boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-01-19, 12:18   #11 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Kliczko to dumny człowiek. Jemu nie chodzi Whyte'a - on ma być tylko na zrzucenie rdzy. Nie chodzi o AJ, który jest jego naturalnym następcą. On celuje w Fury'ego.

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-19, 12:53   #12 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Kliczko to dumny człowiek. Jemu nie chodzi Whyte'a - on ma być tylko na zrzucenie rdzy. Nie chodzi o AJ, który jest jego naturalnym następcą. On celuje w Fury'ego.
fury mu lezy najmniej. obstawiam jednak AJ, wlad widzi jak surowy jest ten chlopak. dwa razy mniejszy powietkin mial dobre momenty, sam kliczko mogl anglika znokautowac. mysle ze wladimir wciaz widzi swoje duze szanse
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-19, 13:01   #13 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Ma to sens, do dziś pewnie go boli że przegrał z "klaunem". Mimo wszystko skoro na powrót miałby być Whyte to Hearn już pewnie by zadbał że drugi to AJ, a nie żaden Fury.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-19, 13:29   #14 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Macie rację, pewnie tak będzie. Mnie chodzi głównie o to, że to Fury jest celem ostatecznym, a cała reszta, włącznie z AJ to cele pośrednie.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-19, 13:39   #15 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Macie rację, pewnie tak będzie. Mnie chodzi głównie o to, że to Fury jest celem ostatecznym, a cała reszta, włącznie z AJ to cele pośrednie.
Nie sądzę. Władek nigdy się nie zrewanżował swoim pogromcom. I myślę że tak już zostanie. Whyte jest obowiązkowym nie tylko dla Aj, ale i dla Wildera i na niego właśnie stawiam. Najpierw walka w kwietniu Kliczko-Whyte, maj to Aj-Miller i może DW-Brazele. Potem na jesieni wspólna gala. Dw-kliczko (bo Whyte na pewno tego nie wygra) i Aj-Fury. A potem w 2020 walka na absolutnym szczycie pomiędzy zwycięzcami.
Bo tak jak mówiłem przy innym temacie do rewanżu DW-TF na pewno nie dojdzie, chyba że to oni spotkają się na końcu.
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-19, 14:07   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał junior_13j Zobacz post
Nie sądzę. Władek nigdy się nie zrewanżował swoim pogromcom. I myślę że tak już zostanie. Whyte jest obowiązkowym nie tylko dla Aj, ale i dla Wildera i na niego właśnie stawiam. Najpierw walka w kwietniu Kliczko-Whyte, maj to Aj-Miller i może DW-Brazele. Potem na jesieni wspólna gala. Dw-kliczko (bo Whyte na pewno tego nie wygra) i Aj-Fury. A potem w 2020 walka na absolutnym szczycie pomiędzy zwycięzcami.
Bo tak jak mówiłem przy innym temacie do rewanżu DW-TF na pewno nie dojdzie, chyba że to oni spotkają się na końcu.
DW- TF to pewniak, tego nawet nie bedzie trzeba promowac. do tego zarowno tyson jak i wilder nie beda musieli negocjowac z obozem AJ i niekorzystnie dzielic sie zyskami.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-19, 18:53   #17 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Skoro chce wrócić to jest ciągle w treningu i czuje sie na siłach walczyc z topem. Dziwne ale wydaje mi sie że w takiej walce z Dilianem wygrac powinien bez wiekszych problemów. Powrót Kliczki to wydarzenie na które czeka wielu w tym ja
Tommek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-19, 22:00   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Raz, że chętnie bym to obejrzał, a dwa, że widokiem znokautowanego Whyte'a zaskoczony bym nie był. Nie wiem czy to jest w charakterze, mentalności Kliczki, takie spontaniczne powroty. To raczej gość, który lubi się trzymać swoich postanowień, ale to na pewno byłoby wydarzenie. A boks potrzebuje wydarzeń.
Cytat:
Cytat:
whyte robi kliczce muke w pierwszej polowie walki max w srodkowych rundach...czasy brata ktory zalatwial niewygodnych gosci juz minely. Klicze albo odija na emerturze nuda ze wpadajamu takie pomysly albo przecenia swoje sily jak wielu past primow przed nim...jak negocjuje to niech trzma sie golden shota z aj ...choc za whyta tez malo nie wezmie...a kariery w w sumie na dorbne nie rozmienia...bo jak pokazuje obecna hw ..drobna juz byla
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-19, 23:27   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

Wladek moze chciec wrocic i cos tam osiagnac. Moze wie, ze w UK na PPV moze jeszcze sprzedac ze 2 walki i jeszcze oblowic sie. Nie wiadomo czy on wogole jakies inwestycje na Ukrainie nie zrobic, ktore mogly nie udac sie. Napewno w USA i Niemczech tez ma dobrze zabezpieczone, nic nie slychac, zeby mial miec klopoty finansowe, a tym bardziej, ze to rozwazny i inteligentny facet, ktory nie da sie wydymac, ale jakto to pelno doradcow owkolo, to mozna nie upilnowac...
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-01-19, 00:22   #20 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Może to trochę takie teorie spiskowe z mojej strony, ale mi się ten rzekomy powrót Włada wydaje jakiś naciągany...

Był jakiś sms do Ankta, w którym Kliczko nadal czuje moc, ale wróciłby (jeżeli w ogóle) to tylko na coś dużego.
Nagle uaktywnia się Vitek (kiedy on się ostatnio udzielał?) i snuje wywody o nie najwyższych lotów szczęce brata, jednak pochyla się z należną czcią nad jego spuścizną.
Największym szokiem w tym wszystkim okazuje się to, że rywalem Włada ma być nie AJ, tylko... Whyte. Bum! Portale pełne... to z kim w takim razie AJ? A może obaj na jednej gali A może...

A może brawo Eddie! Odwróciłeś nieco uwagę od Wildera i Furyego, a tak bardzo ci jej brakowało po ich walce, która stała się w rzeczywistości zaprzeczeniem wszystkiego, co o niej mówiłeś, zanim się odbyła... Jednak teraz znowu 13 kwietnia i Wembley są na ustach wszystkich! Kliczko Whyte nie daje Władowi żadnego paska (a jak wiemy on je lubił), ryzyko porażki ogromne - krótko mówiąc White nie spełnia według mnie kryterium Kliczki pt. ,,powrót na coś wielkiego".

Pozostaje pytanie gdzie się zaszył główny aktor zamieszania - Kliczko, bo jak mniemam - milczy...

Jeżeli mnie poniosło, sprowadźcie mnie na ziemię, bo może oni chcą zrobić Kliczko - Whyte a wygrany z Antkiem, nie wiem.
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania