boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-12-18, 22:56   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Moim zdaniem przeceniacie Wildera. Facet ma tylko kończący cios. Nic więcej. Oczywiście to w wielu przypadkach może wystarczyć, ale ja jestem przekonany, że AJ go pokona w 9 walkach na 10.

Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-12-18, 23:45   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
Moim zdaniem przeceniacie Wildera. Facet ma tylko kończący cios. Nic więcej. Oczywiście to w wielu przypadkach może wystarczyć, ale ja jestem przekonany, że AJ go pokona w 9 walkach na 10.
Kompletnie się z tym nie zgodzę. Wilder oprócz ciosu ma w ch** atutów. Jeśli słyszę, że Tyson go ośmieszał to jest to bzdura. To były dość równe rundy, o podobnych statystykach ciosów w celu. Fury wygrywał te rundy nie znacznie, wygrywał je bo jest lepszy boksersko, ale przy okazji zaliczył dwukrotne deski. Nie było to też przypadkowe i nie było efektem nonszalancji. "Świetny technicznie" Wład wyglądał jak dziecko we mgle, a Wilder sporo tam jednak nawsadzał. W mojej ocenie, oprócz kilku szarż podyktowanych ułańską fantazją Wilder radził sobie całkiem dobrze na tle świetnego technicznie Furego. Jak na siebie pokazał dojrzały boks.

Ponadto, facet jest kurewsko silny. Ważąc 20kg mniej nie dawał się przepychać olbrzymowi z Anglii czy podobnie wcześniej czołgowi z Kuby.

Świetnie znosi kondycyjnie trud pojedynku na najwyższym poziomie (co np. jest sporym problemem AJ), do końca zachowuje dynamikę i do końca jest bardzo groźny. Jest bardzo szybki i ma instynkt kilera.

Pokazał również, że potrafi przyjąć, szybko się regeneruje, wytrzymuje ciśnienie/presję i co ważne mocno wierzy w siebie i swoje możliwości. Ma serducho do tego sportu, po prostu.

Wildera nie jest też łatwo trafić! Jest mobilny i ciągle się porusza, może nie ma najlepszego jabu, ale świetnie nim dystansuje i ustawia pod prawą rękę. Jeśli tylko nie jest w amoku i furiackim ataku, potrafi świetnie unikać ciosów.

Facet tylko z ciosem nie pokonałby Ortiza i nie przewracał olbrzyma z Wilmslow.
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-12-18, 23:52   #13 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Faktycznie Hearn i spółka znaleźli się w takiej sytuacji, że uwielbiany do tej pory AJ zaczyna być wygwizdywany. Tłum zobaczył, że są inni kozacy w ciężkiej i już nie kupi tak łatwo rewanżu z Whyte. Teraz jest realna szansa, że Hearn, walczący o utrzymanie AJ na szczycie, może się zdecydować na gigantyczne ryzyko i zakontraktować DW. Jeśli do tego dojdzie zobaczymy porażkę Aglika przed czasem. Zupełnie nie wierzę w zwycięstwo AJ z DW a tym bardziej z TF. TF byłby przekleństwem robotycznego mięśniaka, po prostu by go ośmieszył. Z DW jest zawsze opcja, że się uda dojechać do wygranej na punkty, ale bardzo w to wątpie. Wiem, że moja opinia jest niepopularna, ale ja widzę AJ już po swoim szczycie. Chłopak musi zażywać tony wzmacniaczy a u takich zawodników kariera będzie intensywna, ale krótka.
Hmmm. To takie trollowanie świąteczne al'a Grninch świąt nie będzie tak? Ja rozumiem iż każdy ma swoje zdanie itp. Nawet te głosy na konkurencyjnych portalach, że AJ to Frank Bruno naszych czasów także rozumiem. Ale to jest najlepsze... Cytat---"Wiem, że moja opinia jest niepopularna, ale ja widzę AJ już po swoim szczycie. " Kolo przed trzydziestką. Wyprzedaje stadiony z Takamem. Z Povietkinem...Kurde nawet z Parkerem dużo typa to oglądało. I nagle przestaną bo rewanż z Wythe? Nie wydaje mnie się. Jedna walka, która rozbudziła wszystkich zblazowanych fanów w USA zrobiła taką różnicę? Śmiem wątpić. I te ośmieszenie AJ przez Furego? Na jakiej podstawie Pan to napisał? Wiadomo, że styl robi walkie. Ale jest też inne puste powiedzonko. Walka walce nierówna. Fury się przedstawił pięknie na tle Deontaya. Remis. Rewanż. I tyle. A Deontay? Dwie walki w których był w opłakanym stanie, ale wyszedł z twarzą. I bardzo dobrze, bo to go pewnie zbudowało potężnie, ale i AJ z Kliczką się na bank zbudował psychicznie.Ale nagle jest: O żesz ty ale alabama jednak kozak. Whyte strzelający jedynym ciosem AJ? O kurwa ale szklanka...Ech Co to się porobiło. Nagle z bumobijcy Wajldera, alabama stał się pogromcą wszystkiego co się rusza(i nie uważam, że akurat Pan tak pisał o nim, ale odnoszę się do ogólnej gadki, jakoby AJ był łatwiejszy). Ma czym dojebać, ale Joshua to nie robot jak tutaj Pan zauważa. Potrafi się dostosować do rywala i jakby nie było myśli w ringu przy pomocy trenera w narożniku. Czyli w sumie robot ale z Tru EJ AJ hehe. W sumie nic mądrego nie napiszę w podsumowaniu, ale bądźmy cierpliwi, a nam ring wynagrodzi. Bo, że dojdzie do walk między trzema tuzami wagi ciężkiej jakoś spokojny jestem. Wiadomo, będzie gadanie o past prime, ale dojdzie na pewno. Jedni są winni sobie sami( Fury i jego dieta 2-letnia) inni czekają na ruchy promotorów, takie czasy. Niestety bez hajsu nikt się lać nie chce. Trochę populistyczny mi post wyszedł i tak jakoś prymitywnie się wypowiedziałem, ale jak tak czytam Was wszystkich w tym internecie, czy to ekspertów czy to zwykłych ludzi to ręce opadają. Ośmieszenia, już po swoim szczycie itp...Ech. Jednak chyba nie umiem w internety.
linderoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-18, 08:32   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Tak samo AJ potrzebuje walczyc w USA jak Kliczki na Ukrainie czy GGG w Kazachstanie.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-18, 12:20   #15 (permalink)
prospect

Domyślnie

Panie linderoth, proszę o Pana adres, masz Pan u mnie piwo za ten komentarz.
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-18, 12:43   #16 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał macius Zobacz post
Panie linderoth, proszę o Pana adres, masz Pan u mnie piwo za ten komentarz.
Ode mnie drugie
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-18, 13:28   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał linderoth Zobacz post
Hmmm. To takie trollowanie świąteczne al'a Grninch świąt nie będzie tak? Ja rozumiem iż każdy ma swoje zdanie itp. Nawet te głosy na konkurencyjnych portalach, że AJ to Frank Bruno naszych czasów także rozumiem. Ale to jest najlepsze... Cytat---"Wiem, że moja opinia jest niepopularna, ale ja widzę AJ już po swoim szczycie. " Kolo przed trzydziestką. Wyprzedaje stadiony z Takamem. Z Povietkinem...Kurde nawet z Parkerem dużo typa to oglądało. I nagle przestaną bo rewanż z Wythe? Nie wydaje mnie się.
Ja piwa nie stawiam, bo nie do końca ten wpis rozumiem w kontekście mojej wypowiedzi i chyba piszący nie zrozumiał też o co mi chodziło:-) Hearn rozdawał karty jak chciał a DW i TF mogli sobie pomarzyć o wbiciu się na ten pułap. Tymczasem jedna ich walka wyraźnie zmienia układ sił (owszem) i teraz ów Hearn znalazł się w nietypowej dla siebie sytuacji, bo wciska Whyte na siłę, tak to miał założone od dawna, a tu Angole coraz wyraźniej domagają się walki z DW/TF a sam Hearn jest wygwizdywany. Nie oznacza to, że AJ przepadł i nikt nie obejrzy jego walki z Whyte (skąd takie wnioski?), ale oznacza to, że rewanż TF/DW w UK może przebić oglądalność AJ a to było niewyobrażalne jeszcze przed chwilą. Co do formy AJ, on nie tyle zbudował się na Kliczce co trochę się na nim rozbił tracąc pewność siebie. Wcześniej miał ten szalony zryw i przekonanie o niezniszczalności a teraz pyka ostrożnie przed opuszczającym ręce Parkerem. Poza tym ja widzę w nim mniejszą dynamikę niz wcześniej, rusza się jak posąg i generalnie mam wrażenie, że najlepszego AJ już widzieliśmy. Może się mylę, ale póki co jego kolejne przeciętne walki raczej mojej opinii nie przeczą. AJ to ciągle fizyczny fenomen i zapewne farmaceutyczny również, bo wydolność i regenerację ma niemozliwą (dosłownie) jak na taką ilość mięcha, ale ja po prostu widzę jego przegraną zarówno z DW jak i TF. DW go trafi i przewróci a TF ogra do jednej bramki. Zresztą wydaje mi się, że Hearn to wie i nie będzie stawiał takich wyzwań przed AJ, chyba, że naprawdę nie będzie miał wyjścia. Ostatnia walka DW/TF wyraźnie nim wstrząsnęła. Zaczął nerwowy PR o chęci organizacji pojedynku, ale na wszelki wypadek wciśnie jeszcze tym razem Whyte. Ciekawe co z drugim tegorocznym pojedynkiem. Ja bym stawiał. że Hearn by bardzo chciał Pulewa:-) Sęk w tym, że klimat może tak się zmienić, że ludzie wymuszą po prostu walkę na szczycie. I oby tak się stało.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-18, 14:26   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Przecież AJ wyrażnie zaprosił Wildera do ringu, nawet zręcznie odwrócił ( zapewne starowany przez promotora) kota ogonem mówiąć, że wręcz błaga o walke z Wilderem Tymczasem na lajcie oklepie albo obiwązkowego i łatwego Whyte, albo obowiazkowego i łatwego Puleva i spokojnie poczeka na zwycięzce Fury vs Wilder za jeszcze wieksze pieniądze niż teraz. Ewentualnie zmierzy się z którymś z nich już w tym kwietniu. Niezależnie od tego jak się rozwinie sytuacja AJ wciaż jest na najlepszej pozycji, tak sportowej jak i marketingowej.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-18, 14:50   #19 (permalink)
bum

Domyślnie

Ależ dobrze zrozumiałem Pana posta;] Tylko po prostu to była taka kropla co przelała czarę goryczy ogólnego krytykanctwa AJ po tym jak DW wygrał z Ortizem;] Ja rozumiem, że teraz każdy ma prawo wymagać żeby AJ walczył z Deontayem bo jak nie to oczywiście "ucieka". Ale przybrało to po prostu taką samą retorykę jak z Wilderem przed Ortizem. Że bumobij. Teraz AJ to kunktator(heh). Przed Wilder Ortiz AJ był najlepszy i w ogóle och ach. Po Ortizie i powrocie Furego, mamy dwie mega gwiazdy, a Joshua nagle jest robotem i nie dał by rady z Furym. Oczywiście to Pana odczucia, ja mam odmienne;] Gdzie Hearn stracił tę swoją pozycję? Bo jeden pojedynek na szczycie zrobił liczby jak AJ z hmm Parkerem choćby? Wygwizdywania Hearna szczerze nie słyszałem, ale jeśli tak jest to przecież normalne. Każdemu się nie dogodzi. Ja nadal upieram się o cierpliwość bo do tych walk dojdzie na pewno(moim zdaniem oczywiście). Platforma DAZN do tego doprowadzi prędzej czy później;]

edit: I znów się w sumie odniosłem ogólnie do krytyki AJ ,a nie Pana posta ale tak już mam jak mi ktoś krytykuje zawodnika którego lubię oglądać hehe

Za piwa podziękuję bo już patrzeć na nie nie mogę;p
linderoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-18, 15:39   #20 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Sami widzicie panowie ile emocji wzbudza ewentualna walka ww. trojki. Zdania sa bardzo podzielone, co dodaje dodatkowego smaczku takiej walce. Po fakcie ktos odczuje duza satysfakcje, ze jednak mial racje, druga strona natomiast moze przelknac gorzka pigulke.

To sa mega zestawienia. Napewno najwazniejsze w obecnej erze wagi ciezkiej. Jesli nie rozwiaza sie miedzy soba, to nikt tak naprawde nie bedzie mogl o sobie powiedziec, ze byl najlepszym ciezkim w obecnej erze. Jesli natomiast ktos okaze sie najlepszym w bezposrednich zestawieniach, bedzie ogromna gwiazda, zdecydowanie wieksza niz teraz jest sam AJ na wyspach(a jest naprawde wielką).

Jak dla mnie zadna z walk miedzy nimi, czy to AJ-Wilder,AJ-Fury,Fury-Wilder nie ma jednoznacznego faworyta. Absolutnie wszystko moze sie tam zdarzyc, a umniejszanie czy wrecz nazywanie kogos bumem, lajza zaczyna mnie smieszyc
Kazdy ma swoje koronne atuty, na niespotykanym poziomie. Atuty, ktorymi jest w stanie wygrac z absolutnie z kazdym ciezkim na tej planecie.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania