boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Wilczewski przygotuje Sulęckiego w przypadku potwierdzenia walki z Andrade'em? (http://www.boxing.pl/forum/newsy/54368-wilczewski-przygotuje-sulae-ckiego-w-przypadku-potwierdzenia-walki-z-andradeem.html)

szmagel 06-12-18 11:52

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 584749)
A masz pomysł kogo? Bo generalnie u nas jest raczej ciężko z trenerami.

Tak na szybko to Gosiewski, może niech zagadają do Currena, innych opcji można też poszukać w UK/USA (stała współpraca). Niech zrobią to jak należy, a nie na łatwizne z Wilkiem

puciu 06-12-18 15:09

Cytat:

Napisał Rockefeller (Post 584747)
Co to ostatnio za głupia moda by dawać newsy dotyczące zawodników przeciwnej grupy promotorskiej. Raz Wasyl coś napisał o zawodniku Borka, Borek rewanż. I tak już któryś raz. Gość który zarzekal się, że promotorka będzie dla niego tylko zabawa, robi ostatnio tyle niskich lotów zagrań...
Kibicowalem cały czas Panu Mateuszowi, bo fajnie zapowiadał się projekt boks, nieźle to wyglądało sportowo i organizacyjnie, ale ostatnie pół roku w wykonaniu jego wykonaniu to porażka wizerunkowa.

Trener Gosiewski, ten który przygotowywał Mastera do ostatnich walk, też nie byłby najgorszym wyborem. Mam nadzieję, że niebawem urodzi się coś konkretnego w tej kwestii.

tej w wikipedi piszo że Mateo to dziennikarz...jak na złość jeszcze sportowy ...ale wiadomo że to przez gimbusy pisane na kolanie :)

Dariusz Chmielarski 06-12-18 15:19

Trenerzy z USA są przyzwyczajeni do bokserów czarnoskórych, co powoduje że próbują przerobić na takich również Polaków, Rosjan itp. Nic dobrego z tego na ogół nie wychodzi. Sulęckiemu przydałby się raczej dobry trener z Rosji, Ukrainy lub innego kraju byłego ZSRR.

Wojtek Mistrzu 06-12-18 15:33

Cytat:

Napisał szmagel (Post 584772)
Tak na szybko to Gosiewski, może niech zagadają do Currena, innych opcji można też poszukać w UK/USA (stała współpraca). Niech zrobią to jak należy, a nie na łatwizne z Wilkiem

Z całym szacunkiem, ale kto to jest Gus Curren? W czym jest lepszy od takiego Wilczewskiego?

szmagel 06-12-18 15:50

Cytat:

Napisał Wojtek Mistrzu (Post 584785)
Z całym szacunkiem, ale kto to jest Gus Curren? W czym jest lepszy od takiego Wilczewskiego?

a w czym Wilczewski jest lepszy od Currena? czego on może nauczyć Sulęckiego? amerykanin mimo że dłużej w zawodzie to wydaje się mieć bardziej świeże podejście do boksu. Z Adamkiem stworzyli świetny duet, była chemia. Bashir Wilczewskiego kiedyś dobrze wyjaśnił

Krystian Sander 06-12-18 16:07

Cytat:

Napisał szmagel (Post 584787)
Z Adamkiem stworzyli świetny duet, była chemia. Bashir Wilczewskiego kiedyś dobrze wyjaśnił

Dziś o tym myślałem i tak naprawdę to chyba jednak na Currena daliśmy się lekko nabrać, robiąc z niego nie wiadomo kogo. Walka z Haumono - posąg nie zadający ciosów, łatwa walka dla Polaka, sparing. Walka z Kassim - nic ciekawego ze strony Adamka, pojedynek bardzo bliski, spore kłopoty ze względu na przewagę szybkości Kameruńczyka. Brak dobrych ciosów w celu, kombinacje z marną skutecznością, choć duża aktywność i niezłe tempo, ale to już bardziej robota Chyckiego. Bardzo dobra walka z Abellem i brak walki z Millerem. To cały dorobek duetu Adamek - Curren. Balski pod wodzą Gusa raczej bez progresu, Brodnicka już z postępem, choć ostatnia walka ponownie zła. Z Wierzbickim chyba na plus. Sam nie mam zdania wyrobionego, ale też bym nie stawiał Currena nad Wilczewskim chyba. A co do Bashira, to afera była wtedy niemała :) Wczoraj przypominałem sobie tę wypowiedź.

jassin 06-12-18 21:52

Niech mu wezmą Adama Bootha z Londynu.

Rockefeller 06-12-18 21:57

Ee tam, ze Bashir Wilczewskiego wyjasnil, to gowno dzisiaj znaczy.
Wilczewski jest trenerem ze stosunkowo niewielkim doswiadczeniem. Caly czas robi postepy i moim zdaniem nie mozna oceniac go na podstawie tego co powiedzial iles lat temu Bashir. Jeszcze moze sie kiedys wyrobic i bedzie jednemu czy drugiemu glupio :)
Za szybko skreslacie co niektorych.

pain.exe 06-12-18 23:02

Mi sie wydaje ze na porzadnego trenera ich po prostu nie stać, nie chce im się pakować w to kasy i dodatkowo nie wierzą w zwyciestwo stricza na wyjezdzie z tak mocnym przeciwnikiem, wiec beda raczej ciać koszty zeby jak najwiecej zostało w kieszeni. Smutne ale prawdziwe.
Booth? Moze jeszcze Mccracken heh

Marek Cudek 07-12-18 00:07

Też myślałem dziś o Currenie, o tym, że nic tak naprawdę jeszcże o nim nie wiadomo poza tym, że daje się lubić i jeśt otwarty na nowinki w przygotowaniu fizycznym.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:43.