boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-01-19, 16:27   #31 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
W polsce sie poprawia xd no tak, tak mamy duzo nizszy poziom zycia dlatego jak jest kryzys to nawet tego mocno nie odczuwamy bo i tak jest chujowo.

Jak to jest ? To francuzi przyjezdzaja do Polski pracowac czy jednak polacy do Francji ? Tak wiem ciapaki itd. to jest problem obnizajacy standard zycia zach europy, ale gospodarczo nie mamy startu i nie bedziemy mieli. W jakich sklepach robisz zakupy? Auchan, Carrefour itd. Widziales tej wielkosci polską siec sklepow we Francji lub gdziekolwiek indziej? No wlasnie.
Widzialem, Ccc otwiera sklepy w kazdej wiekszej metropoli w europie

LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-01-19, 16:30   #32 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
wracja do polski jak tak dobrze
Wrocilem po 21 latach wiednia, jest tu 100 razy lepiej i normalniej niz na zachodzie

stare 07-01-19, 16:33   #33 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
Ok wariat, ale czy Warszawa to cala polska? Zawsze w takich porównaniach podaje sie przykład akurat dziwnym trafem najwiekszego i najbardziej rozwiniętego miasta, czyli stolicy, gdzie mieszka jakieś 5-7% ludności całej polski. Jasne, że można żyć i pracować - ja na swoim wyśmiewanym przez cale internety podlasiu mam jakies 4k - i co z tego? Co z tego wynika? Tak jak sam wspomniałeś ceny mieszkań za m2 drożeją jak pojebane - w bstoku jest to od 5,5k za metr w jakiejś totalnej chujozie do ponad 7-8k w nowoczesnych apartamentowacach. Czy to jest normalne? Kuzyn kupił nowe mieszkanie na pradze za 6,7k za metr...
Krakow - na start w korpo dostalem ponad 3,5 + caly czas karty do galerii handlowychi inne benefity jak np silownia itp...... jest spoko nie tylko w wawie

stare 07-01-19, 17:31   #34 (permalink)
champion

Domyślnie

Też odnoszę wrażenie, że nie jest tak źle, jak się potocznie marudzi. Ta kasa do zarobienia za granicą staje się trochę legendarna. Można zarobić więcej, na pewno, ale nie jest tak dramatycznie, że taki wyjazd to jedyna opcja żeby wyjść na swoje.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-01-19, 09:41   #35 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Też odnoszę wrażenie, że nie jest tak źle, jak się potocznie marudzi. Ta kasa do zarobienia za granicą staje się trochę legendarna. Można zarobić więcej, na pewno, ale nie jest tak dramatycznie, że taki wyjazd to jedyna opcja żeby wyjść na swoje.
Pełna zgoda.
Zamiast narzekać i marudzić trzeba się kurwa wziąść do roboty. Za mało masz na etacie? To idź na swoje! Ja tak zrobiłem 11 lat temu i nie narzekam. Co prawda są stresy i odpowiedzialność, ale nic za darmo - mało który mój znajomy wyciąga za granicą tyle, ile mi się udaje ugrać tu na miejscu. Trzeba tylko działać, a nie jęczeć, że na Zachodzie to jest fajnie, a u nas chujnia.
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-01-19, 10:04   #36 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosmonauta Zobacz post
Pełna zgoda.
Zamiast narzekać i marudzić trzeba się kurwa wziąść do roboty. Za mało masz na etacie? To idź na swoje! Ja tak zrobiłem 11 lat temu i nie narzekam. Co prawda są stresy i odpowiedzialność, ale nic za darmo - mało który mój znajomy wyciąga za granicą tyle, ile mi się udaje ugrać tu na miejscu. Trzeba tylko działać, a nie jęczeć, że na Zachodzie to jest fajnie, a u nas chujnia.
i to jest koniec dyskusji. Niestety gdziekolwiek na swiecie jak nie bedziesz na swoim to nie bedzie ci cos gralo. Po prostu jak komus akurat w danym momencie pasuje jechac za granice i ma to przemyslane ze nie traci tutaj na miejscu szansy rozwoju itp to niech jedzie. Dzisiaj sie pakujesz i jedziesz z dnia na dzien. Zaden problem. Tylko przestanmy gadac ze tam jest raj bo nie jest.
Sam swojego czasu bylem i powiedzmy nie zaluje... chociaz wolalbym nie byc
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania