boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-01-19, 11:44   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 632 razy w 119 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 49
Domyślnie Vargas: Pacquiao zbyt szybki, zbyt doświadczony i wytrzymały dla Bronera

Już za dziesięć dni w Las Vegas dojdzie do pojedynku pomiędzy Mannym Pacquiao (70-7-2, 39 KO) a Adrienem Bronerem (33-3-1, 24 KO). Dla jednego zwycięstwo może oznaczać rewanżowy pojedynek z Floydem Mayweatherem, dla drugiego utrzymanie się w dużej grze. Jessie Vargas, który miał okazję skrzyżować rękawice z obydwoma pięściarzami stawia na atuty "Pac Mana" w tej konfrontacji.

- To dobra walka, jednak moim zdaniem szybkość, doświadczenie i wytrzymałość Pacquiao zadecydują o zwycięstwie. Również ringowe przywództwo będzie po stronie Filipińczyka. Broner potrzebuje w ringu czasu na decyzje, a z Pacquiao takiego czasu nie ma. On wykorzysta moment zawahania i trafi cię trzema albo czterema ciosami. Manny walczy szybko i intensywnie. Nawet jak nie trafia, to wypuszcza ciosy tak szybko, że wygląda to na trafienia - powiedział Vargas.

- Chciałem natychmiastowego rewanżu z Pacquiao, ale nie chcieli mi go dać. Nie możesz nikogo zmusić do walki. Prosiłem o rewanż. Z każdej walki, nawet wygranej, można wyciągnąć wnioski i zrobić to lepiej
- dodał Jessie, który przegrał na punkty z Pacquiao i zremisował z Bronerem.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-19, 18:48   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Swoją drogą Vargas ostatnie wartościowe zwycięstwo odniósł 3 lata temu. A w poprzednim nie wygrał wcale. I co dalej?
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-19, 20:40   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

To będzie świetna walka. A Manny jeżeli w dobrym stylu upora się z Bronerem, będzie bardzo blisko walki rewanżowej z Floydem. Broner na pewno zrobi formę życia, ale Filipińczyk powinien go pewnie wypunktować. Broner ma ciężkie nogi i nie będzie nadążał za Pacquiao. Nokautu jednak bym się nie spodziewał. Mam nadzieję, że Polsat lub TVP wykupią prawa do transmisji tej walki.
Pac-Man jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-19, 12:47   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Z tą formą życia Bronera wcale nie byłbym taki pewny. To całe zamieszanie wokół niego plus pewnie lekceważenie Paca ze względu na wiek może zaowocować zupełnie odwrotnie.
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania