boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Wilczewski przygotuje Sulęckiego w przypadku potwierdzenia walki z Andrade'em? (http://www.boxing.pl/forum/newsy/54368-wilczewski-przygotuje-sulae-ckiego-w-przypadku-potwierdzenia-walki-z-andradeem.html)

kubakj 07-12-18 05:03

Walki moze nie byc, wiec nie mamy co sie podniecac, moze znajda innego trenera.

Andrade zostal aresztowany z pistoletem bez pozwolenia. Wyszedl za kaucja, ale to jest na tyle powazne przestepstwo, ze do pierdla bedzie trzeba bedzie isc.

Raczej walki nie bedzie.

Wojtek Mistrzu 07-12-18 17:43

Cytat:

Napisał szmagel (Post 584787)
a w czym Wilczewski jest lepszy od Currena? czego on może nauczyć Sulęckiego? amerykanin mimo że dłużej w zawodzie to wydaje się mieć bardziej świeże podejście do boksu. Z Adamkiem stworzyli świetny duet, była chemia. Bashir Wilczewskiego kiedyś dobrze wyjaśnił

Jest lepszy dla Sulęckiego, bo mówi po polsku i trenował go Gmitruk. Choćby tyle.

szmagel 07-12-18 18:15

Cytat:

Napisał Wojtek Mistrzu (Post 584875)
Jest lepszy dla Sulęckiego, bo mówi po polsku i trenował go Gmitruk. Choćby tyle.

To weźmy Wacha, też mówi po polsku i trenował go Gmitruk. Warsztat ten sam co u Wilczewskiego.

Jaki trener takie możliwości, Sulęcki szybko przestanie marzyć o wielkiej karierze.

Tejksio 07-12-18 18:42

Cytat:

Napisał Dariusz Chmielarski (Post 584784)
Trenerzy z USA są przyzwyczajeni do bokserów czarnoskórych, co powoduje że próbują przerobić na takich również Polaków, Rosjan itp. Nic dobrego z tego na ogół nie wychodzi. Sulęckiemu przydałby się raczej dobry trener z Rosji, Ukrainy lub innego kraju byłego ZSRR.

Trafna uwaga. Chyba, że byłby to elastyczny trener, dostosowujący swoją wiedzę do zawodnika, a nie trenujący wszystkich na jedno kopyto. Z Adamkiem przez jedną walkę wyszło obiecująco.

Cytat:

Napisał szmagel (Post 584787)
a w czym Wilczewski jest lepszy od Currena? czego on może nauczyć Sulęckiego? amerykanin mimo że dłużej w zawodzie to wydaje się mieć bardziej świeże podejście do boksu. Z Adamkiem stworzyli świetny duet, była chemia. Bashir Wilczewskiego kiedyś dobrze wyjaśnił

A Bashir to jakiś autorytet? Dla mnie to gościu w wielkim świecie z prostackimi manierami. Brak większych osiągnięć maskuje brakiem szacunku dla mniejszych. Dla mnie to żaden wyznacznik.

Cytat:

Napisał szmagel (Post 584879)
To weźmy Wacha, też mówi po polsku i trenował go Gmitruk. Warsztat ten sam co u Wilczewskiego.

Jaki trener takie możliwości, Sulęcki szybko przestanie marzyć o wielkiej karierze.

Wach nie jest trenerem, nie ma doświadczenia trenerskiego, zmysłu strategicznego i umiejętności motywowania oraz charyzmy. Poza tym Sulęcki i Wilczewski to podobna waga, więc zna realia. Ponadto Wilczewski cały czas robi postępy, potrafi też dawać trafne wskazówki w narożniku.

szmagel 07-12-18 19:28

Cytat:

Napisał Tejksio (Post 584883)
A Bashir to jakiś autorytet? Dla mnie to gościu w wielkim świecie z prostackimi manierami. Brak większych osiągnięć maskuje brakiem szacunku dla mniejszych. Dla mnie to żaden wyznacznik.

Sorry ale ale on pracował z takimi ludźmi jak Steward, Lewis, Usyk, Kliczko. Trener bardzo dobry ale z ciężkim charakterem.

Sykes 08-12-18 09:31

Dajmy czas Wilczewskiemu. Nie jestem zbytnio usatysfakcjonowany tym ruchem, ale niech każdy ma szanse. Poznamy owoce tego po pierwszej walce.

Krystian Sander 08-12-18 10:09

Wilczewski ma taki błagalny styl w narożniku. Praca z Wachem chyba tak na niego wpłynęła. Nie wprowadza on też spokoju, cały czas jest nabuzowany, nie mówiąc o tym, że nie jest autorytetem. Nie sądzę, by narożnik był atutem Stricza w najbliższej walce. Natomiast Wilczewski to wciąż młody facet, podpatrywał wielkiego fachowca przez lata i musi zacząć wyciągać wnioski. Może to będzie jego nowy start. Zebrał już trochę doświadczeń, a teraz dostał pod rękę głodnego faceta z czołówki mocnej wagi. Musi stanąć na wysokości zadania. To będzie inna robota niż z Wachem, którego trzeba błagać o ciosy. Zobaczymy... Panowie, nie pomylę się chyba, jeśli powiem, że to właśnie Wilku szykował Mastera do pierwszej walki z Kalengą? Historia za Wilczewskim nie stoi, ale czas napisać nową.

Tejksio 08-12-18 18:49

Cytat:

Napisał szmagel (Post 584890)
Sorry ale ale on pracował z takimi ludźmi jak Steward, Lewis, Usyk, Kliczko. Trener bardzo dobry ale z ciężkim charakterem.

Pracował z... niczego nie dowodzi. Pokaż mi kogo samodzielnie, od podstaw poprowadził na szczyt. Jako asystent mógł się z ludźmi dogadać, a jako pierwszy nie umie? To nie załatwia całego tematu.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:16.