boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Thurman: odetnij mi rękę, odetnij mi nogę, ale dopóki żyję, to ruszam naprzód (http://www.boxing.pl/forum/newsy/54399-thurman-odetnij-mi-rae-kae-odetnij-mi-nogae-ale-dopa-ki-yjae-ruszam-naprza-d.html)

Krystian Sander 08-12-18 15:52

Thurman: odetnij mi rękę, odetnij mi nogę, ale dopóki żyję, to ruszam naprzód
 

19 miesięcy temu swój ostatni pojedynek stoczył Keith Thurman (28-0, 22 KO). "One Time" pokonał wtedy w unifikacyjnym boju w wadze półśredniej Danny'ego Garcię i kompletnie przepadł przez problemy zdrowotne.

W limicie do 147 funtów doszło w tym czasie do całkowitej zmiany układu sił, ale Amerykanin zamierza powoli wracać do biznesu. 29 stycznia Keith w końcu pojawi się w ringu, mierząc się z Josesito Lopezem (36-7, 19 KO).

- Zostałem właściwie wychowany przez żołnierza, Bena Getty'ego. Odetnij mi rękę, odetnij mi nogę, ale dopóki żyję, to ruszam naprzód - powiedział Thurman, odnosząc się do swojego pierwszego trenera, który zmarł w maju 2009 roku w wieku 63 lat po walce z cukrzycą.

- Ludzie teraz będą doszukiwać się w moim boksie pewnych rzeczy. Jak uderzam, jak reaguję na ciosy, czy jestem szybki, pewny siebie, a może nieśmiały? Czy jestem silny? Może zacznę mocno, a potem padnę? Mogą to wszystko obserwować, ale nie przejmuję się tym. Jestem gotowy - zapewnia "One Time" Thurman.

Źródło: boxingscene

Tejksio 08-12-18 19:39

Niech do tej walki w ogóle dojdzie, a jak to się uda, niech Thurman wyjdzie z tego bez szwanku. Osobiście mam spore obawy czy jego organizm da radę tak, jak kiedyś, a bardzo bym chciał, bo facet zawyża poziom swojej wagi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.