boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-12-18, 12:17   #71 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A ja myślę inaczej, można docenić Furego, ale robicie z niego boga Alego. W pierwszej połowie walki bardziej się elektryzował niż coś trafiał, a przypisujecie mu niektórzy 6 rund. Do 5 rundy kombinacji jak na lekarstwo.
Wilder słabo z tymi wiatrakami nie czuł dystansu. Obaj nie porazili boksem. Jeden uciekał przed wiatrakami a drugi odskakiwał jak elektron. Poziom walki bardzo średni.
AJ już zaciera ręce.

optymista88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-18, 13:36   #72 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Nelson Zobacz post
A Twoja pewność dotycząca przegranych Joshuy jest g... warta.
Napewno więcej warta niż twoje prostackie teksty i posty o zerowym obiektywizmie.

Joshua będzie prowadzony tak jak kliczko. Czyli obijanie drugiej ligi HW i tłumaczenia że do walki z Furym czy Wilderem nie dojdzie bo nie można się dogadać.
SouthPaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-18, 13:58   #73 (permalink)
bum

Domyślnie

Tak jak wcześniej pisałem Fury to świr i wiedziałem , że nie bierze tej walki ot tak dla kasy. Boksersko zabrał Wildera do szkoły i to jak wstał po drugim KD coś niesamowitego. Naprawdę mega olbrzymi wrodzony talent. Nie ma co rozruszał wagę ciężką. Czekam z niecierpliwością na rewanż. Go Tyson!
IronFist93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-18, 14:03   #74 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Obawiałem się takiego werdyktu, ale cieszę się, że Fury już w dość dobrej formie. I w takiej dyspozycji zasłużył na wygraną.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-18, 14:15   #75 (permalink)
journeyman

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

O jakimś wielkim wałku mowy być nie może. Fury tak naprawdę nie trafiał dużo więcej a większość rund była bliska ze wskazaniem na Furego. Osobiście punktowałem 114-112 dla Tysona (dwie pierwsze rundy dla Wildera plus te z nokdaunami) i myślę, że remis jest do przyjęcia. Wilder często trafiał swoim lewym na dół albo lewym sierpem i na pewno nie było tak jak piszą niektóry, że w ringu była jakaś dominacja. Niektórzy to chyba boks oglądają tylko po to, żeby krzyczeć o wałkach. Najbardziej bawią porównania do GGG-Canelo, że taki sam wał. Gołowkin oczywiście miażdżąco wygrał bo był aktywniejszy, wyprowadzał dużo ciosów i ciągle szedł do przodu, a Canelo tylko się bronił i rzadko odpowiadał; Fury za to ośmieszył Wildera bo świetnie się bronił przed ciągłym atakiem Deontaya i miał świetną skuteczność ciosów xdd.
Thrawn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-18, 14:17   #76 (permalink)
champion

Domyślnie

Ku**va xD Ma ktoś jakiś link do nagrania walki ? Bo jak zwykle poszedłem spać po 4:00 xD
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-18, 14:21   #77 (permalink)
journeyman

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Mamy najlepszą wagę ciężką w historii. Joshua, Wilder, Fury, Miller, Ortiz - każdy zupełnie inny, a wszyscy doskonali w swoim typie. A za chwilę dojdą do tego: Usyk, Hrgović, Joyce, Ajagba, Dżałołow, Dubois i paru innych.
Tak jak często się z Tobą nie zgadzam, tak tutaj masz absolutną rację! A nadal są dzbany co tęsknią za czasami Tysona i marzy im się domknięcie trylogii Tysona z Frankiem Bruno. Ta walka to było coś wspaniałego a dodatkowo dzisiaj jest spokojnie 50 naprawdę ciekawych ciężkich.
Thrawn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-18, 14:25   #78 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wow, 76 komentarzy, nieźle - to oznacza że faktycznie była to najgłośniejsza walka roku.
Poziom trochę może zawiódł ale emocje były do końca.
Zarówno Gypsy jak i DW zobaczyli swoje słabe strony ale nie sądzę, żeby którykolwiek z nich wyciągnął z tego wnioski...
Wg mnie 114-112 Fury, remis moooocno naciągany.
Najważniejsze, że Gypsy już w 100% wrócił do gry, choć to cały czas jest tykająca bomba.

W 2019 jest tyle możliwych świetnych pojedynków w HW...Oby udało się zrealizować choć kilka.
A za 3 tygodnie jeszcze bombardowanie Whyte vs Chisora na zakończenie roku.
miquel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-18, 14:36   #79 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gwahu Zobacz post
No właśnie wiadomo, że nie. Przed ostatnią rundą Furemu wystarczyło nie paść na deski i walkę by wygrał, sędziowie mogliby dać co najwyżej 10-9 dla Wildera ale walkę wygrałby Fury. Czyli sędziowie punktowali zgodnie z tym co widzieli, bo nie pozostawili sobie pola manewru przed ostatnią rundą. No chyba, że byli umówieni, że w razie czego sami znokautują Furego w 12r.
Ale ten jeden sędzia miał 4 pierwsze rundy zaliczone dla Wildera, to nie jest kwestia tego co zrobił Fury w końcu walki tylko tego, że takiego sędziego się powinno wywieźć do lasu albo do zoo do wybiegu z niedźwiedziami jak w "Poronku Kojota".
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-18, 14:54   #80 (permalink)
champion

Domyślnie

oglądałem od 7 r. więc nie chce się wypowiadać na temat werdyktu. Walka w miare ciekawa, emocjonująca ale nie stojąca na rewalacyjnym poziomie. Zarówno jeden jak i drugi nie są bokserami z inicjatywą, raczej czekają na błąd rywala. Wilderowi brakuje masy i skilla, widać było przewagę fizyczną Tysona który w dodatku zaskoczył wydolnością in plus bo to miała być raczej domena Wildera. Jak właczyłem walke to Deontay zdawał się zmęczony i obity. Akcja z 12 r - coś pięknego. Fury wydaje się absolutnie skończony a za chwile staje, ręce za plecami, i jeszcze podłacza Wildera mocnymi ciosami. Faktycznie jest trochę świrnięty ale w odwrotną stronę niż Gołota. Ma niesamowitą psyche do walki. Mimo wszystko wydaje mi się że po tej walce status AJ jako lidera tej kategorii umocnił się tylko.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania