boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-12-18, 14:56   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Khan: wolę walkę z Crawfordem. Nikt nie doceni teraz wygranej z Brookiem

Dość niespodziewanie, Amir Khan (33-4, 20 KO) zwrócił się w kierunku starcia z Terence'em Crawfordem (34-0, 25 KO), a dalej mu do lukratywnej i zdecydowanie bardziej "wygrywalnej" walki z Kellem Brookiem (39-2, 26 KO). Zdaniem Amira po słabym występie Brooka z Michaelem Zerafą nikt nie doceni już zwycięstwa nad "Special K". Tymczasem promotor Crawforda Bob Arum uważa, że konfrontacja z Khanem nie będzie łatwa dla Terence'a.

- Pojedynek Crawforda z Khanem nie jest jeszcze uzgodniony, ale byłaby to świetna walka. Khan na pewno mocno się postawi. Jest większy od Crawforda, który jest małym półśrednim. Terence wygra, ale to nie będzie łatwe. Khan jest bardzo dobrym i śliskim bokserem, co pokazał z Canelo. Przegrał przez nokaut, bo Canelo jest za duży - powiedział Arum.

- Walka z Crawfordem jest większa, bo ma światowy tytuł i jest jednym z najlepszych pięściarzy P4P. To ogomne wydarzenie, a do tego dochodzi słaby występ Brooka. Jak wygram każdy powie, że Brook był już skończony. Szkoda, że do walki z Kellem nie doszło wcześniej, ale to była jego wina, bo za dużo kłapał dziobem. Gdyby nie to sytuacja byłaby inna. To jednak ciągle duży pojedynek i taki, który mogę wygrać - uważa Khan.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-12-18, 20:43   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Khan większy od Crawforda??? No to chyba jestem ślepy.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-18, 01:00   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Walka Khana z Brookiem to dla mnie zgniłe jabłko. Khan nie budzi już we mnie żadnych emocji. Czy przegra przez KO (po raz kolejny), czy na pkt., czy może nawet wygra... to nie jego nazwisko przyciąga moją uwagę w welterweight. Do tej walki powinno dojść kilka lat wcześniej gdy obaj byli na fali, a starcie to byłoby absolutnym hitem.

Pojedynek z Crawfordem oznacza łatwą wygraną Amerykanina.
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-18, 21:52   #4 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Obydwie opcje dla Khana to sromotne porażki
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania