boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 05-01-19, 20:29   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 632 razy w 119 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Whyte: słyszałem, że Joshua będzie walczyć z Millerem w Nowym Jorku

Dużo mówi się, że kolejnym przeciwnikiem Anthony'ego Joshui (22-0, 21 KO) będzie Dillian Whyte (25-1, 18 KO), ale sam "Bodysnatcher" twierdzi, że nie odbyły się w tej sprawie żadne rozmowy. Whyte zdradza też krążącą w kuluarach plotkę, że Joshua będzie walczył w Nowym Jorku z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) zamiast na Wembley.

- Nic nie wiem o swojej walce z Joshuą i nie mam pojęcia co się dzieje. Jego sztab powinien przynajmniej się ze mną skontaktować. Spotkam się z Hearnem dopiero za dwa tygodnie. Powinienem wiedzieć na co się szykować, tymczasem spotkamy się pod koniec miesiąca
- niepokoi się Whyte.

- Słyszałem plotkę, że Joshua walczy z Millerem w Madison Square Garden. Ten nasz bokserski światek jest mały i często jest bardzo wiele prawdy w tym co się słyszy
- dodał Dillian.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 20:49   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dobrze gdyby to byla prawda. Wg mnie najlepsze mozliwe zestawienie dla AJ, jesli nie wypali walka z Wilderem.
Najlepsza z mozliwych weryfikacji dla Millera. No i to duzo by to powiedzialo, jak poradzi sobie Tony pod presja takiej krowy jak Jarrell xd
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 21:18   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Dobry wieczór.
Szkoda.Nie wliczając w to Wildera i Furego to właśnie Whyte zobaczyłbym najchętniej z Joshuą w kolejnej walce.
Julek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 21:30   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Whyte zasługuje na title shota jak nikt inny. Prawdą jest,że sam stokroc bardziej wolalbym zobaczyc walke Joshua vs Miller niz Joshua vs Whyte,bo zbytnio nie lubie rewanzów roztrzygnietych walk.Wole 'nowe'..Ale z drugiej strony tego Dilliana jest po prostu szkoda. Chłop wychodzi do kazdego,łapie dwa nokauty roku na ciekawych zawodnikach,walczy oldschoolowo(prowadzenie i wygląd zresztą też).. Po prostu zasługuje na pojedynek o ktorys z głównych pasów jak nikt inny z czynnych zawodnikow.

Miller sie użala,ze nikt nie chce z nim walczyc,tymczasem Puleva odmowil,a dzis jest głosno o tym ze nie przyjal walki z Usykiem na wiosne.. Do tego jego rywale są krojeni jak u krwaca.. Wszystko albo leniwi flegmatycy,albo krusi albo past prime dziadki..Ale nie powiem, wolabym zobaczyc walke Joshua Vs Miller jednak.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 21:51   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Dobrze gdyby to byla prawda. Wg mnie najlepsze mozliwe zestawienie dla AJ, jesli nie wypali walka z Wilderem.
Najlepsza z mozliwych weryfikacji dla Millera. No i to duzo by to powiedzialo, jak poradzi sobie Tony pod presja takiej krowy jak Jarrell xd
Jestem jak najbardziej za. Jedno z najlepszych zestawień w HW do
zrobienia.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 22:22   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Oby to była prawda. Joshua vs Miller to petarda. Do tej walki powinno dojść już teraz.

Zgadzam się też z Matim, że Whyte na rewanż zasłużył, niemniej ciężko go upchać bo ta czołówka HW zrobiła się cholernie ciasna.

To jest piękne, tyle silnych i mocnych nazwisk w walce o najwyższe laury - stan rzeczy jaki w HW nie obowiązywał od blisko dwu dekad! Ktoś kiedyś tu na forum (chyba Śp. Adrian) pisał, że WH narodzi się na nowo jak tylko Klitschko spadnie z piedestału... Prorocze słowa.
Winky jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-01-19, 00:08   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
To chyba by były prawdzie fajerwerki, zestawienie miler vs. Joshua to jest to. Ja szanuję diliana, widzę że poczynił postępy od ostatniej walki z AJ ale walka z Millerem jest czymś ekscytującm, czymś nowym. Chcę to zobaczyć.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-01-19, 01:41   #8 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Jedynym gościem z zaplecza (poza wielką trójcą) o którym tak naprawdę niewiele wiemy jest Miller. Do tego dochodzi promocja AJ w USA. Moim zdaniem ta walka ma wielki potencjał, kryje w sobie fajną tajemnicę
i Hearn o tym wie.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-01-19, 08:15   #9 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
... Miller sie użala,ze nikt nie chce z nim walczyć (...),a dzis jest głosno o tym ze nie przyjal walki z Usykiem na wiosne..
... i tak się właśnie uprawia politykę .
Byłoby 100% racji, gdyby komentarz nie dotyczył artykułu,
który najprawdopodobniej wyjaśnia dlaczego Miller odmówił Usykowi
... i tyle w tym temacie.
MutantGentleman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-01-19, 13:58   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

Gdyby tak było i plotki jakie usłyszał Dilian się potwierdziły, to tak jak pisali przedmówcy, byłoby to najlepsze zestawienie dla AJ w zastępstwie Wildera czy Fury'ego. Powiem więcej - bardziej mnie ta walka ciekawi obecnie niż starcie z DW. Podejrzewam że walka z dzikusem, - a tym bardziej z TF - będzie nudnym czajeniem się jednego i drugiego na jeden kończący cios i jednocześnie asekuracją w defensywie, by przypadkiem samemu czegoś nie zebrać.
W przypadku Millera sprawa będzie wyglądac zgoła inaczej, bo Jarell to zawodnik, który z całą pewnością nie zmieni swojego stylu walki i dalej będzie parł na przód bez zbędnej asekuracji, co wpłynie bardzo korzystnie zarówno na przebieg jak i efektowność tej walki. Dzieki temu możemy zobaczyć: a) dawnego Joshuę, który wychodzi się bić; b)odschoolwy pojedynek jak pierwsze starcie Diliana z Chisorą.
Dodatkowo, dzieki powyższemu taki obraz walki będzie doskonałym podłożem do wznowienia popularności HW w USA.
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania