boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-01-19, 11:45   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 452 razy w 131 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Whyte: tym razem znokautuję Joshuę. Jestem teraz lepszy pod każdym względem

Dillian Whyte (25-1, 18 KO) widzi, że wyczekiwany przez niego rewanż z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) zaczyna mu uciekać. Wciąż nie wiemy, z kim 13 kwietnia na Wembley zmierzy się "AJ", ale "Body Snatcher" jest pewny, że tym razem znokautuje Joshuę, jeżeli dostanie okazję do rewanżu.

- Wierzę, że tym razem go znokautuję. W tamtej walce próbowałem z nim boksować, byłem wycofany, skakałem po ringu, chciałem żeby się zmęczył, czekałem na to. Teraz wezmę się za robotę od pierwszej rundy. Joshua to dobry mistrz, ale ja jestem teraz silniejszy, mam wyższe bokserskie IQ, jestem szybszy, w lepszej formie, wszystko na wyższym poziomie niż wówczas - przekonuje Dillian Whyte.

Źródło: sky sports

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-01-19, 12:39   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Czy tylko ja nie widzę tego o czym Whyte tak głośno mówi? Z Parkerem (za którym nie przepadam) sędziowie dali mu prezent,to była jawna kradzież. W kilku rundach robił w chuja Whyte jak chciał. Z Heleniusem (drewnianym do bólu) nie pokazał też nic wielkiego. A z Chisorą wyszło mu tylko jedne uderzenie, nic więcej... Strasznie przereklamowany gość, jak i Miller. Nikogo znacznego wyraźnie nie zdominował ani nie znokautował (Browne? Bądźmy poważni). Myślę, że AJ ok 5 czy 6 rundy wskaże mu miejsce w szeregu.
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-01-19, 17:48   #3 (permalink)
contender

Domyślnie

Walczy o walkę White...
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-01-19, 18:27   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jachos Zobacz post
Czy tylko ja nie widzę tego o czym Whyte tak głośno mówi? Z Parkerem (za którym nie przepadam) sędziowie dali mu prezent,to była jawna kradzież. W kilku rundach robił w chuja Whyte jak chciał. Z Heleniusem (drewnianym do bólu) nie pokazał też nic wielkiego. A z Chisorą wyszło mu tylko jedne uderzenie, nic więcej... Strasznie przereklamowany gość, jak i Miller. Nikogo znacznego wyraźnie nie zdominował ani nie znokautował (Browne? Bądźmy poważni). Myślę, że AJ ok 5 czy 6 rundy wskaże mu miejsce w szeregu.
Czy tylko ja widzę tu wyraźną antypatię i skrajny nieobiektywizm?
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-01-19, 19:17   #5 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Może prawda leży gdzieś pośrodku?

Dla mnie Whyte nie wygrał z Parkerem i przegrał pierwszą walkę z Chisorą. Trochę za dużo kontrowersji jak na pretendenta, notowanego na dodatek w czołówkach rankingów.

Ale to jest obecnie murowany pięściarz top 10, robi bardziej spektakularne dla zwykłego widza postępy niż ostatnio Joshua i na rewanż zasługuje. Inna sprawa, że to nie ma znaczenia, pieniądze są nr 1 dlatego jak Hearn będzie chciał to długo nie zobaczymy tego rewanżu, który na pewno da się dobrze sprzedać, ale biznesowo walki z Furym i Wilderem są 2 poziomy wyżej, a do tego dochodzi opcja promocji w USA z Millerem czy Wilderem.

Szans z Joshuą wielkich nie ma. Jeden i drugi dużo się nauczył w tej walce. Joshua zawalczy bezpiecznie, wygra przed czasem, ma duuużo większy potencjał, umiejętności, a nawet fizycznie Whyte odstaje dość wyraźnie.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-01-19, 22:39   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Czy tylko ja widzę tu wyraźną antypatię i skrajny nieobiektywizm?

Nieobiektywizm ? No z Parkerem dostał po dupie z Heleniusem w sumie nic ciekawego nie pokazał. A Chisora go boksował, ale ruszył i wtedy wszedł ten cios ... Z czym się nie zgadzasz ? Nie lubię ani jego, ani Parkera ani Heleniusa ani w sumie wraku Chisory. Jak widzisz każdy jest u mnie na zero

stare 08-01-19, 22:44   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Może prawda leży gdzieś pośrodku?

Dla mnie Whyte nie wygrał z Parkerem i przegrał pierwszą walkę z Chisorą. Trochę za dużo kontrowersji jak na pretendenta, notowanego na dodatek w czołówkach rankingów.

Ale to jest obecnie murowany pięściarz top 10, robi bardziej spektakularne dla zwykłego widza postępy niż ostatnio Joshua i na rewanż zasługuje. Inna sprawa, że to nie ma znaczenia, pieniądze są nr 1 dlatego jak Hearn będzie chciał to długo nie zobaczymy tego rewanżu, który na pewno da się dobrze sprzedać, ale biznesowo walki z Furym i Wilderem są 2 poziomy wyżej, a do tego dochodzi opcja promocji w USA z Millerem czy Wilderem.

Szans z Joshuą wielkich nie ma. Jeden i drugi dużo się nauczył w tej walce. Joshua zawalczy bezpiecznie, wygra przed czasem, ma duuużo większy potencjał, umiejętności, a nawet Whyte odstaje dość wyraźnie.
W moim odczuciu Whyte spuścił z tonu. Pierwsza walka z Chisora była wojną , wtedy postanowiłem go bliżej oglądać im bliżej go obserwowałem tym trudniej było mi znaleźć pozytywy. Ot solidny bokser, ale nic specjalnego. 5 zawodników jest liga czy dwie wyżej niż Whyte (AJ, Wilder, Fury, Ortiz czy niestety starzejący się Povietkin, ale takich "Whyteów" kilku skasował).

stare 09-01-19, 08:18   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wielkiej historii w tym nie ma, na papierze Whyte zasłużył na walkę ale każdy kto oglądał walki ten wie, że nie błyszczał w nich tak jak wskazują suche rezultaty. Jeśli kibice w UK chcą tę walkę zobaczyć to pewnie uda się ją łatwo sprzedać, spodziewam się, że Whyte zostanie szybciej znokautowany niż w walce numer 1. Pod względem sportowym wolałbym obejrzeć walkę z Furym i Wilderem, a jesli nie z nimi to z Ortizem, Millerem czy nawet w Chinach z Zhilei
armand jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-19, 09:32   #9 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał armand Zobacz post
Wielkiej historii w tym nie ma, na papierze Whyte zasłużył na walkę ale każdy kto oglądał walki ten wie, że nie błyszczał w nich tak jak wskazują suche rezultaty. Jeśli kibice w UK chcą tę walkę zobaczyć to pewnie uda się ją łatwo sprzedać, spodziewam się, że Whyte zostanie szybciej znokautowany niż w walce numer 1. Pod względem sportowym wolałbym obejrzeć walkę z Furym i Wilderem, a jesli nie z nimi to z Ortizem, Millerem czy nawet w Chinach z Zhilei
Nic dodać, nic ująć. Na papierze Whyte w ostatnim czasie odniósł kilka dużych zwycięstw, ale pierwsza walka z Chisorą i walka z Parkerem mogły zostać wypunktowane w drugą stronę. Pokonał Heleniusa, który nie próbował nawet nawiązać z nim walki i brutalnie położył Browne'a, ale obydwaj na dziś dzień to zawodnicy spoza pierwsze dwudziestki. Nokaut na Chisorze nie budzi wątpliwości, ale poprzedzające go poczynania sędziego ringowego, które mogły Dereka frustrować już tak. W Anglii walka AJ DW sprzeda się świetnie i sam ją chętnie obejrzę, ale wolałbym oczywiście starcie Antka z Millerem, jeśli Tyson i Wilder zajmą się sobą.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-19, 19:59   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jachos Zobacz post
Nieobiektywizm ? No z Parkerem dostał po dupie z Heleniusem w sumie nic ciekawego nie pokazał. A Chisora go boksował, ale ruszył i wtedy wszedł ten cios ... Z czym się nie zgadzasz ? Nie lubię ani jego, ani Parkera ani Heleniusa ani w sumie wraku Chisory. Jak widzisz każdy jest u mnie na zero
Jeden cios? Nie rozśmieszaj mnie. Liczyłeś celne ciosy w tej walce, szczególnie mocne ciosy? Z całej twojej wypowiedzi wynika, że to przeciętniak, mocno wypychany w górę. Zero pozytywów, deprecjonowanie każdego sukcesu. Mimo iż niektóre były wątpliwe, to naginasz fakty do swojej teorii. Dla mnie Whyte jest nieco gorszym bokserem niż wskazuje jego miejsce w rankingach, ale to czołówka i mistrzowska szansa nie byłaby żadnym nadużyciem, choć zapewne bez powodzenia.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania