyszło.
Tejksio jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-01-19, 23:32   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
dobrze wygląda, szczególnie jeżeli wziąść pod uwage że geniuszem defensywy nie był, lubił przyjąć na szczęke a jego tryb życia pozostawiał wiele do zyczenia.
Bardzo lubiłem tego boksera, w pewnym momencie obok Davida Haye był chyba moim ulubionym zawodnikiem, Bardzo wyrazisty styl, kopyto w łapie, betonowa szczęka, pressing, świetnie siego oglądało. Walki z Mirandą czy z Taylorem były kapitalne, nie wiem co się z nim później stało. Z jednej strony wyszły chyba pewne ograniczenia Kellego, z drugiej wydaje się że po prostu szybko sie skończył jako wybitny zawodnik i do Hopka czy Martineza nie wyszedł w swojej najlepszej dyspozycji chociaż nie chciałbym tego tak upraszczać bo obaj mieli sposób na niego.
Zderzył się z Hopkinsem i nigdy nie wrócił do dawnej formy. Też miło wspominam walke z mirandam i pierwsza z Taylorem. Gość szesl jak burza.
robford jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania