boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-12-18, 15:52   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 446 razy w 129 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Thurman: odetnij mi rękę, odetnij mi nogę, ale dopóki żyję, to ruszam naprzód

19 miesięcy temu swój ostatni pojedynek stoczył Keith Thurman (28-0, 22 KO). "One Time" pokonał wtedy w unifikacyjnym boju w wadze półśredniej Danny'ego Garcię i kompletnie przepadł przez problemy zdrowotne.

W limicie do 147 funtów doszło w tym czasie do całkowitej zmiany układu sił, ale Amerykanin zamierza powoli wracać do biznesu. 29 stycznia Keith w końcu pojawi się w ringu, mierząc się z Josesito Lopezem (36-7, 19 KO).

- Zostałem właściwie wychowany przez żołnierza, Bena Getty'ego. Odetnij mi rękę, odetnij mi nogę, ale dopóki żyję, to ruszam naprzód - powiedział Thurman, odnosząc się do swojego pierwszego trenera, który zmarł w maju 2009 roku w wieku 63 lat po walce z cukrzycą.

- Ludzie teraz będą doszukiwać się w moim boksie pewnych rzeczy. Jak uderzam, jak reaguję na ciosy, czy jestem szybki, pewny siebie, a może nieśmiały? Czy jestem silny? Może zacznę mocno, a potem padnę? Mogą to wszystko obserwować, ale nie przejmuję się tym. Jestem gotowy - zapewnia "One Time" Thurman.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-18, 19:39   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Niech do tej walki w ogóle dojdzie, a jak to się uda, niech Thurman wyjdzie z tego bez szwanku. Osobiście mam spore obawy czy jego organizm da radę tak, jak kiedyś, a bardzo bym chciał, bo facet zawyża poziom swojej wagi.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania