boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Echa Narodowej Gali Boksu: Marcin Najman pozwał TVP (http://www.boxing.pl/forum/newsy/54353-echa-narodowej-gali-boksu-marcin-najman-pozwaa-tvp.html)

Krystian Sander 04-12-18 14:05

Echa Narodowej Gali Boksu: Marcin Najman pozwał TVP

Jak zapowiadał, tak zrobił. Marcin Najman idzie na wojnę z TVP, która kilka miesięcy temu wyciągnęła do niego pomocną dłoń przy organizacji "Narodowej Gali Boksu". Szef ND Promotion uważa jednak, że TVP ograniczyła jego zarobek ze sprzedaży gali "na świat" w systemie PPV, nie zakładając skutecznie geoblokady na stronę sport.tvp.pl, gdzie gala była dostępna bez żadnych opłat.

Dziś Najman udał się do sądu i złożył pozew przeciwko Telewizji Polskiej, jakoby ta miała nie wypełnić zawartej z Najmanem umowy.

O całej sprawie pisaliśmy już szerzej w kilku tematach, więc nie będziemy się powtarzać. O wszystkim możecie przeczytać TUTAJ i TUTAJ.

Źródło i Zdjęcie: Facebook Marcina Najmana

Kosmonauta 04-12-18 15:26

Cytując klasyka: ,,szkoda strzępić ryja"...

Cała ta narodowa gala i wszystkie towarzyszące jej okoliczności to, mam nadzieję, ostateczny gwóźdź do trumny medialnych poczynań tego osobnika. Po tym wszystkim chyba nikt poważny nie zechce w przyszłości organizować niczego poważnego z tym osobnikiem.

jassin 04-12-18 15:44

Co za nonsens. I tak by nikt tego nie kupil w ppv gdzies na swiecie...

szmagel 04-12-18 15:49

Kto to ta kobieta po lewej? widziałem ją chyba na każdej konferencji przed galą

mat.d 04-12-18 15:59

Cytat:

Napisał szmagel (Post 584627)
Kto to ta kobieta po lewej? widziałem ją chyba na każdej konferencji przed galą

Maria Rotkiel - psycholog,czesto wystepuje w róznych programach tv.

darulka 04-12-18 16:47

Mam nadzieje, ze o tym panu juz nie uslyszymy wiecej. Ciekawe ile osob obejrzalo to za free? Krystian chyba pisal, ze 2 czy 3 tys.? Jesli tak, to o co ten czlowiek walczy?

kubakj 04-12-18 17:21

Sąd zapyta czy są logi, a te jak beda nie usuniete lub manipulowane, to pokaza ile bylo osob ogladajacych z poza IP z Polski. Potem pomnoza przez cene PPV i kaza tyle zaplacic.

Gorzej bedzie, jak nie bedzie logow, wtedy bedzie ciezko pokazac ile stracili tak naprawde

robercik 04-12-18 17:48

Cytat:

Napisał kubakj (Post 584632)
Sąd zapyta czy są logi, a te jak beda nie usuniete lub manipulowane, to pokaza ile bylo osob ogladajacych z poza IP z Polski. Potem pomnoza przez cene PPV i kaza tyle zaplacic.

Gorzej bedzie, jak nie bedzie logow, wtedy bedzie ciezko pokazac ile stracili tak naprawde

Mi się wydaje, że adresy ip w bazach danych można trzymać tylko pół roku, a nawet jeśli ktoś trzyma ip dłużej to się nie może na nie powoływać według unijnego prawa. Ale nie jestem pewny do końca, tak mi się to obiło o uszy. Nie wiem czy ma to zastosowanie akurat w tej sprawie.

Co do samej sytuacji, to w sumie jeśli TVP nie dotrzymała warunków umowy, to ciężko mieć pretensje do Najmana, że walczy o swoje. Gdyby gala sprzedała się dobrze, to pewnie by to olał.

Nelson 04-12-18 18:01

Cytat:

Napisał mat.d (Post 584628)
Maria Rotkiel - psycholog

Najmanowi i obecnemu kierownictwu TVP bardziej przydałby się psychiatra.

W życiu chyba nie oglądałem tak tragicznej gali, jak tamta. Fatalne widowisko sportowy, pani Popek "zapowiadająca" walki z Bufferem. Kompletna żenada. Kariera sportowo-medialna Najmana to jest materiał na tragikomedię.

Krystian Sander 04-12-18 18:53

@Nelson
Popek przynajmniej wyznaczyła nowe trendy. Zamiast "w narożniku niebieskim" było "w blue corner"... czyli światowo :)

@kubakj
Nawet jak sprawdzą ilu było widzów z zagranicy, to skąd się dowiedzą, ilu z nich wykupiłoby PPV? Myślę, że jakaś rozsądna ugoda byłaby jedynym słusznym wyjściem, ale Najman to człowiek, który jak sobie coś ubzdura, to nie dogadasz się z nim. Klapki na oczach.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.