boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-12-18, 21:25   #101 (permalink)
journeyman

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gwahu Zobacz post
Z tego co napisaliście wspólnie wynika, że walkę można było wypunktować 116-110 dla Wildera i to nie jest żaden żart z mojej strony o ile brać poważnie to co napisaliście.

Brakuje teraz kogoś trzeciego kto by napisał, że jego zdaniem walkę wygrał Fury, 114-112 i max 4 rundy dla Wildera to max, tylko z tą małą różnicą w jego punktacji, że on daje nie 1 czy 11 tylko 10 rundę Wilderowi a poza tym wszystko się zgadza.
Wtedy by wychodziło, że 117-109 dla Wildera jest dopuszczalne.
Idąc twoim tokiem myślenia, to Wilderowi można by dać 1,2,11 plus dwie z nokdaunami, czyli nadal mamy remis xd. Poza tym dla mnie to oczywiste, że jak mam dwie równe rundy to jedną daje jednemu a drugą drugiemu i mam taką rundę zawsze z tyłu głowy.

Thrawn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-12-18, 08:14   #102 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Obejrzałem wczoraj wieczorem walkę z nagrania. Cała niedzielę chodziłem tak co by nie zajrzeć przez przypadek do internetu i dowiedzieć się jaki był wynik. Jeśli widziałem że kto przy mnie odpala telefon z wiadomościami czy sportowe odwracałem wzrok by nie zobaczyć
Joyce zrobił co do niego należało, ale mogli mu dać kogoś z kim dłużej poboksuje. Takie walki na tym etapie nie są mu do niczego potrzebne. On ma swoje lata i traci je na takie pojedynki.
Ortiza mnie zawiódł. Po raz kolejny nie potrafił wykończyć zmęczonego i naruszonego rywala. Dodam że słabego, który tylko chce przetrwać. W tej perspektywie nieco inaczej wygląda dla mnie to że nie wykończył Wildera jak ten był naruszony. Skill momentami bajeczny, tylko te ruchy żółwia z betonową skorupa...jemu ewidentnie trzeba dobierać rywali którzy chcą się bić. Na tle uciekających i defensywnych on zawsze będzie źle wyglądał. Na tle bijokow będzie wyglądał jak milion dolarów bo nie będzie musiał ich szukać i łazić za nimi tym żółwim krokiem.
Fajna walka Gwozdyk Adonis, zwlasza od drugiej połowy. Ogólnie dla mnie Superman prowadził to na pkt i wyglądał lepiej do czasu nokautu. Gwozdyk długo pasa nie utrzyma. W żadnym elemencie jakoś specjalnie nie zachwyca. Gdyby nie wiek Adonisa, myślę że wygrałby spokojnie z Ukraińcem. A potem jeszcze się okazało że Adonis w stanie krytycznym. Przykre. Ale może ktoś się wreszcie zastanowi nad tym by wiek graniczny dla boksu ustalić.
No i fajnie wieczoru. Tak jak pisałem przed walką Fury nie da sobie zrobić krzywdy i przekica do końca walki, a skończy się kontrowersyjnym werdyktem na korzyść Wildera. Był kontrowersyjny ale na remis czyli pomyliłem się niewiele. Co do jednej rzeczy pomyliłem się jednak zdecydowanie - walka nie była nudna, a Fury jest wspaniały. To jak ten olbrzym się porusza to jest po prostu niesamowite! I charakter prawdziwego twardziela. Przez te jego wygłupy często ludzie go lekceważą, a on jak wchodzi do ringu to jakby rybę wpuszczać do wody. Pływa i robi co chce. Podpisuje się pod tym że Tyson to wygrał. Wilder poza momentami był bezradny i aż szkoda że Fury nie przycisnął bardziej bo mógł to skończyć przed czasem na swoją korzyść gdyby częściej przechodził do ataku. Od dawna palalem do Furego sympatię za jego dystans, poczucie humoru i charyzmę. Od wczoraj jestem jego fanem jako boksera. Ten facet to ewenement na skalę światową.
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-12-18, 10:24   #103 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Serce się raduje, gdy czytam, że mój wieloletni ulubieniec podbija serca coraz większej ilości fanów. :D
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania