boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Fury: powinienem wygrać, ale nie narzekam. Wilder to świetny wojownik, szanuję go (http://www.boxing.pl/forum/newsy/54339-fury-powinienem-wygraae-ale-nie-narzekam-wilder-wietny-wojownik-szanujae-go.html)

Krystian Sander 03-12-18 10:04

Fury: powinienem wygrać, ale nie narzekam. Wilder to świetny wojownik, szanuję go
 

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO), patrząc obiektywnie, wygrał w sobotę więcej rund niż Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO), jednak stracił ważne punkty z powodu dwóch wizyt na deskach. Broniący się fantastycznie "Gypsy King" nie ustrzegł się mocnych ciosów czempiona WBC wagi ciężkiej, choć i tak w opinii większości zasłużył na punktowe zwycięstwo. Fury zdaje sobie sprawę, że dla wielu ludzi to on jest zwycięzcą tego starcia, choć nie zamierza bardzo narzekać na remis.

- Nie zamierzam chodzić i krzyczeć o kradzieży. Cieszyłem się każdą sekundą tej walki, choć uważam, że wygrałem. Ale słuchajcie. Dwóch facetów dało z siebie wszystko, wcześniej trenowało ciężko przez 10 tygodni, daleko od rodziny, poświęcając się. Wyszliśmy w świetnej formie i daliśmy dobrą walkę. Wierzę, że rewanż spodoba się fanom jeszcze bardziej. Choć uważam, że wygrałem, większość fanów też tak uważa, to nie zamierzam krytykować Wildera. Jest świetnym wojownikiem i ma mój szacunek. Ale to już przeszłość. Dwóch facetów wróciło do swoich rodzin w pełnym zdrowiu, to najważniejsze. Powinienem wygrać, ale nie narzekam - mówił Fury.

Źródło: boxingscene

boks i czil 03-12-18 14:47

https://twitter.com/BTSportBoxing/st...29550905442305

There's only one Tyson Fury :yes4:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.