boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Łapin pomaga znaleźć trenera dla Szpilki. Kierunek Ukraina (http://www.boxing.pl/forum/newsy/54671-apin-pomaga-znalea-ae-trenera-dla-szpilki-kierunek-ukraina.html)

Krystian Sander 04-01-19 16:40

Łapin pomaga znaleźć trenera dla Szpilki. Kierunek Ukraina
 

Artur Szpilka (22-3, 15 KO) nadal nie ma trenera po nieoczekiwanej śmierci Andrzeja Gmitruka. "Szpila" zaczyna się niecierpliwić, a w poszukiwaniach opiekuna dla niego pomaga Fiodor Łapin, mający mnóstwo kontaktów na wschodzie. Łapin przyznaje jednak, że znalezienie trenera o odpowiednim profilu, gotowego też przeprowadzić się do Polski, nie jest rzeczą prostą.

- Znakomicie zna tamtejsze środowisko (przyjaciel Łapina ze studiów - red.), ale ostrzegałem Artura, że to nie potrwa kilka dni, a kilka tygodni. Nie jest tak, że ja mówię "Szpilka" i na Ukrainie ustawia się kolejka chętnych. Potrzeba kogoś, kto będzie dla niego takim autorytetem jakim był Andrzej Gmitruk. Poza tym ten ktoś musi przecież przeprowadzić się do Polski, a takiej decyzji nie podejmuje się z godziny na godzinę. Reasumując przyjaciel działa, jesteśmy umówieni wkrótce na telefon – zaznaczył Łapin w rozmowie z portalem sport.tvp.pl.

Źródło: sport.tvp.pl
Zdjęcie: Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl

macius 04-01-19 18:01

Cytat:

Napisał Gwahu (Post 586771)
A dlaczego Łapin sam nie chce trenować Szpilki, przecież już współpracowali i z tego co kojarzę byli obydwoje byli zadowoleni ze współpracy, po co ściągać innego Rosjanina, który będzie trenował tylko Szpilkę? Na stałe tu się go sprowadzi, dla jednego Szpilki? Czego miałby go nauczyć ten kolejny trener, Szpilka już wszystko wie, dużo lepszy nie będzie a Łapin zna go najlepiej i wie od czego zacząć.

Łapin jest charakterny, to gatunek na wymarciu. Inna sprawa, że dobrze wie, że ze Szpilki już nic nie będzie, a kolejny nokaut z kimś solidniejszym to tylko kwestia czasu.

Szymon Aleksandrowicz 04-01-19 18:18

Cytat:

Napisał macius (Post 586776)
Łapin jest charakterny, to gatunek na wymarciu. Inna sprawa, że dobrze wie, że ze Szpilki już nic nie będzie, a kolejny nokaut z kimś solidniejszym to tylko kwestia czasu.

Oczywiście. Powiedział Fiodor, że nigdy nie będzie już trenował Szpili i trzyma się tego. Ma facet jaja, bo nie wierzę, że Wasyl nie próbował go skłonić do zmiany decyzji.

Black Dragon 04-01-19 20:22

Cytat:

Napisał Szymon Aleksandrowicz (Post 586780)
. Ma facet jaja, bo nie wierzę, że Wasyl nie próbował go skłonić do zmiany decyzji.

Coś kojarze że próby namawiania ze strony Wasyla skończyły sie w momencie kiedy Łapin zagroził że odejdzie z grupy

The Greatest 04-01-19 20:41

Łapin nie rzuca słów na wiatr jak widać. Powiedział, że ze Szpilą nie będzie trenował i się tego trzyma. Pokazuje też fajnie, że mimo wszystko może coś zrobić bezinteresownie dla byłego podoopiecznego - pomagając w nawiązaniu kontaktu z innym trenerem. Co do ściągania trenera itd. to pewnie i tak współpracowaliby tylko podczas campów przed walkami, a odleglości są tak nie wielkie, że jeden jak i drugi raczej nie mieliby problemów z dojazdem np. 8-10 tyg treningów, gdzie spokojnie znalezliby 2-3 weekendy na powrót do rodziny. To nie bylyby wyjazdy jak do USA gdzie trzeba sporo zaplacic za bilet i stracic wiele czasu w podróży. Tutaj rzut Warszawa-Kijów+transfer lub Warzawa - wschodnia ukraina (samochodem) to raptem pol dnia bez zmiany strefy czasowej.. w piatek wieczorem jedzie/leci z pkt A do B i ma caly weekend w domu (jeden lub drugi). Ciekawe tylko kogo wezma na trenera i jak beda go kreowali "wielki mistrz amatorow z ukrainy, nastepca starego lomaczenki, kolejny znakomity trener ze wschodu, tylko twarda ruska reka ustawi szpilmana, brakowalo troche wschodniego stylu, dzieki ktoremu artur zostanie mistrzem"

pain.exe 04-01-19 20:51

Wg. mnie bardzo wymowne jest to, że ktoś taki jak Łapin powiedział że pierdoli trenować Szpile. To samo było u Shieldsa, to samo było widac w ostatniej walce z Wachem jak Gmitruk wychodził z siebie i chuja to dało. Ajtuj to przypadek niereformowalny i nie pomoże nawet wspomniany przez The Greatest stary łomaczenki, nawet Roger Mayweather ani stary Moneya ani Freddie Roach no po prostu kurwa nie ma takiego autorytetu bo Szpila jest za głupi i sciaganie "lepszego" trenera to po prostu strata kasy.

Dorzuciłbym go do kogokolwiek z polski, efekt ten sam i tak nie bedzie robił w walce nic czego się uczył na treningach.

julian 04-01-19 22:14

Cytat:

Napisał pain.exe (Post 586788)
się uczył na treningach.

chodzą słuchy, że najwięcej się nauczył na kadrze, operować rękami, szybko, góra - dół, góra-dół. Potem już wszystko wiedział, więc żaden trener nic nowego nie wniósł, ręcę opadały po mocniejszym ciosie w kierunku, w którym pobrał treningi na kadrze

lukas1816 04-01-19 22:25

Na miejscu wasyla zainwestowałbym w Gusa Currena

Roman Wojewoda 04-01-19 22:56

Cytat:

Napisał lukas1816 (Post 586794)
Na miejscu wasyla zainwestowałbym w Gusa Currena

a kto to jest Gus Curren?

puciu 05-01-19 00:57

jakby łapin "kogoś" znał z ukrainy to już by tu był...pierdoooolenie takie..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.