boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-12-18, 00:13   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Napewno juz nie zaboksuje, bo licencje zabiora po czyms takim i nikt nie bedzie nawet chcial jej wydac. JEgo wiec tez robi swoje. Wazne, aby wyzdrowial i cos z niego bylo jako normalny czlowiek.

kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 07:16   #12 (permalink)
Felietonista

Nominowany 191 razy w 48 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bonsante Zobacz post
Ale co w tym bezsensownego? Te dwa słowa odnoszą się do różnych kwestii i się wcale nie wykluczają. Stan krytyczny bo uszczerbek na zdrowiu jest bardzo poważny i jest źle, ale stabilny w znaczeniu, że sytuacja została poprzez zabiegi/leki uspokojona tak, że zastopowano na jakiś czas nagłe pogarszanie się i ustabilizowano funkcje życiowe, ciśnienie etc.
Cytat z Wikipedii: "The American Hospital Association has advised doctors not to use the word "stable" either as a condition or in conjunction with another condition, especially one that is critical, because a critical condition inherently implies unpredictability and the instability of vital signs."
Amerykańskie Towarzystwo Szpitalne doradziło lekarzom, aby nie używali słowa "stabilny" ani w odniesieniu do stanu zdrowia, ani w połączeniu z innym stanem, szczególnie krytycznym, ponieważ krytyczny stan z natury implikuje nieprzewidywalność i niestabilność oznak życiowych.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 11:20   #13 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 446 razy w 129 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Napewno juz nie zaboksuje, bo licencje zabiora po czyms takim
Nie wiadomo nawet, czy facet nie będzie roślinką do końca życia, a Ty o licencji
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 16:13   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Nie wiadomo nawet, czy facet nie będzie roślinką do końca życia, a Ty o licencji
No wiadomo, ze moze byc w bardzo ciezkim stanie, albo rozlinka, ale badzmy pelni nadzieji, ze pojdzie wszystko ok i jakos z tego wylize sie.

Chodzi tylko w przypadku, gdyby sie wylizal i cos zaczal gadac o powrocie, to by mu juz uniemozliwili, tak jak kiedys Messiemu
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 16:16   #15 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 446 razy w 129 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie

Myślę, że Adonis, bez tej całej tragedii, i tak zakończyłby poważną karierę po tym starciu. Przed walką z Gwozdykiem po raz pierwszy wspominał o emeryturze, to było wymowne...
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 18:05   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Cytat z Wikipedii: "The American Hospital Association has advised doctors not to use the word "stable" either as a condition or in conjunction with another condition, especially one that is critical, because a critical condition inherently implies unpredictability and the instability of vital signs."
Amerykańskie Towarzystwo Szpitalne doradziło lekarzom, aby nie używali słowa "stabilny" ani w odniesieniu do stanu zdrowia, ani w połączeniu z innym stanem, szczególnie krytycznym, ponieważ krytyczny stan z natury implikuje nieprzewidywalność i niestabilność oznak życiowych.
Myślę, że oboje macie trochę racji. "Krytyczny, ale stabilny" oznacza, jak kolega wspomniał, że jest źle, ale sytuacja się nie pogarsza. Z drugiej strony określenie "stabilny" sugeruje, że sytuacja jest opanowana i bezpieczna. A to nie do końca prawda. Chyba jednak warto to doprecyzować, żeby nie było niepotrzebnego mydlenia oczu, unikając konkretów.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-18, 00:11   #17 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jak obstawiacie (chodzi mi o termin wejścia tej zmiany), kiedy boks zawodowy zostanie zdelegalizowany? Tak się nad tym ostatnio zastanawiałem i nie potrafię tego ogarnąć ... Boks to tak naprawdę żadne pieniądze, wiadomo, nie aż taka bida jak np. zapasy, ale i tak bida (porównując to z poważnymi interesami). Nie jest to nikomu do niczego potrzebne, do tego mocno passé a jednak ciągle się trzyma.
Gwahu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-18, 00:34   #18 (permalink)
contender

Domyślnie

Gwahu ty jestes kurwa passe i nikomu do niczego niepotrzebny xD Chlopie trolling to sobie uskuteczniaj na onecie czy wp.pl w komentarzach, naprawde nie chce mi sie patrzec na te twoje wyrzygi we wszystkich tematach
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-18, 09:44   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gwahu Zobacz post
Jak obstawiacie (chodzi mi o termin wejścia tej zmiany), kiedy boks zawodowy zostanie zdelegalizowany? Tak się nad tym ostatnio zastanawiałem i nie potrafię tego ogarnąć ... Boks to tak naprawdę żadne pieniądze, wiadomo, nie aż taka bida jak np. zapasy, ale i tak bida (porównując to z poważnymi interesami). Nie jest to nikomu do niczego potrzebne, do tego mocno passé a jednak ciągle się trzyma.
nie, raczej zaostrzą przepisy. boks będzie powoli dobijany przez MMA które stało się już chyba bardziej popularne. Myślę że wprowadzenie nowych obowiązkowych badań oraz skrócenie ilosci rund do maks 10 mogłoby zwiększyć bezpieczeńśtwo i uwatrakcyjnić walke.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-18, 17:08   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
Gwahu ty jestes kurwa passe i nikomu do niczego niepotrzebny xD Chlopie trolling to sobie uskuteczniaj na onecie czy wp.pl w komentarzach, naprawde nie chce mi sie patrzec na te twoje wyrzygi we wszystkich tematach
Wyluzuj, sobie się przyjrzyj, tu ostatnie 4 posty, które napisałeś, nie zawierają praktycznie żadnej treści, wiesz co to są komunały?

Cytat:
Mi sie wydaje ze na porzadnego trenera ich po prostu nie stać, nie chce im się pakować w to kasy i dodatkowo nie wierzą w zwyciestwo stricza na wyjezdzie z tak mocnym przeciwnikiem, wiec beda raczej ciać koszty zeby jak najwiecej zostało w kieszeni. Smutne ale prawdziwe.
Booth? Moze jeszcze Mccracken heh
Oho, masz zacięcie domorosłego promotora. Plus niepewna opinia prywatna bez żadnego poparcia.

Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=D6CFu6cosks

Te niby wyluzowanie i niby dystans xD
Niech on zacznie boksować, sprawdzać się z kimś z top 30, bo odbił się od Dominika "wiszące cycki" Breazeale, a dalej zero konkretów. Póki co to samymi wywiadami pozycji nie zbuduje, wiem ze dla januszerki to bedzie zawsze1 fajny murzyn "halyna zoba jak mowi po polsku o kurwa" i on na tym wizerunku sporo żeruje wbrew pozorom.
Znowu widać żyłkę do promotorki z podkreśleniem, że nie jesteś Januszem. Znowu prywatna opinia "wydaje mi się, że tak będzie".

Cytat:
Dla Szpili możnaby spokojnie z TOP 50 HW na boxrecu (gdzie ów Artur znajduje sie na wspomnianym 28 miejscu) znaleźć rywali którzy albo go kładą, albo przy uczciwym sedziowaniu bez problemu go pykają, kilka przykładów:

Daniel Dubois
Joe Joyce
Tony Yoka
David Allen
Gerald Washington
Carlos Takam

Także, sugerowanie się miejscem na boxrecu nie zawsze jest dobre, w tym przypadku jest to mocno odklejone od rzeczywistosci zeby taki Takam był daleko za szpilą...
Sugerowanie się boxrec nie zawsze jest dobre? Dzięki, teraz już będziemy wiedzieć. Bardzo odkrywcze też jest spostrzeżenie, że prospekci, którzy przeszli na zawodowstwo na poziomie takim, że Szpilkę by pokonali w debiucie kładą go teraz. Nie tylko oni, Dyczko, Ajakba też, oni gdyby w debiucie zawalczyli z Pulevem to Pulev by nie był dla mnie faworytem.

Cytat:
szmagel - w Norwegii boks jest legalny od 2015 jakoś tak, poprawcie mnie jeśli sie myle. Tragedia, ale wliczona w ryzyko uprawianie tego sportu. Tak jak jest teraz to już nie ma co poprawiać, ani mniejsze ani większe rekawice nie zrobią nic dobrego dla sportu, nie ma co mieszać w ilości rund, itd.

Sedziów należałoby edukować jedynie, ale wręcz przeciwnie, żeby nie byli nadgorliwi i nie chcieli się na siłę pokazać w ringu. Dobry sedzia to niewidoczny sedzia reagujący wyłącznie wtedy kiedy jest to niezbędne, o przedwczesnych przerwaniach nawet nie bede wspominał.
Znowu opinia, tym razem robisz za fachowca od urazów mózgu. A skąd możesz to wiedzieć, że inne rękawice nic nie zmienią ani ilość rund? Plus obowiązkowe dyrdymały, że to ryzyko wliczone w uprawianie tego sportu.
Fakty są takie, Stevenson, zdrowy chłop po jednej walce trafia do szpitala i teraz jest w stanie krytycznym. Nie lubię go, ale nie życzę mu źle, bo nie wiem o nim wiele.
Takie tragedie są naprawdę konieczne?
Mi to przeszkadza w odbiorze boksu, denerwują mnie takie informacje i przeszkadzają w odbiorze boksu.

A dlaczego nie zmniejszyć ilości rund do 4 i walczyć w kaskach i zmienić rękawic? Wtedy zawodnicy mogliby walczyć nawet po walk rocznie, byłaby większa przejrzystość i więcej boksu do oglądania.
Gwahu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania