boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Trener Crawforda: to Thurman będzie najtrudniejszym przeciwnikiem, nie Spence (http://www.boxing.pl/forum/newsy/54705-trener-crawforda-thurman-bae-dzie-najtrudniejszym-przeciwnikiem-nie-spence.html)

Andrzej Pastuszek 08-01-19 17:20

Trener Crawforda: to Thurman będzie najtrudniejszym przeciwnikiem, nie Spence
 

Wbrew obiegowym opiniom, trener Terence'a Crawforda (34-0, 25 KO), Kevin McIntyre nie uważa Errola Spence'a (24-0, 21 KO) za najtrudniejszego przeciwnika dla "Buda" spośród pięściarzy wagi półśredniej. Wedle szkoleniowca mistrza WBO, to Keith Thurman (28-0, 22 KO) będzie najbardziej problematyczny dla jego podopiecznego. Póki co jednak najbliższym rywalem Crawforda będzie prawdopodobnie Amir Khan.

- Rozmiar Spence'a nie ma wielkiego znaczenia. Benavidez był dużo większy niż Crawford. Był od niego wyższy. Jednak jego ciosy nie robiły żadnego wrażenia. Rozmiar nic nie znaczy. Za to Thurman jest mobilny i zadaje dobre ciosy z różnych kątów - ocenia McIntyre.

- Chcemy najlepszych. Spence'a, Portera albo Thurmana. Chcemy mistrzów, bo Terence chce niedługo wycofać się z boksu. Jednak im nieśpieszno, żeby zadrzeć z Terence'em. Dlaczego? Bo Crawford rujnuje kariery - dodał trener.

Źródło
: bscene

Julek 12-01-19 14:25

Witam wszystkich.Jeżeli (edycja)trener Crawforda autentycznie wierzy w to o czym mówi,to tym chętniej powinni celować w Spence.Kto by nie chciał tego zobaczyć?Ja wątpie by było to szczere nie ujmując nic Thurmanowi.Niestety ale realia są takie że być może dopiero za kilka lat zobaczymy wspólny występ Crawforda i Spence.
Pompowanie balona zwanego promocją się zaczęło,chociaż to dopiero pierwsze kroczki.
https://youtu.be/QcdG-1fPpqE
Arum podszedł do tematu dyplomatycznie.Widać że chłop nie jest doświadczony.Powinni brać przykład z Aruma młodsi koledzy po fachu bo to jest nieziemsko mądry ale niezwykle szczwany lis.Teraz jest jeszcze na to za wcześnie ale za jakiś czas,entuzjaści stawiania diagnoz o tym kto kogo się boi,kto kogo unika,mogą się wykazać kreatywnością.

Winky 12-01-19 15:03

Thurman potrzebuje czasu żeby wrócić na ring. Raz, że prawie dwa lata nie boksował, dwa - nie wiadomo czy kontuzja z którą się borykał w pełni pozwoli mu wrócić do dawnej świetności.

Moim zdaniem powinien stoczyć 2-3 walki zanim pomyśli o pojedynku z którymś z dwójki Crawford/Spence Jr.
Thurman potrzebuje na nowo okrzepnąć w ringu, po prostu.

Crawford tymczasem, jak już pobije Khana powinien właśnie zmierzyć się ze Spencem o prymat lidera dywizji.

Tejksio 12-01-19 16:25

Nie wiem czemu on mówi o Thurmanie w optymalnej formie. To czyste spekulacje. Na dzisiaj nic nie wiemy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.