boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-12-18, 16:38   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 446 razy w 129 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Izu: nie byłem dobrze prowadzony. Widziałem, jakie pieniądze pompowano w Parkera

Izu Ugonoh (18-1, 15 KO) był gościem Pawła Wilkowicza na sport.pl w programie "Wilkowicz Sam na Sam". W trakcie wywiadu poruszono kwestię pobytu Izu w Nowej Zelandii, udziału w "Tańcu z Gwiazdami", czy śmierci trenera Andrzeja Gmitruka. Zapraszamy do lektury fragmentów tej rozmowy.

- Jakoś nie mogę nabrać rozpędu. Żyłem ostatnio w niepewności i jeśli ktoś mnie pyta, jak się czuję po śmierci trenera Andrzeja Gmitruka, to powiem szczerze: teraz mam podcięte skrzydła. Trudno doszukać się w tym sensu, nie doszukasz się. Dzień wcześniej kończyłem trening, a trener robił sobie brzuszki, rozciągał się. Pomyślałem: "Trener jest mocny, w świetniej formie fizycznej". (...) "Taniec z Gwiazdami"? Nie zrobiłbym tego ponownie. Ostatecznie to ja musiałem tam być i trochę marnować czas. Choć były w tym też plusy, pozytywy. (...) Nie byłem dobrze prowadzony. Parę lat mi uciekło, z różnych względów. Sprowadza się to do interesu innych ludzi, a nie mojego dobra. To, co wydarzyło się w osiem lat, można było zrobić w cztery lata. Ale nie mam do nikogo pretensji. Mam nadzieję, że w przyszłości będę podejmował właściwe decyzje. (...) Będąc w Nowej Zelandii widziałem, jak dużo pieniędzy, energii pompowano w Josepha Parkera. W jego promocję, w jego karierę. To były miliony, zanim doszedł do dużych walk. Tutaj w Polsce, mam takie wrażenie, zanim chłopak jeszcze dobrze nie wystartuje, to już dzielą skórę na niedźwiedziu. Widzę dziś utalentowanego chłopaka i myślę, jak się jego kariera potoczy. Mam nadzieję, że go nie zniszczą. (...) Walka z Joshuą? Wiesz, gdzie bym był, gdybym wygrał z Breazeale'em? Byłbym być może pierwszy w kolejce do walki o pas. Czyli to mogło być już kiedyś. Ja nie mówię, że to się na pewno zdarzy, ale to nie jest abstrakcja, by za trzy - cztery walki mogło do tego dojść. Co zrobię, gdy przegram następną walkę? Nie przegram następnej walki. Wygram ją i to w sposób zdecydowany - mówił Ugonoh.

Cała rozmowa do obejrzenia TUTAJ.

Źródło: sport.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 17:10   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

W końcu Izu przyznał to o czym wszyscy wiemy. Kilka lat kariery zmarnował, a zabawy z tańcem też nie były mu do niczego potrzebne.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 17:31   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
W końcu Izu przyznał to o czym wszyscy wiemy. Kilka lat kariery zmarnował, a zabawy z tańcem też nie były mu do niczego potrzebne.
Myślę, że jakby znów szmal by się pojawił to i Izu by zatańczył... Właśnie po to było, tak jak obijanie szmat w Nowej Zelandii ... Nie lubię go i nie polubie. Bokser też średni.
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 17:47   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Doszedł do prawidłowych wniosków, tylko... czemu tak późno ? Gdy był w Nowej Zelandii, obijał buma za bumem, a jednocześnie widział, że jest tłem dla Parkera, to wówczas nie było żadnych refleksji ? Nic nie dało się zrobić ?
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 23:03   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

To teraz Izu przyznaj rację tym, którzy nazywali Cię mistrzem marnowania kariery, a Ty tylko z nich szydziłeś tym, którzy odradzali ci występ w tzg, tym którzy mówili że w nowej Zelandii mają cię w dupie itd. to wszystko to właściwie 100 procent prawda, a nie hejt i to prawda podyktowana tylko pragnieniem "posiadania" przez nasz kraj mistrza hw i żalem, że tracisz cenne lata.
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 23:07   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Nic do chlopaka nie mam, ale naprawde spierdolil sobie kilka ladnych lat kariery. Swiadomie czy nieswiadomie, ale na wlasne zyczenie.
Teraz jest ostatni dzwonek, albo temat ruszy z kopyta albo duza kariera bedzie tylko niespelnionym marzeniem. Tutaj juz zaden madry wywiad, rozmowa nic nie da. Teraz jest czas na konkrety, na plan i dzialanie. Oby wypalilo, bo potencjal na fajtera z przynajmniej szerokiej czolowki, moim zdaniem jest.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 23:31   #7 (permalink)
contender

Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=D6CFu6cosks

Te niby wyluzowanie i niby dystans xD
Niech on zacznie boksować, sprawdzać się z kimś z top 30, bo odbił się od Dominika "wiszące cycki" Breazeale, a dalej zero konkretów. Póki co to samymi wywiadami pozycji nie zbuduje, wiem ze dla januszerki to bedzie zawsze1 fajny murzyn "halyna zoba jak mowi po polsku o kurwa" i on na tym wizerunku sporo żeruje wbrew pozorom.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 23:33   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

No i zobaczymy co dalej bo na razie to się związał z "promotorem" który nie zrobił jeszcze żadnej gali. Odważnie
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 23:41   #9 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Tyle że Parker to najwiekszy talent w HW w Australii gdzie taki zawodnik przynosi zyski. W Ameryce wiele zawodników którzy cos osiągneli często walczyli na początku za drobne i zapieprzało na etacie.

Izu miał swoją szansę z Breazeale'm, który nawet nie był w formie i jej nie wykorzystał. Miał okazję walczyć z Wachem, ale z tego co mówił w jednym wywiadzie wynikało że kasa była za mała.
Robercik (Frazier) jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 23:46   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Niby te szanse miał ale w tej walce wyszlo właśnie obijanie bumów przez te wszystkie lata. Wystrzelał się w kilka min jak kompletny amator, gdyby miał wcześniej więcej doświadczenia z mocnymi rywalami to pewnie dziś by mierzył w inne walki niż ta która go czeka na marcowej gali.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania