boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Izu Ugonoh pod koniec stycznia rozpoczyna obóz przygotowawczy z Remigiuszem Kubasem (http://www.boxing.pl/forum/newsy/54733-izu-ugonoh-pod-koniec-stycznia-rozpoczyna-oba-z-przygotowawczy-z-remigiuszem-kubasem.html)

Konrad "Budyń" Budynek 11-01-19 10:18

Izu Ugonoh pod koniec stycznia rozpoczyna obóz przygotowawczy z Remigiuszem Kubasem
 

Niedawno Izu Ugonoh (18-1, 15 KO) w jednym z wywiadów przyznał, że rok 2019 będzie decydującym w jego karierze, która albo nabierze rozpędu, albo się zakończy wraz z ostatnim dniem grudnia. Jak wiemy, miesiąc temu Izu miał skrzyżować rękawice z Alim Demirezenem o pas WBO European i dzięki ewentualnemu zwycięstwu rozpocząłby planowany marsz na szczyt rankingu federacji. Jednak ze względu między innymi na śmierć trenera Andreja Gmitruka cała gala została przesunięta. Póki co rzecz jasna nie wiemy, jak ten rok ostatecznie dla naszego zawodnika się ułoży, ale pewne jest, że będzie się on starał jak najlepiej przygotować.

Według informacji przekazanych przez Piotra Jagiełłę, pod koniec stycznia Izu rozpocznie obóz treningowy do najbliższego pojedynku. Nie ogłoszono ciągle następcy trenera Gmitruka, który miałby przejąć opiekę nad Izu, ale przy następnych przygotowaniach bokserskich ma mu pomagać Remigiusz Kubas - człowiek z obozu Anthony'ego Joshui. Kubas nie jest co prawda szkoleniowcem bokserskim, natomiast sam siebie określa jako instruktora. Nie ogłoszono oficjalnej współpracy, natomiast swego czasu pochodzący z Bystrzycy Kłodzkiej trener nie krył, że chciałby otworzyć w Polsce szkołę boksu i na tym się skupić. Czy Izu będzie jego pierwszym podopiecznym? Odpowiedź powinniśmy poznać w najbliższym czasie.

Źródło: Twitter/Piotr Jagiełło
Zdjęcie: Szymon Starnawski, warszawa.naszemiasto.pl

Marek Cudek 11-01-19 11:26

Bardzo lubię tego gościa. Smutne, że 90% materiałów o nim dotyczy treningów i perypetii pozaringowych.

legos 11-01-19 11:34

Promotor bez żadnej gali, trener praktykant :)))))))) Tamta gala z tego co słyszałem też wcale nie jest pewna w podanym terminie, także pewnie znowu się przesunie, chyba pożegnamy Izu w tym roku :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.