boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 05-01-19, 01:28   #11 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał julian Zobacz post
chodzą słuchy, że najwięcej się nauczył na kadrze, operować rękami, szybko, góra - dół, góra-dół. Potem już wszystko wiedział, więc żaden trener nic nowego nie wniósł, ręcę opadały po mocniejszym ciosie w kierunku, w którym pobrał treningi na kadrze
Tylko ja zrozumiałem ten wyborny podtekst? :D

alessio000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 05:45   #12 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał armand Zobacz post
a kto to jest Gus Curren?
Ostatni trener Adamka i obecny Balskiego...
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 07:24   #13 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawulon Zobacz post
Ostatni trener Adamka i obecny Balskiego...
Kto to jest Gus Curren *w świecie*? Rozumiem @armanda i też od jakiegoś czasu zastanawiam się, w którym miejscu Curren stał się autorytetem trenerskim, że jest tak ceniony w Polsce. Czy to nie działa wciąż czar Matiego nad Gusem roztoczony przy okazji wyciskania resztek z Adamka?
A Szpilka niech namówi Raubo, będą chociaż jaja w narożniku.
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 08:47   #14 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Z Currenem to nie ma nawet jak tarczować, facet jak podniesie ręce to prawdziwy ciężki będzie je miał na wysokości jaj.... a czy coś znaczy w świecie, czy nie, jakie to ma znaczenie, kim jest Szpilka żeby chciał go prowadzić ktokolwiek topowy, wielki książe musi mieć autorytet nad sobą buheheh , nawet szkoda kasy na takie wydatki. Tutaj trzeba tylko kogoś kto go podholuje do ostatniej dużej wypłaty, potem zaasekuruje w drodze do szpitala i tyle. Pomijając już możliwości sportowe na poziomie Moliny/Wacha, to chyba nikt nie wierzy, że facet dźwignie się psychicznie i będzie w stanie go ktokolwiek kontrolować w ringu po Gmitruku.

Co do Łapina to przecież nie wpuści tego dzbana teraz do swojej sali, może jeszcze wspólny pokój z Diablo mieliby zająć co? Charakter charakterem, facet i tak ma zbyt wielu na głowie, do tego konflikty w grupie, ma poważnych zawodników, którymi ma się zająć, duże wyzwania przed nimi, a miałby jeszcze wpuścić na salę największego królewicza polskiego boksu i tracić na niego czas, dajcie już sobie z tym spokój.
legos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 09:32   #15 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja tak sobie myślę żeby go zaczął trenować El Testosteron Najman obaj są siebie warci a i jakąś galę by mu zrobił na narodowym
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 11:41   #16 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał legos Zobacz post
Z Currenem to nie ma nawet jak tarczować, facet jak podniesie ręce to prawdziwy ciężki będzie je miał na wysokości jaj....:
Oj tam oj tam

Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 12:15   #17 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wielki szacunek dla Łapina. Tylko przez konsekwencję do szacunku (tak tłumaczył potem trener, jak go zapytałem czemu mnie nie wystawia). Szpilka rozstał się z trenerem w dziwnych okolicznościach, bo z tv. Trener który pomógł mu wejść na poziom już dla niego nieosiągalny. Niestety Artur chciał nokautów, a trener Łapin wiedział, że bliżej mu do Byrda niż do Tysona. Myślę, że będzie problem z trenerem dla Szpilki, bo Wilczewski raczej nie będzie go umiał ustawić, a Szpila i tak będzie "wiedział swoje" , a innych trenerów w Polsce nie widzę. Więc może Kostya Tschu (jako boksera uwielbiałem jego zaciętość, a Povietkina najfajniej się oglądało pod jego wodzą) ?
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 12:16   #18 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał lukas1816 Zobacz post
Na miejscu wasyla zainwestowałbym w Gusa Currena
Gus Curren to pierdoła, nie trener. Takiego samego trenera to każdy może se znaleźć w okolicznym klubie bokserskim. Przecież on nie ma autorytetu u żadnego ze swoich obecnych podopiecznych. Taki trener to może trenować, co najwyżej 5-latków i powiedzieć "Maciuś, uderz lewy prosty w worek, poskacz sobie na skakance, a potem sobie fajnie potarczujemy". On to typ gościa, co cie nie opierdoli za nic, jesteś u niego bezkarny, a Szpilke trzeba doprowadzić do porządku raz, dwa i żeby czuł respekt do trenera. Inwestowanie jakichkolwiek pieniędzy w tego dziadygę to przeżytek.
Marian Paździoch jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 14:06   #19 (permalink)
bum

Domyślnie

Nawet najlepszy trener z gówna bata nie ulepi, czy jak to się mówi że z pustego to i Salomon nie naleje. Taka prawda.
harryhaft jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-19, 16:15   #20 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Uśmiałem się. Nikogo Szpilka nie interesuje, a mało znaczący news i już trzy strony dyskusji. I się dziwią co niektórzy dlaczego się inwestuje w tego dresa.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania